... i jeszcze jedna fota ....

Informacje dotyczące okazjonalnych spotkań organizowanych lokalnie

Postprzez zuwik poniedziałek, 23 stycznia 2006, 13:41

-25st.C, stał obie mroźne noce i również nie za ciepły wczorajszy dzień. Przez 5 sekund ciężko było powiedzieć, czy odpalił, ale ostatecznie doszedł do obrotów jałowego i pojechał - no problem ;) Wspomniałem, że za pierwszym razem? :roll: Ah, no i uruchamiany, bo VW Polo kolegi zamarzło (płyn chłodniczy). Problem był tylko taki, że pióra wycieraczek i szybę łączyła centymetrowa spoina lodowa. Ale dojechał :)

W jakim stylu :| Miałem dziś chrzest bojowy, gołoledź przed skrzyżowaniem. Ślizgałem się nieraz, ale nigdy nie musiałem interweniować, zawsze wyhamowywał... Zatrzymałem się w połowie CC, na szczęście OBOK. Miałem okazję się sprawdzić. Udało się. Teraz wiem, że Kangoorek jest przy mnie bezpieczny ;)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez PanKot poniedziałek, 23 stycznia 2006, 14:05

Odpalam codziennie bez problemów. Dziś rano było -23*C i troszkę się obawiałem, że nie odpali ale udało się. Kręcił bardzo ospale i załapał dopiero po drugim obrocie wału.
Po moich przygodach z ogrzewaniem układ został ostatnio zalany polskim płynem petrygo o temperaturze zamarzania -17*C. Rano bałem się, że ten płyn będzie zamarźnięty. Pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem jak wygląda ten sam płyn, który pozostał w baniaku. Na szczęście wyprodukowali go z zapasem zamarzania.
Melduję, że udało mi się kupić nagrzewniczkę za 215,-zł i jutro jadę do mechamnika na wymianę. Będę miał cieplutko.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MK poniedziałek, 23 stycznia 2006, 14:21

-22*C, 4-letni aku., garaż pod chmurką, 194000 przebiegu - po włączeniu zapłonu zegar ledwie mrugał (b.wolno), 3 obr. wału- łapią 2 garnki, 4, 5 obrót - łapie 3, 4 garnek. Minimalny nacisk na "gaz" bo wolne obroty nie były pewne. 8)
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez czerja poniedziałek, 23 stycznia 2006, 20:10

widzę że większość lubi emocje,u mnie dziś -24 i odpalił prawie natychmiast!dlaczego?otóż wstałem w nocy ok. 1 przejechałem się nagrzałem go i rano o 7 pyk i jadę!tylko jakis niewyspany jestem bo szok termiczny zrobił swoje :D
żółty 1.2RN oklejony klubowo!
przebieg 202546
Avatar użytkownika
czerja
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 945
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Boguszów Gorce

Postprzez xyz poniedziałek, 23 stycznia 2006, 20:18

Rafal napisał(a):sąsiadka odśnieza lagune, przy pomocy łopaty do śniegu pozyczonej od dozorcy (widziałem juz jej inne pomysły, wiec mnie to nie zdziwiło)...
:D :lol: Kobieta z fantazją. <padam>

"Bryka", którą podróżowałam dziś z uczelni wcale mnie nie zaskoczyła. Planowany odjazd pociągu 13:52. O godz 14 ani słychu ani dychu o pociągu. 15 minut później to samo. W końcu rampy się zamykają ii.... jedzie towarówka.Obrazek Just great! :twisted: Ale to nic że było -23.... Stacja rewelacyjna-> nie zapowiadają nigdy pociągu, nawet nie ma poczeklani (tj jest. ale zamknięta, chyba w październiku okna zabili jakimiś "płatami" blachy. Potem jeszcze 2 krotnie zamykały się rampy i pociąg jechał ale nie w tą stronę co trzeba. Ale... kolejny miał jechać godzinę później i jechał punktualnie. Tylko żebyście to widzieli, istna komedia :) puścili tylko 1 skład, nie dało się wściąść. Nawet sardynki zamknięte w puszcze mają więcej miejsca...
PKP wyśmienity środek komunikacji. :roll:
Renault Kangoo -> Stworzony by cieszyć. :D
Avatar użytkownika
xyz
KangooróFka
KangooróFka
 
Posty: 548
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez branio poniedziałek, 23 stycznia 2006, 20:49

puścili tylko 1 skład, nie dało się wściąść.

Przecież to w trosce o pasażerów... w kupie ...cieplej :!: :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MK wtorek, 24 stycznia 2006, 08:01

Witajcie!
Miniony wieczór zaplanowałem podobnie jak czerja, około 23 pojechałem sobie na spacerek, objechałem miasto (było -22*C), dałem się zagrzać Kangusiowi.
Rano 6,30 (-24*C) odpalił bez protestu 8)
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez kerry wtorek, 24 stycznia 2006, 08:39

A ja wczoraj wymieniłem uchwyty na klemy, wieczorkiem przejechałem parę kilometrów, odstawiłem na parkin a rano zobaczyłem, że w środku zostawiłem ZAPALONE światło :evil:
Siedem latek na karku (razem czternaście)...:)))
ObrazekObrazek
Czerwone RN 2000 drzwi rulez! :)
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez Bullitt wtorek, 24 stycznia 2006, 08:40

POM (Powolny Objazd Miasta) nowe hobby Kangooromaniaków :lol: :lol: :lol: Wieczorem tez sie przejechałem i dzis rano odpalił za pierwszym razem.
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez zuwik wtorek, 24 stycznia 2006, 09:37

NIe macie co robić po nocach? :lol: Mój leciutki to się mądrzę :lol: ale wystarczy, że pomiesza chwilkę olej i łapie - po dwóch nocach :wink: A POM to miałem wczoraj przymusowy - od kolegi z szarego końca mojego zadu...huhuuuu. A wiecie jak wyglądają końce zadu.... tych, no wiecie :) Non stop z górki, szklanka, silnik się nie zagrzał wogóle, więc hamowanie na biegu było bardzo wydajne :lol: Najbardziej lubię te momenty, kiedy słychać DUP! i sprzęgło zaczyna chodzić luźno 8O a gdy już adrenalina podskoczy przychodzi świadomość, że to tylko linka odmarzła :lol:

A może tak spoty nocne? :roll: :lol:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoty okazjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości