Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Re: Zlot 2008 - Krzyczki

Postprzez jas poniedziałek, 26 maja 2008, 16:27

dempsej napisał(a):
Wiz napisał(a):Odzywam sie troszke niesmialo bo ..... Dempsej ja cie .....


Cała przyjemność po mojej stronie :twisted: :twisted: :D
Enjoy!


EDIT: ups, za mały. Zaraz poprawię, żeby było lepiej widać :P


i słowo stało się ciałem :twisted:

pozdrawiam

jas

Obrazek
Avatar użytkownika
jas
II Vice Kangoomistrz 2008
II Vice Kangoomistrz 2008
 
Posty: 985
Dołączył(a): wtorek, 10 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: z nienacka ;o)

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez yasak poniedziałek, 26 maja 2008, 19:16

Chciałem bardzo podziękować wszystkim spotkanym i nowo zapoznanym klubowiczom płci obojga za wspaniale spędzony czas który sprawił wiele radości nie tylko mnie ale i mojemu synowi , który po powrocie nie mógł się naopowiadać na temat zlotu. Oczywiście lucas i bercik70 są wspaniałymi organizatorami. Muszę też podziękować sobie za wymyślenie i doprowadzenie do przyjazdu NOWEGO z Renault Dyszkiewicz. Myślę że , damy radę wspólnymi siłami ustalić dalszy ciąg współpracy z tak poważnym i REALNYM partnerem. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia i usłyszenia.
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez Lucass poniedziałek, 26 maja 2008, 19:49

W dniach 22-25 maja 2008 roku w Krzyczkach pod Nasielskiem odbył się IV Ogólnopolski Zlot Klubu Kangoo Polska
Planowo miał odbyć się w dniach 23-25 maja ale frekwencja przedzlotowa ;) była tak wysoka, że ponad połowa załóg była na miejscu już w czwartek. W związku z tym możemy chyba uznać że odbywał się w wydłużonym terminie.

Jako na jednym z organizatorów spoczywał na mnie obowiązek przyjmowania załóg biorących udział w konkurencji punktualności przybycia. Mój WIELKI SZACUN dla georgea, który przybył dokładnie o godzinie zadeklarowanej wcześniej, mimo iż miał kilka kilometrów do przejechania, w dodatku po drodze został ostrzelany przez jakiś wrogi szczep indian :mrgreen:
Najliczniejszą załogę przywiózł jas, co oczywiście nie pozostało bez wpływu punktację. Co prawda niektórzy członkowie załogi przyjechali w III-ciel klasie ale za to umieją podnieść z ziemi jednogroszówkę bez używania rąk (bo ich nie mają ;) :lol: )
Najszybciej zapewne przyjechał Wiz :mrgreen:
Najszybszym (choć najmniejszym) samochodem był jednak zdecydowanie R2r :mrgreen:
Przybywający do Kangoocity z pewnym zdziwieniem i niepokojem odnajdywali na ścianie biura Szeryfa listy gończe ze swoimi podobiznami :twisted:

Czwartek był dniem organizacyjno przygotowawczym. I był baaardzo męczący.
Zwłaszcza wieczór...
Zwłaszcza dla pań...
Ale to pewnie specyfika mikroklimatu Krzyczkowskiego :mrgreen:
Pewnie dlatego piątek rozpoczął się później niż zwykle ;)
Ale za to rozpoczął się nie byle czym, bo jazdami testowymi nowym Renault Kangoo II udostępnionym na tę okazję przez Renault Dyszkiewicz, którego na naszym zlocie reprezentował Michał Lewandowski - Specjalista d/s Marketingu z w/w firmy.
Każdy z obecnych na zlocie miał możliwość przejechać się po okolicy wypróbowując możliwości 105 konnego silnika i 6-cio biegowej skrzyni. Każdy otrzymał też drobne upominki-gadżety i miał możliwość przelania na papier swoich uwag na temat tego samochodu. Jazdy trwały przez cały dzień z przerwą na obiad, który zjedliśmy w... o zgrozo - szkole! :lol:
Po obiedzie chwila relaksu a o 16-tej odbyło się uroczyste otwarcie zlotu i zapoznanie z programem imprezy. Zaraz potem przystąpiliśmy do pierwszej konkurencji zlotu. Była to konkurencja szczególna bo odbywała się w warunkach z lotnicza nazywanych IFR, to znaczy bez widoczności, wg wskazań przyrządów. Tyle, że tu przyrządem był pilot-pasażer podający komendy. Zdarzało się słyszeć "lewo! LEWO! nie, nie to lewo!" oraz wiele innych nie mniej precyzyjnych określeń typu "jedź prostoooo", jakby kierowca widział czy kierownica jest na wprost czy akurat skręcona o jeden obrót w lewo czy prawo :lol:
Aby wyrównać warunki dla wszystkich startujących konkurencja dzięki uprzejmości i mocnym nerwom Michała Lewandowskiego z Renault Dyszkiewicz odbywała się nowym Kangoo. Każdy ze startujących miał do przejechania slalom po którym musiał wjechać przodem do garażu, wyjechać z niego cofając po czym ponownie wjechać tyłem i wrócić po prostej na miejsce startu. Słupkami i garażem były zorganizowane na tę okoliczność tekturowe pudła, więc nie było obawy o uszkodzenie samochodu. Drzew w bezpośredniej odległości również nie było :lol:
Jak trudno prowadzić samochód nie mając widoczności i jak ważne jest zaufanie do osoby podającej komendy przekonali się tylko ci, którzy startowali... a więc wszyscy obecni na zlocie.
Śmiechom i komentarzom nie było końca jeszcze przy wieczornym grillu.
Przy okazji - Wiz, dzięki w imieniu swoim i nie tylko za krupnioki. Były super. Może by tak po GoSportem...? :lol:
No i R2rowi za karkówkę - też była wypaśna...
Wieczór przebiegał znacznie spokojniej niż poprzedni, bo czy to ze zmęczenia po pełnym wrażeń dniu czy z innych powodów ;) :P spożycie w niektórych (podkreślam) kręgach spadło. I szkła mniej się rozbiło (bo bercik70 przezornie pochował :lol: )
Niemniej dzień znów skończył się dość późno. Skończyłby sie pewnie jeszcze później gdyby nie zimno.
Sobota była głównym dniem zlotu, z racji kilku konkurencji, które na ten dzień zaplanowaliśmy. Można było oczywiście również skorzystać z próbnych jazd samochodem testowym udostępnionym przez Renault Dyszkiewicz Nie daliśmy uczestnikom zlotu żadnych szans na wyspanie się. O 10-tej ( z małym poślizgiem) odbyła sie odprawa poprzedzająca zawody. Zanim to jednak nastąpiło. zostały ogłoszone utrzymywane dotąd w wielkiej tajemnicy, wyniki konkurencji z dnia poprzedniego czyli jazdy bez widoczności.
Bezkonkurencyjni okazali się koledzy z Wrocławia.
Najlepszy czas przy bezbłędnym przejeździe uzyskał Haku jadący ze swoją żoną Agnieszką - 2 min. 26 sek.
Drugie miejsce przy również bezbłędnym przejeździe lam3r z Joasią z załogi Masaccia - 2 min 33sek.
Trzecie miejsce przy również bezbłędnym przejeździe dempsej z pilotem monik - 2. min 45 sek.
Dla porównania powiem, że najgorszy czas (bez dodatkowych sekund za "trafienia") to 4 min 43 sek., a uzyskał go naprawdę dobry zawodnik. Ale nie pamiętam kto to, a papiery zgubiłem ;) więc nie pytajcie :P .
Sponsorem nagród w tej konkurencji była firma Renault Dyszkiewicz i muszę przyznać, że chyba wszystkim nam szczęki nieco opadły z wrażenia podczas ich wręczania.
Haku za I miejsce otrzymał samochodowy zestaw nawigacji satelitarnej
lam3r za miejsce II - zestaw głośnomówiący do telefonu komórkowego
dempsej - za miejsce III - zestaw kosmetyków samochodowych.
Nagrody w imieniu sponsora wręczył Michał Lewandowski, który towarzyszył nam w czasie zmagań, w niektórych biorąc udział.

Nie dając nagrodzonym ani chwili na otrząśnięcie się, przystąpiliśmy do dalszego współzawodnictwa.
Jako pierwszą konkurencję tego dnia rozegraliśmy strzelanie z wiatrówek. Mieliśmy do dyspozycji 3 sztuki broni, jedną krótką i dwie długie. Każdy z zawodników oddawał po 2 strzały z każdej jednostki, a wyniki były sumowane.
W tej konkurencji bezkonkurencyjny :lol: okazał się Bullitt wystrzeliwując 30 pkt
Drugie miejsce zajął george z 28-ma punktami
Trzecie miejsce zajęli lam3r i R2r z 26-cioma punktami.

Kolejną konkurencją był rzut podkową. Należało zarzucić podkowę za wbity w ziemię palik lub przynajmniej w niego trafić tak, aby po odbiciu nie wypadł poza wyznaczone pole.
Tu klasę pokazał Wiz zdobywając 13 punktów;
Drugie miejsce zajęli dempsej, yasak, jacQ, ROBAK uzyskując po 9 punktów;
Miejsce trzecie zajął Bullitt z 7-mioma punktami.
O tym, że wcale nie jest łatwo zarzucić podkowę na palik przekonali się wszyscy rzucający. Jedynie Wizowi ta sztuka sie udała. Szkoda tylko, że w rzucie próbnym i że przy okazji go złamał :lol:

Wbrew wszelkim podejrzeniom (przynajmniej moim) najtrudniejszą okazała się następna konkurencja, polegająca na trafianiu rzutką do zawieszonych na drewnianej ścianie baloników. Zaopatrzyłem się w znaczną ilość balonów tymczasem zniszczeniu podczas całej konkurencji uległo... 6 z nich. :lol:
Tu najlepsza była Kasia z załogi Bullitta. Podeszła do linii rzutu, zapytała zdziwiona "to tym mam rzucać?" po czym od niechcenia trafiła 2 z 3-ch balonów :shock:
Ta sztuka udała się jeszcze tylko lam3rowi, jasowi, jacQowi i Beacie z załogi Adika, którzy trafili po jednym baloniku.

Teraz prawdziwie męskie zadanie. Uczestnicy mieli do dyspozycji niewielki młotek i 20 cm gwóźdź, który należało wbić w przygotowany pieniek. Oczywiście liczył się czas.
Pierwsze miejsce zajął george z czasem 9,4 sek.
Drugie miejsce zajął R2r z czasem 11,6 sek.
Miejsce trzecie zajął jacQ wbijając gwóźdź w czasie 12 sek.
O klasie zwycięzcy niech świadczy czas 54,9 sek, który zajęło wbicie gwoździa najwolniejszemu z zawodników.
O trudności konkurencji niech za to świadczy fakt, iż młotek był naprawdę mały, do tego konieczne były dwie przerwy techniczne dla zabezpieczenia "obgryzionego" wbijanymi gwoździami trzonka.

Ostatnią konkurencją rozgrywana w czasie zlotu był "Kangoocross". Zabawa polegała na czasowym przejeździe po trasie, której opis zawodnicy otrzymali tuż przed startem. Trasa biegła drogami leśnymi, betonowymi, asfaltowymi. Miała 8 km długości i ukryte punkty kontrolne, które zawodnicy musieli odszukać. Punkty te znajdowały się na drzewach, które były specyficznie oznakowane. Do tych drzew przymocowaliśmy karteczki z zadaniami, a konkretnie pytaniami na które zawodnicy musieli dać odpowiedź. Kartki umieszczone były w taki sposób, by odczytanie pytania było możliwe dopiero po objechaniu drzewa od strony lasu. Dodatkowym utrudnieniem było to, że nikt z zawodników ani członków załogi nie mógł wysiadać z samochodu. Skoczki (oraz inne pojazdy :mrgreen: ) zostały komisyjnie zaplombowane na starcie, a stan plomb był sprawdzany na mecie.
Pytania, pomimo że pozornie proste, sprawiły spore problemy większości zawodników.
Nie każdy bowiem zna dokładną pojemność silnika swojego bolidu,
Nie każdy wie na jakich dokładnie oponach jeździ,
Nie każdy wiedział jak nazywa się miejsce (nie miejscowość!) w której odbywał się zlot,
Ale co najdziwniejsze - nie każdy zna numer rej. swojego skoczka :lol: :lol: :lol:
Za pominięcie punktu lub udzielenie błędnej odpowiedzi naliczane były karne sekundy.
W tej dość trudnej, wymagającej sporej uwagi i zgrania załogi konkurencji zwyciężył
jas z czasem 13 min. 12 sek.
Drugie miejsce zajął lam3r z czasem 13 min 43 sek.
Nawiasem mówiąc właśnie lam3r wykręcił najlepszy czas - 10 min. 52 sek. lecz zgubiło go nieodnalezienie jednego punktu kontrolnego i jedna błędna odpowiedź. Również on jako jedyny zdołał wyprzedzić startującego 8 min. wcześniej dempseja Dla porównania najdłuższy czas w klasie Kangoo to 20 min. 30 sek. (to nie dempsej :lol: )
Miejsce trzecie zajął depczący po piętach poprzednikowi Masaccio z czasem 13 min. 46 sek.
Bezbłędne przejazdy tzn z odnalezionymi wszystkimi punktami i udzielonymi poprawnymi odpowiedziami na wszystkie pytania udały się jedynie Masacciowi, Bullittowi, startującemu w klasie Scenic ;) i Wizowi.

To była w zasadzie ostatnia konkurencja zawodów. Dlaczego w zasadzie - o tym za chwilę.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji komisja sędziowska zajęła się podliczaniem punktów, sekund, trafień i przyporządkowaniem ich zawodnikom, natomiast obsługa Piknik Klubu 44 przygotowaniami do biesiady kończącej oficjalną część zlotu.
Czas był najwyższy. Po zmaganiach z trudami konkurencji przygotowanych przez bezlitosnych organizerów wszyscy byli wygłodniali i spragnieni :mrgreen:
Tuż przed biesiadą odbył się jeszcze konkurs wchodzenia na słup (Wiz - pozdrawiam :mrgreen: )
Niestety stan słupa - wilgotność powodująca śliskość bardzo utrudniała, wręcz uniemożliwiała wspinaczkę.
Byli jednak śmiałkowie, którzy próbowali (Wiz - pozdrawiam :mrgreen: )
Co nawet zostało uwiecznione (Wiz - pozdrawiam :mrgreen: )
Po zjedzeniu czegoś ciepłego (tak żeby później nie jeść na pusty żołądek) wódz indian "Tańczący z Kangoorami" wespół z szeryfem Kangoocity rozpoczął ceremonię wręczania nagród.
Niestety pogoda sprawiała nam coraz to nowe psikusy, było zimno, wietrznie i wilgotno więc część zlotowiczów zrezygnowała z przebierania się w westernowe stroje. Jednak niektórzy poszli na całość. Respect dla Haku za indiańską rodzinę :o . Mnie szczęka opadła.
Jednak jak się okazało po demokratycznym głosowaniu tytuł najwesternowiej przebranego Kangoomaniaka otrzymał george. Nie bez znaczenia był fakt, iż przyjechał on do nas Szeryfim Kangoorem w dodatku ostrzelanym przez indian :lol:
Z tego co się orientuję nagroda została spożyta na miejscu bo Jaś Wędrowniczek mógłby gdzieś odejść niepostrzeżenie... :twisted:
Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali pamiątkowe dyplomy i coś do... ;)
Zostały również wręczone drobne nagrody i dyplomy dla najwesternowiej przebranych Kangoojuniorów. Komisja sędziowska przyznała cztery równorzędne pierwsze nagrody dla Wiki i Amelki z załogi Haku i Kacpra i Olusia z załogi jacQ
Atmosfera i tak gorąca sięgnęła zenitu w czasie ogłaszania wyników ogólnej klasyfikacji zlotu.
Po podliczeniu punktów zdobytych we wszystkich konkurencjach, punktów dodatkowych, punktów karnych, punktów wyborczych... no dobra, trochę sie zapędziłem :oops:
Jednym słowem
II Vice Kangoomistrzem IV Ogólnopolskiego Zlotu Klubu Kangoo Polska został jas
Vice Kangoomistrzem IV Ogólnopolskiego Zlotu Klubu Kangoo Polska został george
KANGOOMISTRZEM ROKU 2008 został Bullitt
Wydawał się zdziwiony tym faktem :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Nagrody?
Oczywiście, że były. Ale to podpada pod ustawę o ochronie trzeźwości czy tak jakoś. Jak będą chcieli to się pochwalą :lol: :P

Teraz czas na listę płac czyli podziękowania :lol:
Po pierwsze chciałem podziękować mojej córce Maji za dzielne asystowanie mi i pomoc przy prowadzeniu konkurencji mimo zimna i ogólnie mało korzystnych warunków.
bercikowi70 za to, że po raz drugi dał się ze mną wpuścić w kanał i zamiast dobrze się bawić stracił głos :cry:
yasakowi za zainicjowanie kontaktów z :arrow:
Renault Dyszkiewicz i Michałowi Lewandowskiemu, którym dziękujemy za udostępnienie nam samochodu testowego i zapowiedź korzystnej współpracy w przyszłości (szczegóły niebawem)
Piknik Klubowi 44 za udzielenie nam schronienia ;) , a przede wszystkim atrakcyjnych rabatów dla klubowiczów na czas zlotu
Wizowi za zasponsorowanie ogni sztucznych i uśmiechniętych kwiatków (i rzecz jasna krupnioków :mrgreen: )
ZULUS za ufundowanie wejściówek do kina
Masacciowi za wykonanie odjazdowych gwiazd na skoczki, tudzież "opisanie" całego Kangoocity i nie tylko ;)
yagrafbisowi za wykonanie dla nas zlotowych naklejek
_ONE_ za pośrednictwo w kontaktach z Renault Polska, którym dziękujemy za czapeczki F1 i lekturę

Dziękuję też dempsejowi za kangura. To już trzeci, który jeździ jako pasażer w Kangoorze :mrgreen:
Dziękuję georgeowi za możliwość popróbowania kaszëbsczi tobaki (pisowni nie jestem pewny :| )
I dziękuję wszystkim za obecność na zlocie. Pomimo kiepskawej pogody myślę, że nie było tak źle.

W imieniu Maji dziękuję dempsejowi za upominek. Coś mi sie wydaje, że rośnie nam nowa klubowiczka :lol:
Gdy dojeżdżaliśmy wczoraj do Krakowa zapytała "Tata, to co, wracamy?"

Mamy też oklejonego klubową lepą lanosa. I to nie byle jakiego lanosa :mrgreen:

A jeszcze na koniec zagadka:
Czy można stracić głos od mówienia?
Można!
Przypadek Wiza i bercika70 jest wyjątkiem potwierdzającym tę regułę ;) :lol:

Ufff... chyba wszystko. Jeżeli o czymś/kimś zapomniałem składam samokrytykę ale notatek nie robiłem a RAM już nie ten ;)

I proszę zlotowiczów o umieszczanie na forum zdjęć bo naprawdę nie miałem czasu zrobić ani pół foty w czasie zlotu. Dopiero w niedzielę... :cry:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez bogdan02 poniedziałek, 26 maja 2008, 20:41

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kopnijcie mnie jeszce :!:
bogdan02 - Już jestem emerytem
Xsara Picasso 1,8 LPG i Xsara 1,8 LPG Też francuzy czyli nieprzewidywalne samochody
Avatar użytkownika
bogdan02
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 916
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 23:00
Lokalizacja: Wieluń

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez branio poniedziałek, 26 maja 2008, 20:43

Fiuu,fiuu
Prawie jak bym był :)
A Ty Łukasz coś taki czerwony?? :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez reno poniedziałek, 26 maja 2008, 21:00

Lucass, wspaniała relacja - niejeden profesjonalny żurnalista nie opisałby tego lepiej i z takim humorem.
Czytałem, i widziałem wszystko oczyma wyobraźni, żałując że mnie z Wami nie było :cry: Może w przyszłym
roku czas i obowiązki pozwolą na obecność.
"Nowy" Helios, dCi 105 KM 2008, kobitka - już u nowego pana
Jeep GC 5,7 HEMI, 330 KM, '05
MB ML 350, '07 - prezent od żonki :)
Fiat Panda 1,3 JTD, '06
Wypoczynek nad morzem: http://www.marine24.pl"
Avatar użytkownika
reno
Pierwszy Kangoo 2 w rodzinie ;)
Pierwszy Kangoo 2 w rodzinie ;)
 
Posty: 332
Dołączył(a): piątek, 14 marca 2008, 00:45
Lokalizacja: Mielno

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez Masaccio poniedziałek, 26 maja 2008, 21:07

Ja dziękuję wszystkim za pomoc przy pokonywaniu wzniesień nie do pokonania ;) :lol:
Załączniki
DSC01130PSm.jpg
DSC01130PSm.jpg (560.94 KiB) Przeglądane 1110 razy
DSC01115psm.jpg
DSC01115psm.jpg (697.63 KiB) Przeglądane 1123 razy
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez Lucass poniedziałek, 26 maja 2008, 21:14

branio napisał(a):A Ty Łukasz coś taki czerwony?? :lol:

Normalnie - ze wstydu za Kiliańczyka, który Twojej przesyłki nie zdążył przygotować :twisted:
masaccio napisał(a):a dziękuję wszystkim za pomoc przy pokonywaniu wzniesień nie do pokonania ;) :lol:

No i niestety przy tej okazji wyszło szydło z worka tzn zawieszenie pampy się ukazało w całej krasie. Inne mocowanie stabilizatora i sam stabilizator i co za tym idzie inny wahacz. A więc podmianka amorów i springów to nie wszystko... :cry:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez Masaccio poniedziałek, 26 maja 2008, 21:21

Lucass napisał(a):
masaccio napisał(a):a dziękuję wszystkim za pomoc przy pokonywaniu wzniesień nie do pokonania ;) :lol:

No i niestety przy tej okazji wyszło szydło z worka tzn zawieszenie pampy się ukazało w całej krasie. Inne mocowanie stabilizatora i sam stabilizator i co za tym idzie inny wahacz. A więc podmianka amorów i springów to nie wszystko... :cry:

No niestety, nie będzie tak łatwo.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrażenia po Zlocie 2008 - Krzyczki

Postprzez Wiz poniedziałek, 26 maja 2008, 22:43

Lucass napisał(a):A jeszcze na koniec zagadka:
Czy można stracić głos od mówienia?
Można!
Przypadek Wiza i bercika70 jest wyjątkiem potwierdzającym tę regułę ;) :lol:


Eeee a kiedy ja stracilem glos :?: :?:

Czy przez przypadek razem z tytulem Kangoo mistrza nie wiaze sie obowiazek organizacji nastepnego zlotu, bez wzgledu na to jaki sie wlasnie posiada samochodzik :?: :?:

Naprawde dziekuje organizatora za niemaly wklad i naklad pracy bysmy sie doskonale bawili.

Do avatarka zaczynam sie przyzwyczajac :P
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości