Warsztaty (CZARNA LISTA)

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

czarna lista

Postprzez stawis piątek, 9 czerwca 2006, 19:49

na Czarna LISTE dopiszcie RENUALT PASIKOWSKIEGO Z włocławka
takich matołów i naciągaczy nie widziałem od dawna na niczym si enie znaja potrafia za to dobrze zgarniac kase za nic
na BIALA LISTE mozna wpisac serwis FORCAR z torunia -tanio solidnie i sprawnie :-)
St@WIS
FQ9 Kangooosia 1,9 DTi Expresion 2002
6 furtek
Avatar użytkownika
stawis
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 31
Dołączył(a): środa, 31 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez cieski piątek, 9 czerwca 2006, 21:27

Kraków
Ja od miesiąca mam Kangoo więc doświadczenia za dużego nie mam.
Byłem na okresowym przeglądzie w serwisie Auto Nalepa w Węgrzcach(auto ma 25000 - do 30000 jeszcze trochę brakuje ale wolę na pewnym oleju jeździć, nie mam pojęcia co było wlane przez poprzedniego właściciela), Wymienili mi olej, filtr oleju, powietrza a ponieważ mam klimę chciałem ją odkazić i wymienić filtr przeciwpyłkowy (tak się to chyba nazywa). Po pierwsze usłyszałem, że mam zły nr nadwozia bo tkiego nie mają w danych :D a po drugie, że nie mam takiego filtra :D . Fakt ten filtr i chłodniczka od klimy jest dość ukryta w nowszych rocznikach, ale myślałem, że jak robią z francuzami to się znają. W końcu dogrzebali się gdzie to ma być i wymienili filtr, a zamiast czyścić wstawili mi bioklip (ponoć lepsze bo dłużej zabija zarazki).
Ogólnie nie mogę dać im minusa bo nic nie popsuli a nawet za darmo poprawili mi styki pod fotelem i przykleili uszczelkę, tyle że wolałbym mechanika co się zna na Kangoo a nie takiego co się uczy. Także w Krakowie szukam dalej.
Na Głowackiego i na Żmujdzkiej zawsze nie mają czasu i termin na przyszły tydzień. A ja nie wiem kiedy za tydzień będę miał czas aby zostawić im auto. Mam problem z delikatnym wyciekiem z pompy wspomagania (prawdopodobnie oring na wyjściu) i z braku czasu mojego i mechaników) nie zanosi się abym to zrobił szybciej niż za miesiąc. Przydałby się mechanik co się zna i ma czas dla klienta.
PS
Wymieniałem w ASO pasy (w ramach gratisowej akcji) i na Al. Pokoju mówili, że to trwa 2 godz ale termin to dopiero za 2 tygodnie. Na Powstańców Śląskich kazali przyjechać aby sprawdzić kolor pasów po czym w 20 min wymienili na miejscu :D Jak się chce to czas się znajdzie!!
Obrazek Obrazek
srebrny 1,5 dCi, 82KM, 2004r
Avatar użytkownika
cieski
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek, 3 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez skarb piątek, 9 czerwca 2006, 21:48

To ja skromnie dodam PRZYGUCCY w ŁODZI - jak pojechałem radio renault zareklamować, że nie czyta płyt CD RW - czyli nagrywanych (a w instrukcji od radia jest, że czyta) to najpierw debil w biurze obsługi mi powiedział że pirackich nie czyta - to ja do niego niech mi da numer telefonu do kogoś mądrzejszego (co mu jak się potem okazało nie wyszło) - a potem sama właścicielka PANI PRZYGUCKA w rozmowie telefonicznej mi potwierdziała, że pirackich nie czyta - to ja na to do niej czy ona rozumie co mówi - że niekoniecznie jak ktoś sobie nagra płytę do samochodu z oryginału kupionego w sklepie to jest piracka - a ona na to że ona wie bo to nie pierwszy raz, że pirackich nie czyta i tak w koło.

GORĄCO NIE POLECAM NIKOMU TEGO DILERA I ICH SERWISU CHYBA, ŻE ROZMAWIAJĄĆ CHCEMY SIĘ DOWARTOŚCIOWAĆ INTELEKTUALNIE.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez ROBAK sobota, 10 czerwca 2006, 07:51

KURKA, kto zajmuje się HANDLEM naszych TORBACZY :( :( :(
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Postprzez _ONE_ sobota, 10 czerwca 2006, 08:28

Kurka zajmują się tym ludzie, którzy potrafią eskimosowi sprzedać lodówkę i nic więcej...
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ROBAK sobota, 10 czerwca 2006, 08:32

No to PIĘKNIE KURKA PIEKNIE :( :( :(
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Postprzez branio sobota, 10 czerwca 2006, 18:54

cieski napisał(a):bioklip

Co to takiego :?: :P
Google mówi że kosiarka :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bullitt sobota, 10 czerwca 2006, 19:05

Poszukaj "bioclip" a najlepiej nie w googlach, tylko od razu na stronie valeo :mrgreen:

P.S. Ponoc jest naprawde skuteczny :idea:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez cieski niedziela, 11 czerwca 2006, 10:30

branio napisał(a):
cieski napisał(a):bioklip

Co to takiego :?: :P
Google mówi że kosiarka :lol:

8O :D
Może i kosiarka :)
Bioklip to taki mały wałek nasączony jakąś chemią. Wkłada się to na klipsach w filtr przeciwpyłkowy i uwalnia przez rok tą chemię, która zabija zarazki i bakterie na chłodniczce (czy też może przemienniku ciepła)
Napisali, że nie należy wrzucać do wody bo się ją zatruje i ryby się mogą zatruć.... ciekawe czy ja się nie zatruję :?
Obrazek Obrazek
srebrny 1,5 dCi, 82KM, 2004r
Avatar użytkownika
cieski
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek, 3 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez branio niedziela, 11 czerwca 2006, 14:58

Więc to Bio Clip :oops:
Ile za to płaciłeś :?: Bo coś mi się wydaje że lepiej zmienić co sezon filtr za 36zł niż wynalacek który jeszcze spowalnia przepływ.
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości