Zlot 2008 - Krzyczki

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez shoti poniedziałek, 19 maja 2008, 12:22

Lucass napisał(a):
shoti napisał(a):no nie niestety tez odpadam :| ...chyba ,że mojemu promotorowi przydaży sie jakiś wypadek ;)

Daj adres... :twisted:


taaa...już widze te newsy w wiadomościach i arty w gazetach:

"...wczoraj w godzinach porannych grupa niezidentyfikowanych kangurów zaatakaowała, pogryzła i rozjechała pewnego profesora jednej ze śląskich uczelni. Mimo podjęcia akcji ratunkowej przez przypadkowego świadka (zielony kangur) profesora nie udało się uratować a dyplom uczestnika akcji ratunkowej (przypadkiem studenta tej uczelni) wisi na włosku z powodu nie podjecia obrony w terminie.Agresywne kangury zostały schwytane i w najbliższym czasie zostaną odstawione do specjalistycznej jednostki w celu uśpienia. Policja ustaliła,że profesor znalazł się na szlaku migracyjnym tego dzikiego stada które z nieznanych przyczyn zmierzało w stronę Krzyczek. Uprasza się mieszkańców miejscowości w okolicy o pozostanie w domach i niewypuszczanie zwierząt domowych do czasu wyjaśnienia całej sytuacji przez biologów..."
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez ROBAK wtorek, 20 maja 2008, 06:56

shoti napisał(a):
Lucass napisał(a):
shoti napisał(a):no nie niestety tez odpadam :| ...chyba ,że mojemu promotorowi przydaży sie jakiś wypadek ;)

Daj adres... :twisted:


taaa...już widze te newsy w wiadomościach i arty w gazetach:

"...wczoraj w godzinach porannych grupa niezidentyfikowanych kangurów zaatakaowała, pogryzła i rozjechała pewnego profesora jednej ze śląskich uczelni. Mimo podjęcia akcji ratunkowej przez przypadkowego świadka (zielony kangur) profesora nie udało się uratować a dyplom uczestnika akcji ratunkowej (przypadkiem studenta tej uczelni) wisi na włosku z powodu nie podjecia obrony w terminie.Agresywne kangury zostały schwytane i w najbliższym czasie zostaną odstawione do specjalistycznej jednostki w celu uśpienia. Policja ustaliła,że profesor znalazł się na szlaku migracyjnym tego dzikiego stada które z nieznanych przyczyn zmierzało w stronę Krzyczek. Uprasza się mieszkańców miejscowości w okolicy o pozostanie w domach i niewypuszczanie zwierząt domowych do czasu wyjaśnienia całej sytuacji przez biologów..."



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez reno wtorek, 20 maja 2008, 21:08

shoti
No nie, super tekst - gratuluje inwencji pisarskiej!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Nowy" Helios, dCi 105 KM 2008, kobitka - już u nowego pana
Jeep GC 5,7 HEMI, 330 KM, '05
MB ML 350, '07 - prezent od żonki :)
Fiat Panda 1,3 JTD, '06
Wypoczynek nad morzem: http://www.marine24.pl"
Avatar użytkownika
reno
Pierwszy Kangoo 2 w rodzinie ;)
Pierwszy Kangoo 2 w rodzinie ;)
 
Posty: 332
Dołączył(a): piątek, 14 marca 2008, 00:45
Lokalizacja: Mielno

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez Lucass środa, 21 maja 2008, 08:42

W związku z nie do końca jednoznacznymi prognozami pogody :| na długi weekend, niniejszym zaleca się rozpoczęcie operacji "zaklinanie pogody".
Obrazek
Niezależnie od tego proszę zaopatrzyć się w stosowne acz gustowne obuwie i odzienie ponieważ przewidujemy głównie zajęcia plenerowe.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez yasak środa, 21 maja 2008, 09:16

Pozwoliłem sobie na małą edycję posta :) (mod)
Michał Lewandowski z Renault Dyszkiewicz napisał(a):NOWE KANGOO – ZLOT KANGOO 2008
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Jazdach Testowych przygotowanych przez firmę Renault Dyszkiewicz w czasie odbywającego się zlotu Krzyczki 2008. Samochód, który będą Państwo mieli okazję „wytestować” i zapoznać się z nim w drobnych szczegółach to Kangoo II 1.5dci 105hp. Dla każdej ekipy przewidziana jest możliwość odbycia trasy testowej po okolicznych miejscowościach jak i możliwość bliższego poznania z nowym Kangurkiem w czasie trwania zlotu w dniach 23 oraz 24 maja. Po odbytej jeździe mamy nadzieję, że podzielą się z nami Państwo swoimi odczuciami względem nowego modelu dzięki ankiecie. Ta ankieta upoważnia również do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez firmę Dyszkiewicz Sp. z o.o.

Regulamin konkursu „Jazdy Próbne – NOWE KANGOO”
1. Konkurs odbywa się w dniach 23-24 maja 2008 roku.
2. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które są uczestnikami zlotu oraz odbyły jazdy próbne w czasie trwania Ogólnopolskiego Zlotu Użytkowników Kangoo.
3. Każda ekipa może wypełnić tylko jeden kupon.
4. Do zatwierdzenia kuponu konkursowego wymagana jest wypełniona ankieta „Jazda Próbna NOWE KANGOO”, która znajduję się pod kuponem konkursowym.
5. Uczestnicy po odbytej jeździe testowej otrzymują kartkę formatu A4 do wypełniania. W górnej części znajduję się kupon konkursowy, w którym trzeba wypełnić dane osobowe. Poniżej w formie ankiety użytkownik ma obowiązek opisać swoje wrażenia z odbytej jazdy oraz nowego samochodu - Nowego Kangoo. Odpowiedzi na pytania nie będą oceniane i nie mają wpływu na przyznanie nagród, jednakże wymagane jest wypełnienie wszystkich pół.
6. Losowanie i rozdanie nagród odbędzie się w czasie trwania zlotu w dniu 24.05.2008r.
7. Łączna pula przewidzianych nagród wynosi 2000,00 zł.
8. Firma Dyszkiewicz zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu konkursu.
Życzymy powodzenia i do zobaczenia w Krzyczkach!

Michał Lewandowski
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez Lucass środa, 21 maja 2008, 10:00

Tak z wrodzonej upi.....wości zastanawia mnie tylko pkt 8 regulaminu. :roll:
Mam nadzieję, że jednak nie będzie zmieniany w trakcie trwania konkursu :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez lam3r środa, 21 maja 2008, 17:10

a jaka jest definiacja słowa "ekipa"?
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez Lucass środa, 21 maja 2008, 17:23

lam3r napisał(a):a jaka jest definiacja słowa "ekipa"?

Będę obstawał, żeby rozumieć to - załoga [kierowca + pasażer(owie)] + samochód (niekoniecznie Kangoo) w takim składzie, jaki został zgłoszony lub w jakim się stawił na zlot.
Ale w tej partii nie ja karty rozdaję :lol: ;)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez lam3r środa, 21 maja 2008, 17:31

Lucass napisał(a):
lam3r napisał(a):a jaka jest definiacja słowa "ekipa"?

Będę obstawał, żeby rozumieć to - załoga [kierowca + pasażer(owie)] + samochód (niekoniecznie Kangoo) w takim składzie, jaki został zgłoszony lub w jakim się stawił na zlot.
Ale w tej partii nie ja karty rozdaję :lol: ;)


Niom... też tak obstawiałem... a propos, ja coś mam w bagażniku:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez Lucass środa, 21 maja 2008, 17:46

lam3r napisał(a): a propos, ja coś mam w bagażniku:-)

Karty? ;) :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości