Po zlocie Grotniki 2006

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Postprzez kangoo_vip niedziela, 14 maja 2006, 18:52

Dojechaliśmy bez ale w poz odrazu podjechaliśmy na kanał i już wszystko gra.Droga była męcząca bo ktoś wczoraj mnie upił.Ale jest dobrze
Avatar użytkownika
kangoo_vip
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 92
Dołączył(a): czwartek, 4 maja 2006, 23:00
Lokalizacja: poznań

Postprzez mkk niedziela, 14 maja 2006, 19:04

No i jak to kiedys napisalem, zamiast na zlocie :( przesiedzialem ten weekend z przynaleznosciami za gorami i za lasami, ciezko zwiedzajac w trakcie weekendowej przerwy w ciezkiej pracy. Rzecz, ktora mnie ucieszyla, na stoliku u prowadzacego stoi miniaturka kangura. :lol: Serio. I nie mam z tym nic wspolnego, a prowadzacy (kangoor pewnie tez) ma mgliste pojecie o istnieniu naszego klubu.
W wolniejszej chwili opisze wrazenia z tutejszej kangootaksowki, ale to juz gdzie indziej bo mnie Zuwik do OT przeniesie :wink: .
Ale mam nadzieje, ze zlot byl udany. wszyscy wrocili szczesliwie, a przy nastepnej okazji i ja dotre.
kangoor morski, DCI 1,5, 80km

A computer, like air-conditioning, works correctly until you open windows.
Avatar użytkownika
mkk
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 343
Dołączył(a): niedziela, 21 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nemo niedziela, 14 maja 2006, 19:20

No to my też dojechaliśmy było super i też pare fotek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żółta cudo samiczka 1,4+HTC P3300+AutoMapa europa
Avatar użytkownika
nemo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 152
Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez Gość niedziela, 14 maja 2006, 19:26

Witam!
jako przedstawicielka mniejszo¶ciowej grupy kobiet na zlocie równie¿ uwa¿am, ¿e by³o niezwykle przyjemnie :D . mi³a atmosfera nie tylko dla maniaków Kangoo, du¿o ciekawych ludzi i tematów. i piwa te¿ :wink:
pozdrowienia. szczególnie dla ekipy z niebieskiego Kangoorka Rafa³a no i mojego "mê¿a"
Joanna vel Barbara czyli córa yagrafbis'a
Gość
 

Postprzez kavka niedziela, 14 maja 2006, 19:31

Zlot bardzo udany :wink:
W szególności chciałem podziękować :
-Żuwikowi , za przetransportowanie mnie do domu i bardzo miłe towarzystwo :wink:
-KiK-owi , za koszulke :wink: (sory że nie wytłumaczyłem Ci dokładnie o SWRze ale jakoś nie mogłem zebrać myśli <ah ten grill :lol: > :wink: )
-Yagrafbisowi , za piękne naklejeczki na tablice które defacto bedą na klapie i przedniej szybie :wink:
-Bullitowi za piękną przejażdżke swoim "potworem" :wink: i za sprawdzenie błędów kompa :wink:
- oraz wszystkim innym za bardzo miłą atmosfere :wink:

Zdjęcia bedą jak wrzuce na serwer ...

PS: Skarb jakbyś dał mi namiar na tą firme od rurek byłbym wdzięczny :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez KiK niedziela, 14 maja 2006, 19:31

A ja sie cieszę, że wraz z całą moją rodzinką mieliśmy okazję poznać wszystkich tych których do tej pory spotykaliśmy wirtualnie Obrazek

Atmosfera iście przyjacielska Obrazek No i oczywiście zabawa przednia Obrazek

Szczególne pozdrowienia dla:
* Żuwika - za miła pogawędkę Obrazek
* PanaKota - za przywiezienie łóżeczka, choć nie wiedział kto go o to poprosił
* Nema - za cierpliwość podczas naszego z Żuwikiem "marudzenia", i chęci pomocy z oponami
* Kavki - człowieka który zadziwił chyba nas wszystkich - na forum gataliwy a na zlocie milczący jak nigdy ;) [dał się rozkręcić jedynie tematem CB]

ponadto Wiza - fenomenalna opowieść o jeździe na rolkach, Bullita i AdiKa za miłe przyjęcie podczas naszego spotkania piątkowego, Szamana za "zaufanie" miejscowego jakim mnie obdarzył :D no i oczywiście Brania ktróry chyba wszystkim sprawił największą niespodziankę zjawiając się późnym wieczorem.

Oczywiście równiż wszystkich pozostałych niewymienionych, a bez których nie udałoby się stworzyć tej niesamowiej atmosfery zlotu
Obrazek

Jednym zdaniem - KiKiK cieszy się, że Was wszystkich poznał Obrazek

Kuba i Karolinka i Kacperek
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kavka niedziela, 14 maja 2006, 19:36

Kurde i byłbym zapomniał :

Wielkie podziękowania dla Brania :wink: za prezent :wink: Nawet nie wiesz jak mój ojciec się z tego ucieszył :wink:

Kavki - człowieka który zadziwił chyba nas wszystkich - na forum gataliwy a na zlocie milczący jak nigdy Wink [dał się rozkręcić jedynie tematem CB]

Tak jakoś wyszło ... Tyle ludzi :lol: :lol: Pozatym ja nieśmiały jestem :lol: :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez yagrafbis niedziela, 14 maja 2006, 19:44

Również dziękuję wszystkim za sympatyczną atmosferę na Zlocie, za miłe przyjęcie przyszłej kangoomaniaczki-Joanny (mamy nowego sympatyka :))
Mam nadzieję, że naklejki pomogą zwrócić większą uwagę na nasz Klub i będą się dobrze wozić.
Zbyszek
Joanna na pokładzie


http://www.klubsuzuki.pl
Avatar użytkownika
yagrafbis
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 354
Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Patrzy na nas gdzieś z góry...

Postprzez KiK niedziela, 14 maja 2006, 19:48

yagrafbis napisał(a):Mam nadzieję, że naklejki pomogą zwrócić większą uwagę na nasz Klub i będą się dobrze wozić.


Myślę, że to nie ulega wątpliwości :D Nasze rejestracje są ... teraz klubowe ;)

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alberciak niedziela, 14 maja 2006, 19:52

Czy sobotni grill również zakończył się nad ranem ?
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości