MAGNETYZERY

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Postprzez zuwik wtorek, 29 listopada 2005, 00:27

Toyota robi najbardziej zaawansowane systemy hybrydowego napędu aby oszczędzać paliwo i chronić planetę a nie wpadła na to, aby stosować magnetyzery?
Ogniwo Joego o ile wyczytałem działa - przez 2 dni (może nie dokładnie, ale sens jest: mało...). Samochody na prąd też są. Ba! Ekolodzy mówią, że działają, jeżdżą, wyścigi długodystansowe są przecież. Ale niestety są to kopuły, które ani nie wezmą rodziny, ani bagażu, a i sam kierowca musi siedzieć w jakiejś karkołomnej pozycji. Tak samo chciałbyś robić remont silnika co 2 dni? Na cholerę komuś takie auto! Uważam, że podajesz przykład technologii, która z dzisiejszymi możliwościami jest nie do wykonania, ale nikt nie powiedział, że nie wejdzie, jeśli takie możliwości się pojawią.

Jeśli chodzi o DOTOWANIE takich wynalazków, to firmy motoryzacyjne walczą o klienta minimalnym zużyciem paliwa i rafinerie mają w głębinach swych siedzeń - no chyba że w swojej teorii spiskowej twierdzisz, że koncern mogący zarobić miliardy na najbardziej ekonomicznym samochodzie świata zrezygnuje z tego bo dostanie łapówkę od... no właśnie, kogo? Orlenu?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez rustyred wtorek, 29 listopada 2005, 00:42

Drogi Gościu,
Nie mam rafinerii. Nie mam kupy szmalu. Nie czuję się biedny. Z rzeczy niewytłumaczalnych wierzę w zasadzie tylko w szczerą miłość. Sprzeciwiam się wszelkim teoriom spiskowym. Wszelkim. Moja skromna znajomość literatury (nie tylko Lema, Ludluma i z "da Vinci" w tytule) oraz kina (zwłaszcza amerykańskiego) daje mi pewność, że każdą teorię spiskową da się podać w formie wiarygodnej dla odbiorcy nie mającego doskonałej wiedzy w danym temacie. Można więc wierzyć w ciemne siły, które wietrzą interes w zawyżaniu cen samochodów i paliw. Również w Żydów, masonów, czarną Wołgę i potajemnych wykrawaczy nerek. Granicę stawiasz sobie sam. Pozdawiam!!!
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez rustyred wtorek, 29 listopada 2005, 00:51

Żuwik, kiedy pisałem, nie było jeszcze Twojego ostatniego wpisu. Dziękuję. Zgadzam się. Popieram.

Wielki Kangur chroni.
Wielki Kangur radzi.
Wielki nigdy Cię nie zdradzi!!!
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kerry wtorek, 29 listopada 2005, 07:13

Wyjaśnienie problemu cen paliw jest TUTAJ!
Siedem latek na karku (razem czternaście)...:)))
ObrazekObrazek
Czerwone RN 2000 drzwi rulez! :)
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez zuwik wtorek, 29 listopada 2005, 10:04

A dziś poczytałem sobie o wynalazku Searl'a. Oj gociu, gościu...
"W celu wykonania statora użyto 110 kg magnesów z ziem rzadkich, a dla wykonania rolek - 115 kg tego materiału." i już masz auto cięższe o 225kg. A kto Ci powiedział, że wygenerujesz odpowiednią energię do napędzenia czegokolwiek?
"realna moc konwertora w doświadczeniach nie przekraczała 7 kW"
A teraz najlepsze:
"Konwertor był zmontowany w pomieszczeniu laboratoryjnym na trzech betonowych oporach na poziomie gruntu. Wysokość do sufitu w pomieszczeniu wynosiła 2,5 metra. Oprócz żelazobetonowych płyt na suficie, w bezpośredniej bliskości od układu magnetycznego znajdował się zwykły generator elektrodynamiczny i silnik elektryczny". I coż chcesz tą darmową energią napędzać? Pozornie darmową, bo nim to zbudujesz to popłyniesz, i to nieźle...
PS. Perpetum mobile nie istnieje.
PS2. Mitomania to choroba.
Cytaty pochodzą z http://www.daminet.pl/~pinopa/Konwertor_Ro-Go.html

Pozdrowienia dla tych, co za cenę paliw obwiniają Araba w srebrnym Audi :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez rustyred wtorek, 29 listopada 2005, 18:31

zuwik napisał(a):
Pozdrowienia dla tych, co za cenę paliw obwiniają Araba w srebrnym Audi :wink:


Taaa! Wsadzić Araba do Kangura, co najwyżej do Pampy. Niech się Arab przekona niech się przekona Arab!!!
(co traci)
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość czwartek, 1 grudnia 2005, 00:23

ka¿dy ma prawo do swoich pogl±dów, z ostatniego tankowania - 18,6 % mniej z magnetyzerami w ruchy mieszanym; a jak zrobiê Ogniwo Joe'go i b êdzie dzie³aæ to i tak wam nie powiem, bo wg. mojej "spiskowej" teorii z pewno¶ci± komu¶ by to przeszkadza³o - chocia¿by facetom od stacji benzynowych (odsy³am do historii Joe'go)
Gość
 

Postprzez jon104 czwartek, 1 grudnia 2005, 09:53

Anonymous napisał(a):każdy ma prawo do swoich poglądów, z ostatniego tankowania - 18,6 % mniej z magnetyzerami w ruchy mieszanym; a jak zrobię Ogniwo Joe'go i b ędzie dziełać to i tak wam nie powiem, bo wg. mojej "spiskowej" teorii z pewnością komuś by to przeszkadzało - chociażby facetom od stacji benzynowych (odsyłam do historii Joe'go)

Co, pobili go :lol: To fakt - uważaj :cry:
Aha, jeszcze jedno - jako alternatywne proponuję zasilanie gazem biologicznym - przy odpowiedniej diecie... :wink: tylko ciiii...
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuwik czwartek, 1 grudnia 2005, 10:31

:lol: Pewnie, przyjedzie koncern paliwowy i rozwalą Ci auto, bo masz ogniwo Joego i oni na tym tracą cały bak miesięcznie, no chyba że tankujesz co dwa tygodnie, to wtedy tracą jeszcze więcej :lol:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez rustyred wtorek, 6 grudnia 2005, 18:10

Anonymous napisał(a): z ostatniego tankowania - 18,6 % mniej z magnetyzerami w ruchy mieszanym; a jak zrobię Ogniwo Joe'go i b ędzie dziełać to i tak wam nie powiem


....a gdyby tak połączyć wszystkie te pomysły (magnetyzery - ze dwa komplety, ogniwo Joe'go, turbinka Kowalskiego, stożek i strumienica) w jednym silniku, może by się udało uzyskać zmultiplikowane oszczędności???
Może by się nawet dało dociągnąć do stu procent???

Wielki Kangur by się radował...
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości