Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez dempsej sobota, 26 kwietnia 2008, 00:19

gregorgregor napisał(a)::) dobra dempsej popadamy w błędne koło,ja pasuję,Ty uważasz,że jest ok a ja mam swoje zdanie trochę odmienne i mogę je mieć takie a nie inne zwłaszcz,że co nieco wiem na temat Renault Dyszkiewicz :idea:

Ja też przekonywać nikogo nie będę, bo wiem że ktoś może mieć inne zdanie. Sam z w/w salonem nie mam doświadczeń, ale to nie znaczy że zaraz pobiegnę tam kupować kangura i oddam załodze hołdy ;). Myślę tylko, że jeśli ONI coś nam proponują, to my możemy dać coś w zamian. A że nie za wiele mamy do ofiarowania, to dajemy reklamę.
A czy do kogoś trafi czy nie - cóż taka właśnie jest jej uroda.
Na mnie reklamy nie działają :D
ObrazekObrazek
Był sobie zielony Kangur 1.5 dCi 80 KM + cośtam jeszcze, Privilege, klapa , ale pojechał w dobre ręce.
http://dempsej.deviantart.com, http://www.flickr.com/photos/dempsej/ - moje zdjęcia
Avatar użytkownika
dempsej
II Vice Kangoomistrz 2009
II Vice Kangoomistrz 2009
 
Posty: 789
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2005, 00:00
Lokalizacja: Okolice Wawy

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez Lucass sobota, 26 kwietnia 2008, 07:42

A pan Przyzwoitka to będzie dojeżdżał czy uczestniczył aktywnie w zlocie i mieszkał?
Pytam w kwestii finansowej ...:mrgreen:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez B52 sobota, 26 kwietnia 2008, 12:06

może w końcu jakiś diler doceni wielką siłę tego forum ;) chwała że pojawił się pierwszy :) jak da duży rabat na NOWEGO :lol: tzn.konkurencyjny niż inni to będę mu bił pokłony i wychwalał pod niebiosa i właśnie to trzeba przekazać panu przyzwoitce :D
Avatar użytkownika
B52
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 117
Dołączył(a): czwartek, 10 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: sznurowo podgórne

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez _ONE_ sobota, 26 kwietnia 2008, 14:04

Pana przyzwoitkę to się wieczorem solidnie upije i tyle :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez czubcia sobota, 26 kwietnia 2008, 15:32

Tak, tak
im solidniej tym wiekszy rabat obieca
Pozdrawiam
Czubcia
--------------
1,9D65; 2001
biały blaszak z gepardem na bokach

Obrazek
Avatar użytkownika
czubcia
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 219
Dołączył(a): środa, 25 kwietnia 2007, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez Lucass sobota, 26 kwietnia 2008, 16:33

gregorgregor napisał(a):dobra dempsej popadamy w błędne koło,ja pasuję,Ty uważasz,że jest ok a ja mam swoje zdanie trochę odmienne i mogę je mieć takie a nie inne zwłaszcz,że co nieco wiem na temat Renault Dyszkiewicz :idea:

To i ja włączę się w tę dyskusję. Odnoszę wrażenie, że niejako z automatu skreślamy czasem pewne instytucje tylko dlatego, że mają w nazwie Renault, ASO lub autoryzowany przedstawiciel...
Myślę, że uogólnianie nie ma najmniejszego sensu.
Ktoś wyszedł z propozycją współpracy. Bylibyśmy idiotami nie podejmując nawet żadnej rozmowy.
Skoro ( a próby były - wiem o tym ) inni dealerzy nie byli zainteresowani - tym gorzej dla nich.
Jeżeli wspólne przedsięwzięcie wypali to nie widzę przeszkód w dalszej współpracy. Myślę, że korzyści mogą być obopólne.
Nawet jeśli miałoby to się odbyć kosztem reklamy na naszym forum. Skądinąd, jak słusznie zauważył ;) dempsej było by dziwne gdyby chcieli reklamować się na stronie np Vw :P
gregorgregor jeśli masz jakieś zastrzeżenia do Dyszkiewicza - wal, Nie ma nic gorszego, jak niedomówienia.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez yasak sobota, 26 kwietnia 2008, 16:33

No i zaczeło się polskie piekiełko. Załatw coś to zaraz posądzą cię o UKLAD. Widzę że jedynie dempsej tak naprawdę załapał bez tłumaczenia o co chodzi - Dzięki. Oczywiście że nasze forum zostało bardzo dokładnie oglądnięte i zostaliśmy uznani za sprawę wartą zachodu skoro z nami rozmawiają a to już coś. Fajnie jest mówić że, coś trzeba zrobić dla klubu a jak pojawia się szansa prawdziwej współpracy to marudzenie że reklama. Trzeba zdać sobie sprawę że jesteśmy bardzo mocną siłą, gdyby nas poprosił któryś z naszych klubowiczów o to abyśmy wysłali do Renault Polska maila ze skargą na serwis to nie wysłałbyś ? bo ja bym wysłał a nasze kangoorki są w bazach Renault i wiadomo że taki mail to nie ściema i muszą na niego odpowiedzieć, 100 naszych maili to mam nadzieję lekki problem dla danego serwisu. Oczywiście ja nie mogę decydować i jeżeli klubowicze uznają że , granica została przekroczona odwołujemy całą sprawę.
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez Lucass sobota, 26 kwietnia 2008, 16:47

yasak napisał(a):Widzę że jedynie dempsej tak naprawdę załapał bez tłumaczenia o co chodzi

Biorę to na karb tego, że nasze posty są z dokładnie tej samej godziny ;) :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez yasak sobota, 26 kwietnia 2008, 16:51

Kazdy dealer ma coś na sumieniu. Już boję się piasć bo znowu będzie że reklama, powiem tylko tyle że : jestem użytkownikiem samochodów Kangoo od 1999 roku i Dyszkiewicz jest grany od początku jako serwis. Więcej się nie odzywam .PA
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe Testowe Kangoo za Zlocie 2008

Postprzez czubcia sobota, 26 kwietnia 2008, 19:05

Ja tam problemu nie widzę. Każda forma współpracy jest cenna, każde korzyści jakie klub otrzyma są bezcenne. Nie mam pojęcia jakie to mogą być korzyści, może opłaca serwer i domene, może udostepnia jakąś dokumentacje, może coś tam. Ważne że ktoś nas zauważa i chce z nami rozmawiać. Każda forma kontaktu z producentem skoczków jest cenna.
A reklama - komu ona przeszkadza póki nie bedzie nachalna i wszędobylska ?

Ten czy inny serwis? A który jest zupełnie czysty ? Któremu nic nie da się zarzucić ? A kto z nas jest święty ?

Po mojemu rozmowy powinny być prowadzone. Daj znać co uda się uzyskać i jakim kosztem.

Teraz oczywiście sterta osób będzie przeciw - ale ciekawe ilu z nich przyśle grosz na opłacenie serwera czy domeny ? Takie życie, nic za darmo nie ma. Swego czasu była głośna dyskusja o przenoszeniu forum na nowy szybszy serwer, o potrzebie i chęci zrzucania się na serwer i domenę. A tu raz i dwa, cisza nikt nic nie wie, ktoś przecie zapłacił za to wszystko. Swoją drogą kto ? Kto zapłacił za domenę i serwer z własnej kieszeni? Komu należy piwo na zlocie postawić ?
Pozdrawiam
Czubcia
--------------
1,9D65; 2001
biały blaszak z gepardem na bokach

Obrazek
Avatar użytkownika
czubcia
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 219
Dołączył(a): środa, 25 kwietnia 2007, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości