kangoo II 2008 1,5 DCI 86KM - co sądzicie?

Tu możesz poddać ocenie klubowiczów ogłoszenia z portali motoryzacyjnych

Re: kangoo II 2008 1,5 DCI 86KM - co sądzicie?

Postprzez Pabloss czwartek, 19 grudnia 2013, 17:40

Z tym kołem to tak słyszałem ,że dwójka ma koło ,ale nie wiem tego na sto procent.Jeżeli nie ma to nawet lepiej ,bo koszty mniejsze.Dodam ,że tym starym Kangoo I nie wymieniałem sprzegła do przebiegu 600 tys. U mnie masa własna to 1266 kg ( wersja dostawcza ) a więc nie ma tych kilogramów dużo więcej niż w tym starym. Klocki ,bo też tu jest o nich mowa wymieniałem z tyłu po 40 tys ( niemiłosiernie piszczały) na TRW i teraz jest 50 tys i nic nie piszczy. Przód zmieniłem po 80 tys, oryginalnie były TRW i takie też założyłem .Uważam je za bdb klocki :D . Gabaryt może się przyczynić i z tym się zgadzam ,że opory większe. Zostaje ten filter cząstek stałych.???
A i jeszcze sprzęgło :D Wysoko bierze i ja nie lubię tego typu ustawienia. Co u Ciebie było nie tak? U mnie czasami jak mam za wysoki bieg i niskie obroty to słychać takie nieprzyjemne stukanie jak by rura wydechowa wpadała w jakieś wibracje.
Renault Kangoo 1.5 DCI 65KM 2006 był:)
Renault Kangoo 1.5 DCI 90KM 2012 jest:)
Avatar użytkownika
Pabloss
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 30
Dołączył(a): środa, 15 sierpnia 2007, 23:00
Lokalizacja: Katowice

Re: kangoo II 2008 1,5 DCI 86KM - co sądzicie?

Postprzez tosiak poniedziałek, 10 lutego 2014, 13:00

Czyli jak zwykle - ilu użytkowników, tyle opinii.
Ne pewno każdy ma swoje plusy i minusy, a jeśli chodzi o awaryjność, to wiele też pewnie zależy od egzemplarza.
Masa - o tym nie pomyślałam :)

Dzięki wszystkim - każda rada się przyda!
A niespieszne polowanie dalej trwa...
Pozdrawiam,
Agnieszka :D
___________
1.4 benzyna+LPG '98 po prostu żółty ;) - niestety 22.05.2012 rozstaliśmy się na zawsze :( oby nowy nabywca o niego dbał...
1.2 benzyna+LPG '07 jakby zielony :D - też już przeszedł do historii ... :(
Avatar użytkownika
tosiak
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 79
Dołączył(a): wtorek, 6 stycznia 2009, 10:54
Lokalizacja: W-wa

Poprzednia strona

Powrót do Kanał diagnosty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości