czas na pierwszy [chyba] spot łodziaków :)

Informacje dotyczące okazjonalnych spotkań organizowanych lokalnie

czas na pierwszy [chyba] spot łodziaków :)

Postprzez KiK czwartek, 4 maja 2006, 20:36

Panie i Panowie :!: Wiosna już w pełni więc czas byśmy urządzili pierwszy ogólnołódzki spot kangoomaniaków :lol: Jest ku temu parę okazji:
    * po pierwsze przyjerzdza do nas agasti więc warto ładnie ją przywitać :D
    * po drugie coraz więcej łodziaków jest w KKP - oby tak dalej
    * po trzecie czas najwyższy spotkać sie w czasie rzeczywistym a nie tylko wirtualnym 8)
    * po czwarte ... szkoda zmarnować tak pięknego dnia jakim jest najbliższa sobota na siedzenie przed telewizorem :wink: :wink: :lol:

Miejsce:okolice bramy wejściowej na stadion strartu
Czas: 06 maj 2006 godz. 10:00
Obecność obowiązkowa

Kuba

PS: Atrakcja dnia to wystawa psów :) ... Może nawet nabędziemy maskotkę klubową ;)
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KiK niedziela, 7 maja 2006, 09:55

cała załoga mojego torbacza była i świetnie się bawiliśmy :D Kacperek nigdy nie widział tylu psów na raz, że biedak nie wiedział za którymi sie oglądać :lol: Jak widzi psa to robi takie po swojemu hau hau Obrazek
Poznaliśmy agasti która z tego miejsca wszyscy pozdrawiamy Obrazek
podzieliliśmy się spostrzeżeniami na temat kangoorków i taki tam ogólne ploty Obrazek
Przy okazji obejrzeliśmy zawody border coli w biegach przez przeszkody ... czyli ogolnie bardzo miły dzionek ObrazekObrazek

Kuba Obrazek
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez agasti wtorek, 9 maja 2006, 20:11

Witam i pozdrawiam troszkę spoźniona ale już jestem tak mnie ta Łódź wyczerpała ,że dopiero teraz mam czas usiąść do kompa :lol:
Kuba miło było poznać całą Twoją rodzinkę zwłaszcza małego Kacperka :lol: ja też uważam ,ze takie spotkanka śą znacznie ciekawsze niż wirtualne mam nadzieję ,ze nie pozbędziemy się jednak zwierzaków i nadal będziemy się spotykać na rożnego rodzaju SPOCIKACH dużych i małych :lol: A mam pytanko do Andrzeya DLACZEGO CIEBIE NIE BYŁO???? ŻAŁUJ CHŁOPIE :D
aga Kangoo 1,9 Dti RXE 2001 niebieski samczyk z klimą
Avatar użytkownika
agasti
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 292
Dołączył(a): piątek, 24 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Zawiercie


Powrót do Spoty okazjonalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości