Zlot ogólnopolski - decyzja :-O

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Czy przyjedziesz do Borek na spotkanie klubowe 20-22 maja?

Tak
22
73%
Nie pasuje mi ten termin
3
10%
Nie odpowiada mi lokalizacja
1
3%
Wolałbym zrobić wspólne spotkanie z Klubem Renault (27-29 maja)
4
13%
 
Liczba głosów : 30

zlot

Postprzez Jaro_Krakow piątek, 1 kwietnia 2005, 16:56

16-17.04.05 jade z zona na ogolnopolski zlot forda , juz drugi , jadziemy zony kaczucha , pierszy byl rok temu 13 załog , teraz jest drugi 25 załog jest na liscie uczestnikow , jezeli byłby zlot kangorkow to tez pisałbym sie , mysle ze byloby super. gg 2535315 :lol:
Jaro_Krakow 1.5 dCi 80KM
Avatar użytkownika
Jaro_Krakow
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 99
Dołączył(a): piątek, 5 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez mobarski sobota, 2 kwietnia 2005, 21:00

jacQ napisał(a):>> ten w Sulejowie wygląda całkiem atrakcyjnie, jestem na TAK

Mnie też najbardziej podszedł ten w Sulejowie (przyzwyczajenie do kratki w torbaczu :) ?
Profilaktycznie zamierzam się urlopować z całą rodzinką przez tydzień 20-29 maja a tam jest chyba najwięcej atrakcji dla latorośli (6-3 lata). Jestem otwarty na lokalizacje i termin.

PS. O Suchedniowie dalej nic nie wiem ale z mapki wynika że "za blisko cywilizacji".


Wezwał mnie żuwik do odpowiedzi więc się odzywam w tym temacie.
Jeżeli hodzi o mnie, to na razie odpadam ze wszystkich zlotów więc nie zaglądałem tutaj, żeby sobie nie robić nadzieji. Może już niedługo ale na razie za dużo prcy i obowiązków domowych.
A Suchedniów - no cóż to tylko 150km od Warszwy, 150km od Krakowa i np. 150km od Lublina - prawie wszędzie ta sama droga. Ale Camping - niestety dosyć mały. Zmieści się raptem parenaście samochodów, a i tak jak będzie ciepło to cały jest obstawiony przez Holendrów. Ale jak skończą drugi niedaleko nas to dam znać i tam może być super.
W tej chwili mogę tylko was pozdrawiać i bardzo się wstydzić że mnie z wami nie będzie :( :( :(
Maciek
Avatar użytkownika
mobarski
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 133
Dołączył(a): czwartek, 1 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Suchedniów

Postprzez Rafal niedziela, 3 kwietnia 2005, 20:12

A ja dzis z shoemem zwiedzalem zajbisty osrodek pod gdynia, nad jeziorkiem, kilkanascie domkow, miejsce na ognicho i kielbachy, no i w okolicach miejsca krecenia filmu "uciekajace kangoory" (dostepny w download) i "uciekajace kangoory II" (jeszcze nie dostepny) hihhii.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez zuwik sobota, 9 kwietnia 2005, 09:54

No i co? Leżymy? :(
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości