JUŻ PO RAJDZIE "INTEGRACYJNY MOST"

Zloty, spoty, rajdy itp , nie organizowane przez KKP

JUŻ PO RAJDZIE "INTEGRACYJNY MOST"

Postprzez broda poniedziałek, 18 października 2004, 09:51

W dniu 16.10.2004r. odbył się X Rajd "Integracyjny Most".
Drodzy klubowicze, szkoda że tylko Rafał i Marzena z Gdańska i ja z Puław wystartowaliśmy w rajdzie. Jestem zawiedziony frekwencją klubowiczów. Komor co się stało że się nie pojawiłeś. Impreza w moim mniemaniu była super. Bardzo fajni ludzie z Gdańska Rafał i Marzenka, bardzo byliśmy z żoną szczęśliwi że mogliśmy ich gościć, porozmawiać o wspólnych sprawach i razem porywalizować. Pogoda dopisała frekwencja również. Było 25 załóg. Ścigaliśmy się w 4 klasach podział wg pojemności silnika. 12 prób sprawnościowych dystans ok 120 km. Poproszę Łukasza aby umieścił kilka zdjęć z rajdu. Teraz można zobaczyć na stronie automobilklubu "Rzemieślnik" z Warszawy pod adresem http://www.rallycross.pl.
Być może spotkamy się na nastepnej edycji rajdu w większym gronie.

Pozdrawiam BRODA (Paweł)
Avatar użytkownika
broda
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 128
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Puławy

Postprzez jon104 poniedziałek, 18 października 2004, 10:10

:lol: Wielkie gratulacje z powodu udanej imprezy :lol:

Ja, jak juz pisałem, miałem pewne zobowiązania zawodowe i przy okazji zwiedzałem Zakopane (a także "spływałem" Dunajcem). Oczywiście bardzo żałuję, że nie udało nam się dojechać do Puław, ale jest szansa, że jeszcze w tym roku będziemy w Kazimierzu no i oczywiście nie powtórzę błędu z wiosny, kiedy to byłem (nawet troszkę zwiedzałem) w Puławach, ale nie wziąłem sobie namiaru na Kolegę Brodę. Cóż, szkoda, ale wszystko do nadrobienia.

PS. Widać, że spotkania nie przychodzą nam łatwo, ale tym bardziej mobilizujmy siły, aby w przyszłym sezonie klubowym doprowadzić do conajmniej 2-3 dniowego spotkania liczniejszej rzeszy Kangoo-maniaków 8)

PS II. Marzenka i Rafał - wspaniałe fotki. Od razu widać, że o operacji już zapomnieliście :lol: A Kangoo-rek pomykał jakby go prawa fizyki nie dotyczyły 8O
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal poniedziałek, 18 października 2004, 22:03

Witam,
Wszystko sie zgadza ipreza była przednia. Bylismy z zona zaskoczeni organizacja od poczatku do końca.
Przyznam sie szczeze ze zamierzalem zostac tylko do sobotniego popoludnia, ale panowal tam taki klimat ze wrocilismy w niedziele wieczorem żałując ze weekend jest taki krotki.
Jeszcze raz wielkie dzieki dla Pawła i Jego żony Stasi za miłe przyjęcie.
pozdrawiam Rafał
PS. Wysylam kilka fotek do Lukasza, to pewnie beda w galerii soon.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Lukasz_Kangoo wtorek, 19 października 2004, 10:47

Bardzo Wam zazdroszczę spotkania i wspaniałej zabawy.
Mi niestety obowiązki domowe (wymiana okien i mały remoncik) nie pozwoliły na uczestnictwo :( A szkoda.
Szczególnie żałuję jak zobaczyłem zdjęcia ;)

A propos - własnie je wgrałem do Galerii ;)

Pozdrawiam uczestników Rajdu i mam nadzieję, że Wasza relacja i zdjęcia spowodują, że na następną jego edycję stawimy się w większej liczbie :)
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość środa, 20 października 2004, 22:54

Ja równie¿ ¿a³ujê, ¿e mimo wcze¶niejszych deklaracji nie pojawi³em siê w Pu³awach. :oops: Niestety sprawy zawodowe zatrzyma³y mnie we Wroc³awiu mimo, ¿e Kangur grza³ ju¿ silnik. Chyba nastêpnym razem siê przed nim nie wyt³umaczê!
Zaskakuj±co dopisa³a Wam pogoda- tutaj prawie ca³y czas la³o, zw³aszcza w sobotê!
Pozdrawiam :!:
Gość
 

Postprzez korabl środa, 20 października 2004, 22:55

OOPS! :oops:
Nie zalogowałem się! PZDR!
Korabl 4x4
Avatar użytkownika
korabl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 84
Dołączył(a): czwartek, 6 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

ale szkoda

Postprzez rysiek poniedziałek, 25 października 2004, 19:59

Jestem od kilku dni klubowiczem bo was znalazłem dzięki pękniętemu drążkowi skrętnemu i widzę tego jakieś pozytywne strony. Fajnie że są organizowane takie zloty i chciał bym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat. Czy wszyscy klubowicze sa milewidziani na takich zlotach?
Avatar użytkownika
rysiek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 23 października 2004, 23:00

Postprzez Lukasz_Kangoo wtorek, 26 października 2004, 08:31

Oczywiście, że każdy może uczestniczyć w takiech spotkaniach.
Jest tylko jeden warunek - chęci ;)
Zatem zapraszamy.
Napisz jeszcze skąd jesteś (a najlepiej uzupełnij swoje informacje osobiste Twoje konto>Zmień swoje info>Miejscowość).
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Różne imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości