Kangoo 1.9 D / 1.9 dTi może być też 1.2 lub 1.4 z gazem

Tu możesz poddać ocenie klubowiczów ogłoszenia z portali motoryzacyjnych

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez skawina sobota, 18 października 2014, 17:28

W/g mnie przebieg jest mało ważny. Liczy się stan techniczny. Auto ma swoje lata, nie jest prosto z salonu. Na pewno będzie miał jakieś minusy.
1.4 99r
Paweł
Avatar użytkownika
skawina
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1689
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 21:20
Lokalizacja: Skawina-Kraków

Re: Odp: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez osekltd sobota, 18 października 2014, 19:06

czarek0402 napisał(a):Ja mam tam również złącze OBD, ale nie jestem pewien czy pierwsza, lepsza diagnostyka, pierwszym, lepszym programem powinna być wiążąca dla zakupu, chyba, że masz interfejs Clip, dedykowany dla Renault, raczej stawiłabym na podjechanie na stację diagnostyczną, taką, którą ja wybieram, nie sprzedający i sprawdził auto przed zakupem, jak się zachowuje podczas pracy. Stawiałbym przynajmniej na sprawdzeniu poduszek ABS, czy są, sprawne, a nie przez jakiś emulator. Jeśli można wiedzieć, ten sprzedający zrobił po 15000km rocznie dieslem, czy prowadził działalność, co woził, bo dla mnie ten przebieg jest magicznie obniżony do 197 000km, zawsze to inaczej wygląda przy sprzedaży niż 2.. ...km przy sprzedaży. Życzę udanego zakupu. :)

Nie clip, wystarczy DTT2000 plus kabel od VW VAG KKL.

_____________
Pozdrawiam
OsekLtd
__________
Pozdrawiam
OsekLtd®

C3 1.4 HDI 50 kW/70 KM 2009 - żony
Toyota Corolla 2.0 D4D 92kW/126KM 2012 - moje
Xsara Picasso 1.6 HDI 66 kW/90 KM 2006 - rodzinne
APUS Agencja Reklamowa - Lublin
Grawer, haft, tampodruk, sitodruk
Avatar użytkownika
osekltd
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 322
Dołączył(a): piątek, 1 października 2010, 14:05
Lokalizacja: Lublin

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem. DTi też może być.

Postprzez bisklavret sobota, 18 października 2014, 19:08

Dzięki Mascot :) Interfejs będe miał clip, więc coś tam zawsze powinno się udać zczytać. Stacja diagnostyczna też wchodzi jak najbardziej w grę.
Co do przebiegu, to patrząc na zużycie elementów i na książkę serwisową przebieg jaknajbardziej prawdopodobny. Ostatni wpis w książce z 2011 przy przebiegu 16x 000 km. Auto służyło raczej do celów rodzinnych.
Sam na przebieg za bardzo nie patrzę, bo wiadomo, że jak ktoś się uprze to i ukręci.
bisklavret
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 17:44

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez bisklavret poniedziałek, 20 października 2014, 15:56

bisklavret
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 17:44

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez Marek_Bielsko poniedziałek, 20 października 2014, 16:21

Ten od pierwszego mógłby się nauczyć pisać, a ten od drugiego chociaż opłukać auto, bo widać, że skatowane. :(

A poza tym 20kkm to ściema, tak samo jak tam jest 75KM a nie 85KM.
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez Stiopa poniedziałek, 20 października 2014, 17:18

Nie polecałbym żadnego. Pierwszego może mniej, ale sprzedający nie wzbudza zaufania, poza tym strasznie mało fotek, ok. szeroka listwa, więc blacha będzie spoko wnętrze może być w trochę mniej 'dobrym' stanie. Drugi to jest zciachany po całości, niby też szeroka listwa, więc zdarty lakier na masce wiele nie narobi, ale mimo to nie wygląda to estetycznie, wnętrze też pozostawia wiele do życzenia, a drzwi bagażnika... W ogóle cały wygląda jakby ktoś mu w tyłek wjechał, tak z lewej strony.
A co do tematu, to opamiętajcie się ludzie, po co wam gaz w kangurze, przecież 1.2 pali tyle co nic, po co dodatkowo zmulać go gazem? :roll: Takie moje zdanie.
Kangoo I 1.2 8V 60KM '98r
Jedyny MV941 z takim zderzakiem :D

Chcesz pomocy - uzupełnij profil o dane samochodu. Nie każdy ma czas na grzebanie po Twoich postach za modelem samochodu i silnika.
Avatar użytkownika
Stiopa
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 668
Dołączył(a): niedziela, 5 października 2014, 10:03

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez Marek_Bielsko poniedziałek, 20 października 2014, 18:09

Stiopa napisał(a):A co do tematu, to opamiętajcie się ludzie, po co wam gaz w kangurze, przecież 1.2 pali tyle co nic, po co dodatkowo zmulać go gazem? :roll: Takie moje zdanie.



Też nie lubię gazu, ale napisz ile pali Twój 1.2 i w jakich warunkach? To w ramach OffTopicu. ;)
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez czarek0402 poniedziałek, 20 października 2014, 18:52

Jeżeli kupujesz auto za 5500, trzeba mieć około 2000 na dodatkowe wydatki, opłaty, remonty, naprawy, tak uważam. ;)
Renault Kangoo 1.5dci Korsika Blau 2003
czarek0402
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lutego 2011, 21:16
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez bisklavret poniedziałek, 20 października 2014, 20:05

Stiopa napisał(a):Nie polecałbym żadnego. Pierwszego może mniej, ale sprzedający nie wzbudza zaufania, poza tym strasznie mało fotek, ok. szeroka listwa, więc blacha będzie spoko wnętrze może być w trochę mniej 'dobrym' stanie. Drugi to jest zciachany po całości, niby też szeroka listwa, więc zdarty lakier na masce wiele nie narobi, ale mimo to nie wygląda to estetycznie, wnętrze też pozostawia wiele do życzenia, a drzwi bagażnika... W ogóle cały wygląda jakby ktoś mu w tyłek wjechał, tak z lewej strony.
A co do tematu, to opamiętajcie się ludzie, po co wam gaz w kangurze, przecież 1.2 pali tyle co nic, po co dodatkowo zmulać go gazem? :roll: Takie moje zdanie.
Ogólnie ciężko ufać, że ktoś założył gaz żeby po dwóch latach sprzedać auto, ale obejrzeć chyba się wybiorę bo mam nie daleko.
Co do samego sensu zakładania gazu jak najbardziej 1.2 16V bez gazu mnie zadowala (przy założeniu, że pali tyle ile piszą w internecie ;) ) ale jako, że byłem kiedyś posiadaczem auta, które było na gaz i paliło go mało, odczuwam pewien sentyment do bardzo taniego - 20-25 zł/ 100 km - poruszania się.
Inna sprawa, że ten zatyrany to jest chyba 8V patrząc po podanej w ogłoszneniu mocy silnika :? .

Jeżeli kupujesz auto za 5500, trzeba mieć około 2000 na dodatkowe wydatki, opłaty, remonty, naprawy, tak uważam.
Dlatego się zastanawiam czy nie lepiej od razu kupić za 7000, ubezpieczone do końca roku, z kompletem ogumienia i w stanie dającym przynajmniej nadzieję, że poważny remont nie będzie potrzebny zaraz po zakupie. ;) :P


A z innej beczki zastanawiam się czy tego też nie zobaczyć
http://olx.pl/oferta/renault-kangoo-1-5 ... 5a8781af09
Ale tych silników trochę się boję :?
bisklavret
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 17:44

Re: Kangoo 1.2 /1.4 najlepiej z gazem.

Postprzez czarek0402 poniedziałek, 20 października 2014, 21:18

Wszystko warto oglądnąć, szczególnie, że jest w okolicy, nie samemu, z kimś najlepiej obeznanym, po prostu oglądać, słuchać co mówi sprzedający, który nie zawsze jest właścicielem, pytać, dopytawać, nie słuchać, że to okazja, igła, wsiadać i jechać, że inni właśnie dzwonili, że jutro będzie już sprzedane. Bo jutro, pojutrze to może ja kupię, nie teraz, dzisiaj, na gorąco. ;) Ten 12 latek jakby odmłodzony w cieniu drzew i liści na motyw z alufelgami, siedziskiem dla dziecka, a dywaniki kierowcy dziurawe, progi też niby zmęczone... :roll:
Renault Kangoo 1.5dci Korsika Blau 2003
czarek0402
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lutego 2011, 21:16
Lokalizacja: Dolnośląskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kanał diagnosty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości