VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziorsko - lista chętnych

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez gre81 niedziela, 3 czerwca 2012, 21:05

Witam,

W związku z tym ze do zlotu pozostały tylko 3 dni a jak widać dla niektórych pojawiają się nowe problemy, np. wycofanie z imprezy, problem z kasą i zaraz mogą powstać inne nieprzewidziane sytuacje chciałbym powiedzieć ze to nie fair i każdy powinien się zastanowić zanim wyraził chęć uczestnictwa!

Pragnę zaznaczyć że impreza jest robiona dla nas, tylko z uzyskanych wpłat, więc nikt nie będzie do niej dokładał, a wycofanie się w ostatniej chwili krzyżuje zaplanowane i zarezerwowane zabawy (zaliczki zostały wpłacone!).
Kangoo 1.5 dCi 80KM 2003, biały. już go nie ma
Kangoo 1.5DCI 105KM(teraz 125 kucyków) 2009, żółty jak słońce.
Moje miasto Łódź.
Avatar użytkownika
gre81
Kangoomistrz 2010
Kangoomistrz 2010
 
Posty: 357
Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2008, 11:43
Lokalizacja: Łódź

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez george niedziela, 3 czerwca 2012, 21:57

... samo życie.
Grzesiek jest w bardzo niezręcznej sytuacji ; proponuję, by dorzucić jeszcze trochę kasy z zasobów klubowych.

Nie chciałbym jednak, by takie rozwiązania w przyszłości były przyczynkiem do lekceważenia podjętych zobowiązań.
george
był 1.2 RNA ; D7F '98
jest 1,5 DCI ; K9K '07
Avatar użytkownika
george
Vice Kangoomistrz 2008
Vice Kangoomistrz 2008
 
Posty: 613
Dołączył(a): środa, 19 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez Mareczek89 niedziela, 3 czerwca 2012, 22:21

Ja naprawdę Was wszystkich przepraszam ale sam stoję pod ściana..... :(
skoczek rocznik 2002 1.5 DCi z usterkami - do sprzedania
Nowy nabytek kangoo II rok 2009 1.5 DCi KM
Mareczek89
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 20 kwietnia 2012, 08:07
Lokalizacja: Wałbrzych czasem Wrocław

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez Lucass niedziela, 3 czerwca 2012, 22:29

Zaczynam się coraz poważniej zastanawiać, czy nie przyszedł czas by zawiesić organizację zlotów ogólnopolskich... Do czasu kiedy klubowiczom zacznie się chcieć.
Bo to naprawdę przestaje mieć sens. Rozumiem doskonale Grześka i wiem jak się czuje w tej sytuacji, bo sam dwa zloty współorganizowałem, nie bez trudności, ale takich akcji nie pamiętam (a może nie chcę pamiętać).
Z roku na rok jest coraz mniej chętnych, mimo, że zawsze na zlotach są różne atrakcje i nikt nigdy nie narzeka na nudę.
W zasadzie przecież nikt nikomu nie robi łaski, że przyjedzie.

Jednego nie jestem w stanie zrozumieć. Na zloty innych marek przyjeżdża po kilkadziesiąt załóg, a u nas kilkanaście (w porywach). No dobrze powiecie, ale mają sponsorów, nagrody, atrakcje, cuda na kiju i bógwico...
Ale my też mamy atrakcje. A raz też mieliśmy i sponsora i nagrody. W Krzyczkach. Sponsor zachował się zupełnie od czapy (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) bo praktycznie za nic dał samochód do testowania i ufundował nagrody. Ale potem gdy się okazało, że chciałby nas zaprosić do programu partnerskiego, to nagle wszyscy zamilkli gdy trzeba było podać dane niezbędne do udziału w tym programie. Osobiście myślałem, że się wtedy spalę ze wstydu...
Dlatego uważam, że nie ma sensu szukać sponsorów. Bo sponsor nie znaczy naiwny idiota, który wyrzuci kasę w błoto. Sponsor oczekuje czegoś w zamian. A co możemy dać my? 10 załóg na zlocie? Wypięcie się odwrotną stroną w ramach podziękowania?

Podstawowym argumentem dla narzekaczy na to, by nie jechać, zawsze było, że za daleko. No i dobra. Było raz rzeczywiście daleko - w Gdańsku. Było wtedy najwięcej załóg...
Nieco bliżej - okolice Łomży - już mniej.
Niemalże geograficzny ŚRODEK POLSKI - jeszcze mniej.
To teraz pierwszy który się odezwie, że za daleko mu było przyjechać dostanie w ramach wyróżnienia nakaz zorganizowania choćby spota w swojej lokalizacji. Bo narzekać jest najłatwiej. Co do terminu - od kilku dobrych lat jest to zawsze ten sam termin. Boże Ciało + 3 dni. Więc wolne zaplanować można na rok naprzód. Tu o wymówkę również trudno.

W kwestii finansowej - nie chciałbym nic narzucać organizatorowi, ale moje zdanie jest takie: Jeżeli zaliczka została wpłacona na poczet atrakcji (które zostały zarezerwowane dla konkretnej ilości osób), gadżetów (które zostały wykonane dla konkretnej ilości osób), biesiady (która została zaplanowana i zamówiona na konkretną ilość osób) to sorry Winetou, ale we wszystkich szanujących się firmach organizujących imprezy, w wypadku rezygnacji w ostatniej chwili taka zaliczka po prostu przepada. Można się zastanowić nad ewentualnym zwrotem zaliczki za rezerwację domku o ile jest to w jakiś sposób do obliczenia.
Gadżety rezygnującym wyślemy pocztą, z atrakcji zdamy relację, z biesiadą trzeba się będzie obejść smakiem.

Howgh i dobranoc!
:|
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez Szumak poniedziałek, 4 czerwca 2012, 05:21

Popieramy Lucassa.
Suzuki Marauder [2001]:
Obrazek
Suzuki Burdelmam C50 [2006]
Obrazek
Był: Kangur Polarny 1.2 16V LPG [2002]:
Obrazek
Była: Babcia Asia 1.8 [1994]:
Obrazek
Avatar użytkownika
Szumak
Vice Kangoomistrz 2012
Vice Kangoomistrz 2012
 
Posty: 1963
Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2008, 11:26
Lokalizacja: SBI - GMB - GWE

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez gre81 poniedziałek, 4 czerwca 2012, 06:37

Panowie proponuje juz nie denerwować sie przed zlotem do którego zostały tylko krótkie chwile. Przyznaje że wczoraj skoczyło mi trochę ciśnienie i dostało się niemal każdemu jak leci. Ponadto uświadomiłem sobie, jak trudna jest organizacja zlotów nie tyle od strony konkrecji i zabaw lecz od nas samych - uczestników. Czas na dyskusję będzie w czwartek przy zimnym piwku. Na dzień dzisiejszy jedynym naszym zmartwieniem jest pogoda. Według informacji meteo od piątku ma być cieplej, lecz niestety burzowo.
Kangoo 1.5 dCi 80KM 2003, biały. już go nie ma
Kangoo 1.5DCI 105KM(teraz 125 kucyków) 2009, żółty jak słońce.
Moje miasto Łódź.
Avatar użytkownika
gre81
Kangoomistrz 2010
Kangoomistrz 2010
 
Posty: 357
Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2008, 11:43
Lokalizacja: Łódź

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez forest102 poniedziałek, 4 czerwca 2012, 07:44

Po pierwsze chciałam się przywitać,to mój pierwszy post na forum,z tej strony Eva,z drużyny Szumaka ;)
Po drugie już jedną burzę pod namiotem przeżyliśmy,damy radę i tym razem :)
Do zobaczenia :D
Avatar użytkownika
forest102
Vice Kangoomistrz 2012 - pilot
Vice Kangoomistrz 2012 - pilot
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 18 marca 2012, 15:41
Lokalizacja: Rumia

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez Szumak poniedziałek, 4 czerwca 2012, 07:47

Oj, chyba nie jedną Evuniu ;)
Co jesteśmy pod namiotem to jest jakaś burza.
A zaraz dostaniesz ochrzan, że nie witasz się we właściwym miejscu :P
Suzuki Marauder [2001]:
Obrazek
Suzuki Burdelmam C50 [2006]
Obrazek
Był: Kangur Polarny 1.2 16V LPG [2002]:
Obrazek
Była: Babcia Asia 1.8 [1994]:
Obrazek
Avatar użytkownika
Szumak
Vice Kangoomistrz 2012
Vice Kangoomistrz 2012
 
Posty: 1963
Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2008, 11:26
Lokalizacja: SBI - GMB - GWE

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez hudyjan poniedziałek, 4 czerwca 2012, 09:33

gre81 napisał(a):Panowie proponuje juz nie denerwować sie przed zlotem
Oj tam oj tam. Nie jest źle! To, że wypada jeden uczestnik to nie problem. Historia zna przypadek, kiedy to przed zlotem sam organizator poinformował, że trafiła mu się fucha i woli sobie zarobić, niż organizować. A już było pełno chętnych na wyjazd na plażę na Środkowe Wybrzeże.
1,2 16V żółta dziewczynka z 2002
hudyjan
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 30 grudnia 2009, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VIII ZLOT KKP 2012 - Zalew Jeziersko - lista chętnych

Postprzez Lucass poniedziałek, 4 czerwca 2012, 10:25

Witamy na forum Evę - foresta! :)

Co do burzy - nikt nie przeżył takiej, jak załoga Drucika w Krzyczkach w 2007 . To była burza! Drucikowy namiot pod naporem wody zachował się jak amerykańskie kartonowe domy. Po prostu przyziemił topiąc pod sobą cały dobytek na szczęście bez mieszkańców.
Przez ostatnie dwa zloty pogoda była rewelacyjna. Czas na zmianę :twisted:
Damy radę!
Daliśmy radę w Gdańsku gdzie był klimatyczny hardcore to damy i teraz. Farelka już przygotowana 8-)
A o pewnych kwestiach myślę, że nie ma co dyskutować, bo ta dyskusja dotyczyłaby i tak tylko nieobecnych. Szkoda czasu i nerwów.

Hudyjanie - może jednak? Rzutem na taśmę ;) .
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości