Zlot PIKUR 2011

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Borki 2011

Postprzez a-kwiaty wtorek, 1 marca 2011, 16:01

etam do 20010 jeszcze troche czasu ;)

michalxtreme napisał(a):A jak ma się ten komunikat z strony tego pensjonatu do planów zlotowych?Ciekawe!
SZANOWNI GOŚCIE !

SZANOWNI PARTNERZY !


Uprzejmie informujemy, że na mocy ustawy o finansach publicznych z dniem 31.12.20010 Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy BORKI zostaje zlikwidowany.
Informacja o wznowieniu działalności w nowej formie zostanie bezzwłocznie zamieszczona na naszej stronie.
Dyrekcja i pracownicy Ośrodka dziękują wszystkim naszym wspanmiałym gościom za piękne wspólne wspomnienia.
Dziękujemy wszystkim firmom, z którymi mieliśmy zaszczyt współpracować.
Przy okazji proszę przyjąć Najlepsze Życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok .
Obrazek
......... berlingo xtr 1,6 - 2 szt........................... kiedyś były 3 szt Kangoo http://www.a-kwiaty.pl doręczamy kwiaty, Wrocław, Polska, świat...
Avatar użytkownika
a-kwiaty
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez gre81 wtorek, 1 marca 2011, 21:10

Ustawa o finansach publicznych nakazuje z dniem 1 stycznia likwidację zakładów budżetowych np. (internatów lub przedszkoli czy MOSiR-ów )lub ich przekształcenie w jednostki budżetowe. Co w praktyce nie oznacza to, że po nowym roku zlikwidują nam przedszkola i nie będzie gdzie zawozić rano dzieci. Ot taki psikus, zmieni się nazwa trochę forma finansowania a karawana idzie dalej...
Kangoo 1.5 dCi 80KM 2003, biały. już go nie ma
Kangoo 1.5DCI 105KM(teraz 125 kucyków) 2009, żółty jak słońce.
Moje miasto Łódź.
Avatar użytkownika
gre81
Kangoomistrz 2010
Kangoomistrz 2010
 
Posty: 357
Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2008, 11:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez MaciekR4 czwartek, 3 marca 2011, 12:07

ośrodek jest i zlot się odbędzie w nim :)
Obrazek
Avatar użytkownika
MaciekR4
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 628
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 22:28
Lokalizacja: WOT - Otwock

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez VoN czwartek, 10 marca 2011, 21:32

Spokojnie, ta nota na stronie już się zmieniła :) Ośrodek zmienił właściciela i będzie funkcjonował normalnie od 15 marca.

Wiedzieliśmy o tym wcześniej bo udało nam się złapać kontakt do nowego właściciela 2 dni po przetargu.

Bardzo serdecznie jeszcze raz wszystkich Kangoomaniaków zapraszamy! Domki po mału się kończą :(
Avatar użytkownika
VoN
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 14:48

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez lam3r sobota, 12 marca 2011, 13:45

Nie polecam domków osobom które mają zamiar w nocy spać bądź nie daj Boże mają ze sobą dzieci. Proponuje szukać pokoju, jak najdalej od placu z domkami! Standardem jest koncert car audio przez całą noc i wcale nie przesadzam.
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez MaciekR4 niedziela, 13 marca 2011, 18:19

lam3r napisał(a):Nie polecam domków osobom które mają zamiar w nocy spać bądź nie daj Boże mają ze sobą dzieci. Proponuje szukać pokoju, jak najdalej od placu z domkami! Standardem jest koncert car audio przez całą noc i wcale nie przesadzam.


oświadczam, że przesadzasz i to zdrowo - odkąd jeżdżę nie zdarzyło się tak, żebym nie mógł się wyspać...rok temu byliśmy w domku z rocznym dzieciakiem i nie było żadnych problemów ze spaniem...raz nawet po ładnym kółku po EU zjechałem prosto i się wyspałem w nocy z piątku na sobotę...

w tym roku jedzie z nami Mikołaj i bierzemy domek :mrgreen:

a koncerty car-audio -> są, ale do piątkowej nocy...od soboty rano wszystkie auta lądują na parkingu, tak było od kilku lat wstecz...no ja mam wyjątek drugi raz z rzędu - kobieta w ciąży i auto będie stać pod domkiem ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
MaciekR4
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 628
Dołączył(a): sobota, 11 lipca 2009, 22:28
Lokalizacja: WOT - Otwock

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez lam3r piątek, 18 marca 2011, 11:06

Ja piszę o roku gdy ja byłem i nie przespałem wtedy ani jednej nocy, oprócz tych przed zlotem - a byłem tam w sumie tydzień. Organizatorzy stwierdzili, że będą o "problemie" spania w domkach informować osoby chcące jechać z dziećmi.
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez Snejki środa, 30 marca 2011, 22:17

Raczej nie ma car audio pod domkami, bo auta muszą być parkowane na parkingu. Co do domków i rodzin z dziećmi, jest plus i minus. Dużo więcej miejsca niż w pokoju ale też sporo chłodniej, co w zeszłym roku bardzo dało się we znaki :P Ale teraz lzlot miesiąc później więc i cieplej musi być :D
Kujawsko-Pomorski Klub Renault zaprasza:
www.kpikur.pl
Snejki
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 6 stycznia 2011, 13:23

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez Lucass czwartek, 31 marca 2011, 13:42

Oj nie musi, nie musi.
Jak wspomnę zlot w 2009 to zęby mi same szczękają. A to początek czerwca był... :|
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Zlot PIKUR 2011

Postprzez VoN środa, 6 kwietnia 2011, 19:38

Gdyby ktoś z klubowiczów Kangoo Klub Polska chciał otrzymać plakaty promujące Zlot do np. powieszenia w samochodzie na tylnej szybce, albo w miejscu pracy :) to info jak je otrzymać tutaj: http://klubrenault.pl/forum/viewtopic.php?f=88&t=8539

Posiadamy jeszcze ostatnie wolne domki :)Jak coś www.klubrenault.pl
Avatar użytkownika
VoN
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 21 stycznia 2009, 14:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron