Kangoorki na wybrzezu..... duzo ich:) widzialem

Informacje o Klubowiczach "ustrzelonych" na drodze

Kangoorki na wybrzezu..... duzo ich:) widzialem

Postprzez alchemiczny środa, 9 sierpnia 2006, 22:03

Witam szanowne towarzystwo...

Byłem na zasluzonm wypoczynku w miejscowosci Rowy k/Ustki przez całą trase wypatrywalem klubowych naklejek i nic... ani jednej, podczas calego pobytu naliczlem ok 20 kangoorkow wszelkiej masci (na roznych tablicach) chodzilem jak ta sierotka zawsze obejrzec zad takiego kangoora i coz znowu nic, az tu nagle kiedy juz sie zwijalem do wyjazdu czyli dnia 07.08.06 widze jak KLUBOWY Kangorek robi nawrot na jedynm z Rowskich skrzyzowan i poszedl w strone Ustki nadmienie ze byl na blaszkach EL .... kolorek hmm kawa z mlekiem metalic :) tak go zapamietalem...

KTORY Z WAS TO BYŁ?????
Alchemiczny
Biała samiczka 1,2 16V alize:)
koponiety zólty kwadracik klubowy na rufie:)
Avatar użytkownika
alchemiczny
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez KiK czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:21

Alchemiczny, znam wszystkich wożących naklejki w mojej okolicy ;) ;) ... i żaden nie jest w kolorze kawy z mlekiem. Ale jeżeli powiesz gdzie dokładnie była umieszona naklejka i czy to były drzwi czy klapa to chyba będe w stanie pomóc... o ile sam "zobaczony" się wcześniej nie zgłosi :P

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ble czwartek, 10 sierpnia 2006, 09:34

Jak podobają się Rowy ?
Byłem w zeszłym roku , jechałem do Łeby , ale niestety nie było miejsc i wylądowałem w Rowach
Co do naklejek klubowych to ja chyba tak samo nie mam szczęścia , ciągle widzę tylko na swoim :lol:
Czerwone 1,4 rocznik 2000
Avatar użytkownika
Ble
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 137
Dołączył(a): niedziela, 18 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Śrem

Postprzez kavka czwartek, 10 sierpnia 2006, 19:17

Ostatnio coś dużo niezidentyfikowanych skoczków śmiga . Kiedyś Pan Kot we Wrocku spotkał kolege z klubową naklejką to uciekł :roll:

Ja też cały czas wypatruje naszego loga ale niestety nie było mi dane poza zlotem zobaczyć ...
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez alchemiczny piątek, 11 sierpnia 2006, 22:39

Klubowicz we wrocku uciekal przed klubowiczem???? nie do pomyslenia, jaki kolorek tego uciekajacego byl?????

KIK kurcze mial blachy EL nasze logo na lewej burcie bylo.. co do kolorku kurcze jak dla mnie to taki beżowy metalic ale moze to zludzenie bylo... Kangoo podrozowalo w eskorcie opla Omegi tez na EL blaszkach.
Alchemiczny
Biała samiczka 1,2 16V alize:)
koponiety zólty kwadracik klubowy na rufie:)
Avatar użytkownika
alchemiczny
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez kavka sobota, 12 sierpnia 2006, 14:19

A teraz już o spotkaniu w trasie.
Z Łodzi pojechałem do Wrocławia. Obsługiwałem tam szkolenie do 16:00.
Wyjazd po południu z Wrocławia to istna "droga przez mękę".
Godzina w korku na jakiejś rozkopanej ulicy.
I właśnie na wyjazdówce (chyba ul.Wyszyńskiego) spotkałem klubowicza ale ten jakby sie mnie przestraszył i uciekł jak pokazałem mu naklejkę klubową. Nie odpowiadał na nawoływania przez CB.
Nie rozumiem Question
Wiem, że jestem brzydki ale żeby aż tak przestaszyć dorosłego faceta to nie przypuszczałem Laughing .
Któz to był Question
Zielone Kangoo, klapa, długi bacik na dachu na magnesie, rejestracja: DW7......... .


A tutaj link do tematu :wink:
http://www.kangoo.schron.pl/modules.php ... c&start=20
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Spotkania na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości