Szpieg na Polskę potrzebny od zaraz! ;)

Zloty, spoty, rajdy itp , nie organizowane przez KKP

Szpieg na Polskę potrzebny od zaraz! ;)

Postprzez kra10 piątek, 20 lipca 2012, 00:22

Jak w temacie - szpieg na Polskę potrzebny od zaraz!
Nawet na kraje ościenne, a dla tych cierpliwszych, też na te odleglejsze krainy.
Czyli samochód wypadało by rozruszać turystycznie! Opowiadałem (viewtopic.php?f=78&t=8504&start=10 ) przecież Wam o moich perypetiach z jego "zagazowaniem", gdy "pogoda dopadła moje ślubne kochanie", a tu znowu dziś mamy "powtórkę z rozrywki"!
Ponoć jakieś "trąby" miały nad nami przejść, choć to rzeczywiście w okolicy się zdarzyło (ze 40 km ode mnie), a dziś już "pies z kulawą nogą" zapomniał... Ale co tam!
Pamiętacie?
kra10 napisał(a):... Żonę się kocha, a nie słucha!
Czy ja jej przysięgałem, że się będę słuchał? ...

Więc jadę Kangurem na wakacje! Będę spał w "torbie" tego "torbacza"! Ją (żonkę) też do tej "torby" dorzucę. Przecież ona mnie przysięgała miłość, wierność ... I takie tam... Wiec niech się teraz słucha! ;) :D ...
No może jeszcze dziś nie wyjeżdżam , ale pewno tak w połowie sierpnia "się zdarzy"?
I tu kwintesencja owego szpiegostwa.
Wy z południa, ja z północy...
A jak by sobie wzajemnie polecić jakieś miejsca na spędzenie kilku dni wraz z Kangurkiem?
Jutro (pojutrze) Wam wrzucę coś z moich stron. Zasada jest taka, że nie siedzimy "w ogródku" u kolegi forumowicza, nie "doimy" mu pod jabłonką, co najwyżej jakieś "zboże po fermentacji" sobie "przechylimy" (wtedy raz, dwa razy można się pod tą jabłonką "wydoić" :oops: ), ale nie jesteśmy uciążliwi! ...
Może (gdyby temat "chwycił" - a mamy przecież na tym forum doświadczonych "Kangocamperowiczów") należałoby ukryć ten temat, tak by tylko zarejestrowani użytkownicy mogli z niego korzystać? Prośba wiec do administratorów - myślę, że to możliwe, wszak "szkielet" tego forum chyba to umożliwia. Oczywiście, rzucając taką propozycję nie jestem "złośliwcem dla innych", ale wolę "biwakować" z Francuzem niż "bić się" z "zarozumiałym Volksdeutchem".
kra10
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2012, 11:21

Re: Szpieg na Polskę potrzebny od zaraz! ;)

Postprzez kra10 sobota, 21 lipca 2012, 15:45

Trąby, to może nie było, ale pogoda i wczoraj, i dziś nie rozpieszcza. Wrzucę wiec te zdjęcia tego biwaku, choć z racji pogody są takie jakieś "smutne".

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Co można jeszcze powiedzieć?
Na ogół nie ma tu tłumu, choć w soboty i niedziele mogą się zdarzyć.
Biwakowisko suche, nawet po silnym deszczu, osłonięte przed wiatrem. Możliwość rozpalenia ogniska (w okresie suszy warto to jednak skonsultować z pobliskim leśniczym do którego jest z 50 m, bo bywają tu susze i nawet wstęp do lasu może być zabroniony). Bezpieczne, bo choć domów nie widać, to są jednak blisko. Toaleta "wyzwanie trapera" (czyli drewniana budka ) :D , ławki, stoliki, zadaszenia.
W odległości ok.150m, w ośrodku wczasowym restauracja, gdzie ceny są raczej przystępne, a dania moim zdaniem smaczne ( i "kibel" cywilizowany ).
Kąpielisko ok 75 m od biwakowiska. Dno piaszczyste, bez roślinności. Spadek łagodny i równomierny do głębokości ok 2 m., więc jak najbardziej można z dziećmi. Woda czysta, a miejsce słoneczne zwłaszcza po godz 10- tej.
Dojazd szosą (Chyba nr 22 Starogard Gd. - Chojnice), później w miejscowości Frank w lewo wąskim asfaltem z 5 km do biwakowiska. Okoliczne lasy szpilkowe, rosną grzyby, a jagody wręcz łanowo, ;) więc można zabrać ze sobą małżonkę - nie będzie się nudzić zbierając runo leśne.
Teren lasów państwowych, pobyt bezpłatny, nie trzeba zgłaszać chęci rozbicia namiotu, czy wjazdu samochodem.
kra10
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2012, 11:21

Re: Szpieg na Polskę potrzebny od zaraz! ;)

Postprzez Szumak sobota, 21 lipca 2012, 18:11

A to ten tego, ciekawie to wygląda. Byłbyś w stanie zlokalizować miejsce na mapie? Na przykład współrzędne z google maps? Łatwiej wklepać w nawigację.
Suzuki Marauder [2001]:
Obrazek
Suzuki Burdelmam C50 [2006]
Obrazek
Był: Kangur Polarny 1.2 16V LPG [2002]:
Obrazek
Była: Babcia Asia 1.8 [1994]:
Obrazek
Avatar użytkownika
Szumak
Vice Kangoomistrz 2012
Vice Kangoomistrz 2012
 
Posty: 1963
Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2008, 11:26
Lokalizacja: SBI - GMB - GWE

Re: Szpieg na Polskę potrzebny od zaraz! ;)

Postprzez kra10 sobota, 21 lipca 2012, 21:45

"Sierobi"! 53ST 52' 28.15''N 18st 14' 44.99''E

Obrazek

Trafić jest łatwo.
kra10
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2012, 11:21


Powrót do Różne imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości