Zlot ogólnopolski - decyzja :-O

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Czy przyjedziesz do Borek na spotkanie klubowe 20-22 maja?

Tak
22
73%
Nie pasuje mi ten termin
3
10%
Nie odpowiada mi lokalizacja
1
3%
Wolałbym zrobić wspólne spotkanie z Klubem Renault (27-29 maja)
4
13%
 
Liczba głosów : 30

Postprzez jacQ piątek, 18 marca 2005, 16:11

>> ten w Sulejowie wygląda całkiem atrakcyjnie, jestem na TAK

Mnie też najbardziej podszedł ten w Sulejowie (przyzwyczajenie do kratki w torbaczu :) ?
Profilaktycznie zamierzam się urlopować z całą rodzinką przez tydzień 20-29 maja a tam jest chyba najwięcej atrakcji dla latorośli (6-3 lata). Jestem otwarty na lokalizacje i termin.

PS. O Suchedniowie dalej nic nie wiem ale z mapki wynika że "za blisko cywilizacji".
jacQ
ex 1.2/D4F 730/Campus'07 oklejony srebrny
ex 1.9D/F8Q 632/RN'01 biel lodówki
Avatar użytkownika
jacQ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 294
Dołączył(a): czwartek, 9 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Kielce / Piaseczna Górka

Postprzez zuwik piątek, 18 marca 2005, 22:04

Sulejów ładny, dużo przwestrzeni poza cywilizacją do wyjeżdżenia :wink: Ale znów bardziej na południe... Druga sprawa: czy tam jest kemping?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jacQ niedziela, 20 marca 2005, 13:19

cytat ze strony Sulejowa :
W dwu-, trzy- i czteroosobowych murowanych domkach campingowych jest 110 miejsc sezonowych i 8 miejsc całorocznych.
Na potrzeby przebywających w campingach wybudowano duży pawilon sanitarny, gdzie mieszczą się sanitariaty i natryski. W pawilonie tym można skorzystać również z pralki automatycznej.
..
Ośrodek został również przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych
jacQ
ex 1.2/D4F 730/Campus'07 oklejony srebrny
ex 1.9D/F8Q 632/RN'01 biel lodówki
Avatar użytkownika
jacQ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 294
Dołączył(a): czwartek, 9 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Kielce / Piaseczna Górka

Postprzez zuwik niedziela, 20 marca 2005, 16:35

Tak, wiem, wybrałeś ładny cytat dotyczący domków kempingowych tymczasem (borem, lasem) mnie się rozchodzi o kemping dla namiotów :?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sakwa poniedziałek, 21 marca 2005, 22:39

chętnie bym się wybrał ale niestety PRACA !!! :cry:
1.4RN,98rLPG-juz nie ...1.1,96 saxo,scenic 1,6
TRZY NA JEDNEGO
Avatar użytkownika
sakwa
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 183
Dołączył(a): czwartek, 11 listopada 2004, 00:00
Lokalizacja: myslenice

Postprzez Lukasz_Kangoo środa, 23 marca 2005, 10:13

Witam po raz kolejny ;)
Panie i Panowie.
Czas ucieka a decyzji nie ma :(

Wiem od Brody, że na ośrodek w Sulejowie nie ma co liczyć (okazało się, że jest dość mocno obłożony)
Jako że nie było innnych propozycji, to na chwilę obecną pozostaje więc tylko ośrodek agroturystyczny w terminie 27-29 maja.
Lokalizacja w miarę OK.

No i co Wy na to??
Bo myślę, że najwyższy czas coś zarezerwować. Bo potem się okaże że już i tam nic nie ma.
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik środa, 23 marca 2005, 12:46

Ja do tego agro mam tylko to, że nie wiem ile za namiot ale nie koniecznie uśmiecha mi się wywindowana cena ze względu na to, że trzeba utrzymać obecne tam zwierzątka - jeśli będzie normalna to ok. Szukałem dużo na necie, ale 90% ośrodków nie ma strony więc co my południowcy możemy. A odzew odnośnie lokalizacji centrum dało nikły. Eeee... żaden. No co jest panowie :?: Ładnie prosimy :!: Mogę od strzału zorganizować schronisko w górach na 30 osób z noclegiem, górskimi szlakami przejezdnymi dla kangoorów, proszę bardzo, ale bunt odnośnie lokalizacji będzie okrutny więc proszę, zróbcie coś w kierunku zlotu :!:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pepe wtorek, 29 marca 2005, 21:23

Witam
Dawno mnie nie było, ale śledzę na bieżąco forum, a zwłaszcza wątek spotkania, i coś mi się zdaje, że baczność "wódz nasz" spocznij będzie musiał przerobić nazwę strony na "Internetowy Klub Kangoo Polska". Przyczyna jest prosta zbieramy się jak................ I jak tak dalej pójdzie to nie dojdzie do spotkania.
W/g mnie wyjścia są dwa albo podłączymy się do zlotu "Pikura" - wiem miejsca już zajęte, ale są jeszcze namioty, przyczepy itd., a za rok pokażemy, co możemy, albo baczność "wódz nasz" spocznij walnie pięścią w stół i ustali coś sam a reszta się dostosuje. Niech się z całej Polski zjedzie i naście pojazdów (przecież "Pikur" też zaczynał od kilku pojazdów a zobaczcie co się teraz dzieje) to już będzie sukces a Ci, których tam zabraknie na następne spotkanie zjadą ochoczo.
Ankieta pokazała, że na przyjazd do Borek mamy już 20 chętnych i to już coś, pewnie jeszcze kilka osób czeka z decyzją, wychodząc z założenia "i tak nic z tego nie wyjdzie", sam też jeszcze nie głosowałem, ale mam nadzieję, iż coś z tego będzie. Nie upieram się na Borki, (choć to mój pomysł), ale trzeba się naprawdę pośpieszyć.
Jeśli się mądrzę to nie bijcie :wink:
Mam jeszcze pomysł, Łukaszu nie można na stronie zrobić listy mailingowej :?: - znacznie to przyśpieszy wymianę informacji.
Forum jest OK, ale nie wszystkim się chce tu zaglądać, (co widać po tym jak często pojawiają się odpowiedzi na nowe posty) a na maila szybciej uzyskamy odpowiedź i dotrze on do tych użytkowników, którzy coś tu działają. Większość zarejestrowanych to puste "loginy", którzy chcieli zajrzeć do działu, "download" i na tym ich wizyta na stronie się kończyła.


Ps. Ale teraz mi się dostanie :twisted:
Pozdrawiam Piotr Pepe
Kaleido 1,2 16V
GG 2424618
Avatar użytkownika
Pepe
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 17 czerwca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zybi środa, 30 marca 2005, 19:26

Zgadzam się z Pepe ...

Prezes niech coś zadecyduje bo ta debata do niczego nas nie zaprowadzi ...

Pozdrawiam Wszystkich
Avatar użytkownika
zybi
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 22 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Pruszków - Warszawa

Postprzez zuwik czwartek, 31 marca 2005, 12:54

Ja bym wolał, żeby jednak ktoś prezesowi pomógł. Bo wiecie czemu ta dyskusja nie ma sensu? "O tu fajne, o tu cywilizacja o tu to, o tu tamto". Więc pytam: kto się chociaż pofatygował na google? A na głowę prezesa to najłatwiej zrzucić, szczególnie, wybacz szczerość zybi, swoim pierwszym postem na forum. Łukaszu mógłbyś zadzwonić do gospodarstwa agro czy jeszcze mają wolny termin 20-22? I proszę zapytaj jeszcze o cenę namiotu (i czy za budę, czy za łebka).
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości