Moje boje

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Moje boje

Postprzez redondo00 sobota, 1 sierpnia 2015, 06:55

Witam.


Chcialbym sie pochwalic o moich bojach z wymiana uszczelki pod glowica.

Poniedzialek z rzucenie glowicy zawiezienie do warsztatu . tam szok ze na czwartek dopiero.

Czwartek odebranie glowicy zaczecie skladania silnika (slupka) i szok nie ta uszczelka co on mi dal itp .wiec jade.
zdazylem bo do 17 . zamowi mi ale jutro na 14 ok

To juz piatek odebralem uszczelke patrze a ona jest ok juz kanal olejowy pasuje tylko ma srednice cylindra 80 mm !!!!!

(dzwonie do zony) idz zmierz srednice cylindra albo starej uszczelki (co mam zmierzyc:)) i zmierzyla i ma 78 mm ja wiem ze 1.4 ma 77 mm. i co ja mam zrobic innej mowi nie ma nie istnieje z takim kanalem olejowym . w miedzyczasie czytalem ich te ksiazki a oni patrzyli w necie i nie bardzo wiertzylem ale mam k7m silnik 1.6 i ta uszczelke od nich wzialem i pasuje .Pozdrawiam tych panow co mi sprzedali silnik. wiedzialem od samego poczatku ze dziwnie chodzi ciut za mocny byl. ide dalej skladac glowica zalozona rozrzad zlozylem same pierdulki ktore pochlaniaja najwiecej pracy :)
redondo00
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 114
Dołączył(a): piątek, 20 grudnia 2013, 22:40

Re: Moje boje

Postprzez Stiopa sobota, 1 sierpnia 2015, 08:31

Ale to przecież widać, że silniki są inne :roll: .
ECU Ci podszedł od 1.4? Jak Ty to w ogóle pospinałeś :shock: .
Przecież na silniku są tabliczki znamionowe. Coś ta historia wieje ściemą :twisted: .
Kangoo I 1.2 8V 60KM '98r
Jedyny MV941 z takim zderzakiem :D

Chcesz pomocy - uzupełnij profil o dane samochodu. Nie każdy ma czas na grzebanie po Twoich postach za modelem samochodu i silnika.
Avatar użytkownika
Stiopa
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 668
Dołączył(a): niedziela, 5 października 2014, 10:03

Re: Moje boje

Postprzez redondo00 niedziela, 2 sierpnia 2015, 06:28

na samym poczatku chcialem zamontowac 1.6 ale wlasnie sie balem . jezeli 1.6 ma luminiowa miske to bedzie pasowalo wszystko ja kupilem tylko slupek i osprzet wszystko pasuje . Teraz po naprawie glowicy szatan 130 niewiadomo kiedy . Nie wiem ile ma koni ale 1,6 8v mialy 75 i 90 moze to po prostu dobre 75 koni. bede mial chcwile to zrobie foto uszczelki i wszystko sie wyjasni. Atan wogole to nie robilbym z siebie idioty w sklepie motoryzacyjnym 2 razy ze to nie ta uszczelka :):):):)

najpierw byla taka http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... 8988-.html

a zalozona taka
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... 8988-.html

co prawda intercars ma w swojej ofercie uszczelke teraz zauwazylem :( a oni szukali wszedzie i nie bylo .
redondo00
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 114
Dołączył(a): piątek, 20 grudnia 2013, 22:40


Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron