Spot z Paintballem

Zloty, spoty, rajdy itp , nie organizowane przez KKP

Postprzez B52 sobota, 28 października 2006, 10:54

skarb napisał(a):
Wspominajac mile wrazenia z kazdych spotow z wami postanowilem do was napisac.


A na jakich Ty kolego spotach bywałeś - bo może mnie coś umkło ???

Wiz ma racje to czysta komercja - za chwile zaczną spoty kangurkowe wspominać sprzedawcy wkładek do butów, odkurzaczy Rainbow, diet wyszczuplających - i będziemy mieć wiele zaproszeń na prezentacje np. nowego sprayu na muchy połączonego ze spotem.

Ja jestem jedynie zainteresowany jak Pan Hugh Hefner napisze - to wale jak w dym (i pewnie nie tylko ja) !!!

Pozdro


na spot u pana HH , też się piszę, oczyma wyobrażni widzę jak w tłumie lincolnów i mercedesów przeciskają się klubowe kangurki :D :D :D
Avatar użytkownika
B52
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 117
Dołączył(a): czwartek, 10 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: sznurowo podgórne

Postprzez kudlaty_r19 sobota, 28 października 2006, 22:24

oj chlopaki czepiacie sie jednego zdania. oglaszenie bylo sklecone raz i wklejalem. jezeli nie zalezy wam na jednoczeniu braci renufkowej trudno. a jezeli chodzi o komercje to wcale nie, jest to spotkanie PIKURa. ale widze ze bedac milym i chcac jednoczyc przeszkadzam wam. wiec watek uwazajcie za zamkniety a kolejne zaproszenia nie beda juz wysylane. pozdrawiam
kudlaty_r19
 

Postprzez zuwik sobota, 28 października 2006, 22:58

Kudlaty: Było od razu walnąć, że PIKURka zaprasza, a nie ściemniać ;) Pewnie znaleźli by się chętni.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Różne imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości