Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Informacje na temat organizacji i przebiegu spotkań Klubowiczów z różnych rejonów kraju

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez shoti poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 18:41

Przepraszam ,ze przeszkadzam. Ale moje cztery niewiasty mają pare dziwnych pytań i zobligowały mnie do oficjalnego zadania ich w tym temacie, bo chcą same poczytać odpowiedzi (chyba mi nie ufają:D) co niniejszym jako dowódca tego pięcioosobowego cyrku czynię, i liczę na wyrozumiałość. Oczywiście to kwestie, które w zyciu by mi nie przyszły do głowy bo człowiek który spędzał noce pod gołym niebem na mokrym mchu nie przejmuje sie czymś takim jak łóżko i jedzenie...ale jednak muszę je zadać.

1. czy dostaniemy tam pościel czy trzeba brać spiwory ?
2. zapisani jesteśmy tylko na śniadania a reszta każdy sobie żarcie skrobie ( kołuje) ?
3. czy jest jakiś zbiorowy plan zwiedzania lub coś w tym stylu czy improwizujemy ?
4. czy moje radio odtwarza mp3 ?
5. czy bede jechał ostrożnie i nieprzekraczał prędkości itp...

Dostałełem całą liste w tym stylu, odpowiedziałem osobiście na co mogłem, tu są te które zostały wiec jak ktoś czuje się na siłach byłbym dźwięczny :D
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez mumin poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 19:08

Ja posiadam cb i navi. Shoti jakby co to ja mam radio z mp3 napewno więc ewentualnie możemy się zamienić skoczkami na drogę jakby Twoim współtowarzyszką było niezbędne to do podróży :D
A co pościeli to może jakaś będzie ale wiesz jak to jest kto nosi to się nie prosi więc spiwory zawsze można mieć. :D
A co do planu imprezy to myślę ze sam się ułoży bo zwiedzanie i imprezowanie nie wyklucza się nawzajem
PoZdRo MuMiN Obrazek


SILESIA Bus4Rent - Wypożyczalnia busów 9-cio osobowych


Szkolenia i doradztwo w zakresie BHP
WYPOŻYCZALNIA BUSÓW 9-CIO OSOBOWYCH
Avatar użytkownika
mumin
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 931
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez lam3r poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 20:18

Lucass napisał(a):Proponuję tam. Podłączymy się w locie na koniec kolumny.

jak uważasz, mnie to bez różnicy... jak zobaczycie coś, co wygląda jak kolumna Kangoo, to się podłączajcie:-)
mając 1,2 , CB i navi łapiesz się na prowadzącego :twisted:

no patrz Pan, CB nie będzie... kolega się rozmyślił:-)
A co z bercikiem70? Wcześniej wydawało mi się że był na liście przedpłat, a teraz go nie widzę

za bercik70, jedzie Haku:-)
Czyli to jest aktualna na chwilę obecną lista skoczków?

a-kwiaty [2 +1] {wpłata dokonana}
Masaccio [2] {wpłata dokonana}
lam3r [2 + 1] {wpłata dokonana}
rafalm1978 [2] {wpłata dokonana}
Lucass [1 + 1] {wpłata dokonana}
Haku [2+1] {wpłata dokonana}
dempsej [2] {wpłata dokonana} kolega ma zastępstwo bo nie jedzie:-)
bogdan02 [2 + 2] {wpłata dokonana} dla kolegi szukamy zastępstwa!!!! KTOŚ JEST CHĘTNY?
Wiz [3] {wpłata dokonana}
shoti [2 + 2] {wpłata dokonana}
mumin [2+1] {wpłata dokonana}
RafR [2] {wpłata dokonana}
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez lam3r poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 20:28

shoti napisał(a):1. czy dostaniemy tam pościel czy trzeba brać spiwory ?


Normalnie nikt nawet nie kliknał linka do opisu akademika... lenie:-)
cytat:
Pokoje
Pokoje gościnne 1, 2, 3 i 4 osobowe o typowym standardzie akademickim po remoncie w 2000 roku. W każdym pokoju są łóżka pojedyncze, szafa, szafeczki nocne, biurko i krzesła. Łazienki do wspólnego użytku gości.
Pościel wliczona w cenę pobytu.

2. zapisani jesteśmy tylko na śniadania a reszta każdy sobie żarcie skrobie ( kołuje) ?

kolega czyta wątek czy nie?:-) Śniadań nie będzie, bo... Czesi nie odbierają telefonów z Polski:-D
3. czy jest jakiś zbiorowy plan zwiedzania lub coś w tym stylu czy improwizujemy ?

Kolega na bank nie czyta watku:-D
Nie ma zaplanowanych żadnych artakcji, bo nie ma... organizatora:-) Wyjazd jest for fun i na maxa na luzie:-)
4. czy moje radio odtwarza mp3 ?

Oczywiście:-D
5. czy bede jechał ostrożnie i nieprzekraczał prędkości itp...

Naturalnie, gdyż od granicy Czech... będziesz prowadził kolumnę - w nagrodę:-D
Dostałełem całą liste w tym stylu, odpowiedziałem osobiście na co mogłem, tu są te które zostały wiec jak ktoś czuje się na siłach byłbym dźwięczny :D

Dobra dobra... odwdzięczysz się na trasie w Czechach:-D
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez Lucass poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 21:16

lam3r napisał(a):Naturalnie, gdyż od granicy Czech... będziesz prowadził kolumnę - w nagrodę:-D

...i w ten sposób znajdziemy się w Berlinie (do tego zachodnim), gdzie koleżanki shotiego poproszą o azyl, a sam pilot znajdzie miejsce na OIOMie po przebytej ostrej niewydolności krążeniowo naczyniowej :lol:
4 kobiety na pokładzie (do tej pory byłem przekonany, że 3) sam nie wiem... zazdrościć...?




...czy współczuć :twisted:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez mumin poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 21:25

Lucass napisał(a):
lam3r napisał(a):Naturalnie, gdyż od granicy Czech... będziesz prowadził kolumnę - w nagrodę:-D

...i w ten sposób znajdziemy się w Berlinie (do tego zachodnim), gdzie koleżanki shotiego poproszą o azyl, a sam pilot znajdzie miejsce na OIOMie po przebytej ostrej niewydolności krążeniowo naczyniowej :lol:
4 kobiety na pokładzie (do tej pory byłem przekonany, że 3) sam nie wiem... zazdrościć...?




...czy współczuć :twisted:


Należy jeszcze dodać że ten pilot lubi jednak być na miejscu jakieś dwie godziny wcześniej :lol:
więc nie wiem czy wszyscy damy mu radę dotrzymać tempa :D
A do tego myślę że skoro współpasażerki chcą znać dokładny plan wycieczki proponuję żeby nam go zorganizowały :lol:
PoZdRo MuMiN Obrazek


SILESIA Bus4Rent - Wypożyczalnia busów 9-cio osobowych


Szkolenia i doradztwo w zakresie BHP
WYPOŻYCZALNIA BUSÓW 9-CIO OSOBOWYCH
Avatar użytkownika
mumin
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 931
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez shoti poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 21:31

Lucass napisał(a):
lam3r napisał(a):Naturalnie, gdyż od granicy Czech... będziesz prowadził kolumnę - w nagrodę:-D

...i w ten sposób znajdziemy się w Berlinie (do tego zachodnim), gdzie koleżanki shotiego poproszą o azyl, a sam pilot znajdzie miejsce na OIOMie po przebytej ostrej niewydolności krążeniowo naczyniowej :lol:
4 kobiety na pokładzie (do tej pory byłem przekonany, że 3) sam nie wiem... zazdrościć...?




...czy współczuć :twisted:




odpowiedź brzmi...współczuć (i mówie to w pełni władz umysłowych, świadomy ,że do wyjazdu jeszcze tydzień :mrgreen: ) mam nadzieje ,że po wyjeździe bede mógł powiedziec ,że jednak zazdrościć )

niewiast jedzie jednak 4 (ostatnia wdarła się takim przebojem na casting, że nie było wyjścia - musiała jechać - a ponieważ inne miały już obiecane to ...no cóż... nie dało sie nikogo wyciąć). szkoda ,ze do kangoorka wchodzi tylko 5 osób... miałem dzisiaj *** sen, że jade do pragi z Klubem Renault Scenic :D:D:D:D


edit:
nie dowiary to forum nie puszcza słowa "z.a.j.e.b.i.s.t.y" (taki miałem sen)
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez Lucass poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 21:38

mumin napisał(a):Należy jeszcze dodać że ten pilot lubi jednak być na miejscu jakieś dwie godziny wcześniej :lol:

Wtedy to jednak sam był... :lol:
Teraz może nie dać rady ;)
mumin napisał(a):A do tego myślę że skoro współpasażerki chcą znać dokładny plan wycieczki proponuję żeby nam go zorganizowały :lol:

Pełne poparcie z mojej strony!
mogą np poczytać tu :arrow: http://www.praga.infoczechy.pl/
BTW ewentualnie przygarnę jedną "mamusię" do biletu rodzinnego :mrgreen:

Tylko nie zwiedzamy żadnych galerii!
Handlowych też ;)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez lam3r poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 21:49

Lucass napisał(a):Tylko nie zwiedzamy żadnych galerii!
Handlowych też ;)


Ja mam jeden punkt obowiązkowy tj. Sushi bar:-) Każdego dnia inny... mam nadzieję, że maja dwa:)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez shoti poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 21:51

Lucass napisał(a):
mumin napisał(a):Należy jeszcze dodać że ten pilot lubi jednak być na miejscu jakieś dwie godziny wcześniej :lol:

Wtedy to jednak sam był... :lol:
Teraz może nie dać rady ;)



No jaaasne, teraz mi będziecie do końca świata wypominać...tylko nie róbcie mi siary przed dziewczynami, bo będe mściwy :evil:
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoty multiregionalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości