Jadę kupic Kangoo

Tu możesz poddać ocenie klubowiczów ogłoszenia z portali motoryzacyjnych

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez Mascot piątek, 4 grudnia 2015, 20:11

1.6 to benzynowa seria " K " ( nie mylić z K9K - 1.5dCi ). Stara i znana seria. 1.6 K7M debiutował w 1996 w Megane I i stanowił rozwinięcie 1.4. Mechanicy je znają i problemów z naprawą nie będzie.
Z resztą do dziś, montowane są w Megane III i Fluence - z 16 zaworami i większą mocą 110 koni. Pojeździłem ( 1000 km ) ostatnio nowym Fluencem 1.6 i ... jest spoko. Spalanie wyszło mi poniżej 7 l / 100 km :mrgreen: :mrgreen:

Lucass - Ty masz ściąganego z obcych ziem :)
W Polsce, schowki lotnicze występowały tylko w wersji Privillege i to bez dopłat. Być może, za granicą, było inaczej.
Expression w 2004 roku, był prawie najwyższą opcją, wyżej stał tylko Privilege :)
Kangoo 1.5 dCi ( 85km ) Helios 2007, niebieski Menthe TE J42 | Nissan Townstar Bussines 1.3 DIG-T - 06.06.2022
Zadomowiony - 22.06.2012 ( 235 595 km )
Druga belka wjechała pod budę - 15.11.2019 ( 330 450 km )
100 000 km z kangurem - 30.05.2020 ( 335 595 km )
http://www.sklepexner.pl http://www.exner.pl
Avatar użytkownika
Mascot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): wtorek, 3 sierpnia 2010, 13:01
Lokalizacja: Będzin ( Grodziec )

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez herBi piątek, 4 grudnia 2015, 20:24

A czy wersje 110 KM tez były montowane w Kangoo? Czy to błąd w opisie ,bo znalazłem kangoo 1,6 95 KM i 110 KM.
herBi
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 137
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2015, 08:46
Lokalizacja: Żernica k/ Gliwic

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez Marek_Bielsko piątek, 4 grudnia 2015, 20:38

W Kangoo tylko 95KM w 1.6
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez herBi piątek, 4 grudnia 2015, 20:52

herBi
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 137
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2015, 08:46
Lokalizacja: Żernica k/ Gliwic

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez Pawelpigo piątek, 4 grudnia 2015, 22:01

W ogłoszeniach, a szczególnie od handlarzy i do tego jeszcze tych co ściągają z zagranicy, to można przeczytać różne cuda :D Tak jak z tym pierwszym od Ciebie, koleżka napisał że jest ESP a kolega Marek szybko zweryfikował że tego w ogóle nie montowali w tym modelu :D Niech sprzedawca się pochwali ile kW jest w papierach. Poczekaj, poszukaj coś się na pewno trafi. A z tym ściąganiem z zachodu też przemyśl. Ja jestem w D, rozglądałem się za czymś od wiosny i nic nie znalazłem. Albo totalny złom albo cena kosmiczna. Niemcy to cwaniacy, dobrego samochodu nie sprzedają, a jak już to za odpowiednią cenę. Można znaleźć coś w Polsce za rozsądne pieniądze i w dobrym stanie, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość ;)
Kangoo 1.9D `00
Avatar użytkownika
Pawelpigo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 58
Dołączył(a): piątek, 2 października 2015, 10:08
Lokalizacja: Siemiatycze

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez Podmiejski sobota, 5 grudnia 2015, 00:25

Dokładnie
Nie nadążysz za tymi co mają "oko na wszytsko" bo z tego żyją
Ja kupiłem w PL prosto z Niemiec - i nie narzekam
I - mam 1.6 ze schowkami... :-)
Naprawdę wypasiony :-)
Miałem 1.2 - powiem tak: nie trzeba korzystać z tej różnicy mocy
nie trzeba..
ALE MOŻNA!!!
Dziś zerżnałem dupę jednemu Fordowi spod świateł..cienias :-) :-) :-)
fajna sprawa..
a...mój jak kupiłem miał prawie 200 tys - a mruczy jak zegarek
KW0U Braun Mocca 1.6 16V "12 automat (LPG)
KC01 Privilleg 1.6 16V "02 (LPG) - "srebna szczała"
VW LT 28 '91 2.4D "home made camper"

Chcesz pomocy - uzupełnij profil o dane samochodu. Nie każdy ma czas na grzebanie po Twoich postach za modelem samochodu i silnika.
Avatar użytkownika
Podmiejski
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 854
Dołączył(a): środa, 12 października 2011, 19:51
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez herBi sobota, 5 grudnia 2015, 22:18

Podmiejski napisał(a):a...mój jak kupiłem miał prawie 200 tys - a mruczy jak zegarek

Czyli 200 tys dla tys silniczków to nie problem,dzieki
A oświećcie mnie jeszcze jak to jest z tylna klaba albo tylnymi drzwiami.
czy były wersje czysto osobowe i one miały klape,a osobowo-towarowe drzwi?
herBi
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 137
Dołączył(a): środa, 2 grudnia 2015, 08:46
Lokalizacja: Żernica k/ Gliwic

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez Iglo sobota, 5 grudnia 2015, 22:26

Też mam import z Niemiec, niestety, ale normalny samochód z tamtego rynku jest drogi jak na standardy cen "alledrogo" czy otomoto. i "się nie opłaci". Nie wiem komu się nie opłaci, mi się opłaci zapłacić 30% więcej i mieć to co sobie wyobraziłem że chcę mieć i nie być zawiedzionym.
Kangoo z 2007 roku, 1.6 Privilege, z podgrzewanymi fotelami nawet, po 8 latach prywatnego użytkowania w DE ma 200 tysięcy, środek po doczyszczeniu wygląda jak nowy, jedynie kierownica (ta jasna) zaczyna dla uważnego oka mieć ślady użytkowania. Wystarczy taki stan porównać do tego co się oferuje na naszym rynku i mamy odpowiedź czy warto dopłacić te 1/3 ceny, przy tej wartości samochodu to nie są straszne pieniądze, a otrzymujemy bazę na samochód, odpowiednio serwisowany, na parę lat.
Chyba, że się chce "na chwilę" to nie ma co wydziwiać.
http://pomoczosi.jimdo.com/
Moja mała,wielka wojowniczka!
Torbacz I ph II, 2007 1.6 16V Privilege.
Avatar użytkownika
Iglo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 178
Dołączył(a): sobota, 16 maja 2015, 21:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez Pawelpigo sobota, 5 grudnia 2015, 23:05

Nie można generalizować :) Na pewno na zachodzie można trafić zdecydowanie częściej na auta od pierwszego właściciela, serwisowane w aso i z rzetelnie prowadzoną książką serwisową. W Polsce większość aut gdzieś gubi książki, gdzieś znikają kluczyki itp :D Znajdzie mi w Polsce dziesięcioletnie auto z 400 tyś. przebiegu. Nie ma. A w D na mobile.de jest mnóstwo aut z połową bańki na szafie :D Kiedyś atutem było ze auto przyjechało z rajchu, teraz zaletą jest krajowość. Mirki i Janusze sami podcieli gałąź na której siedzieli :D Tafiają się u nas rodzynki i wychodzą taniej niż rodzynki z zachodu bo cena musi być dostosowana do rynku sprowadzanych złomów i nikt na krajowych autach nie musi zarobić. Pomijam oczywiście opłaty które trzeba dokonać po sprowadzeniu.
Kangoo 1.9D `00
Avatar użytkownika
Pawelpigo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 58
Dołączył(a): piątek, 2 października 2015, 10:08
Lokalizacja: Siemiatycze

Re: Jadę kupic Kangoo

Postprzez Pawelpigo sobota, 5 grudnia 2015, 23:09

herBi napisał(a):
Podmiejski napisał(a):a...mój jak kupiłem miał prawie 200 tys - a mruczy jak zegarek

Czyli 200 tys dla tys silniczków to nie problem,dzieki
A oświećcie mnie jeszcze jak to jest z tylna klaba albo tylnymi drzwiami.
czy były wersje czysto osobowe i one miały klape,a osobowo-towarowe drzwi?

W przedliftowym kangurze było do wyboru, albo klapa albo motylki. W zależności co komu, ja mam dostawczaka i mam klapę, większa dziura z tyłu, a sąsiad od berlingo mówi że na niego deszcz nie pada jak klapę podniesie :D W lifcie nie jestem pewny ale jest pewnie tak samo. Co kto zamówił ten ma, ale chyba częściej są jednak motylki.
Kangoo 1.9D `00
Avatar użytkownika
Pawelpigo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 58
Dołączył(a): piątek, 2 października 2015, 10:08
Lokalizacja: Siemiatycze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kanał diagnosty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości