MRUGAJĄCY IMMOBILAJZER

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Postprzez ROBAK sobota, 4 listopada 2006, 22:07

Anonymous napisał(a):Witam
Widzę, że tutaj raczej opowiada się o niedziałających elementach, niż znajduje się rozwiązanie, ale zaryzykuję i też napiszę co mnie spotkało. Jakiś miesiąc temu bardzo sporadycznie nie mogłem odblokować immo (centralny zawsze działał) - dioda migała. Potem coraz częściej i doszło do tego, że ostatnio musiałem siedzieć po pare minut i kombinować, żeby móc odjechać :cry:
Pojechałem do "specjalisty od alarmów". Popatrzył, podrapał się po głowie i doszedł do wniosku, że pilot. Rozebrał go, "wyczyścił" srubokręcikiem, złożył i - dramat - centralny nie działa, a dioda pali się światłem ciągłym i silnik nie odpala :( Wymyślił, że na pewno bateria padła, wymieniliśmy, żednego efektu - auto stoi. Jeszcze trochę poszarpał za stacyjkę i dioda zaczęła migać, wtedy ja usiadłem, pokombinowałem jak wtedy i silnik zagadał. Ale centralny od tamtej pory milczy :evil: . Dziś pojechałem w jedno miejsce i do domu musiałem wrócić na holu :( - dioda świeci się światłem ciągłym po przekręceniu kluczyka. Niestety ma tylko jeden kluczyk.
1,9 D
Jakby ktoś miał jakieś sugestie co zrobić to proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Michał


Michałku przedstaw się :) :) zarejestruj , BEDZIESZ OSOBĄ ZNANĄ I ZAREJESTROWANĄ PUBLICZNIE , BEDĄ o TOBIE wiedzieli wszyscy (i CI DALSI i bliscy)
POMYŚLIMY RAZEM JAK ODPALIĆ TWOJEGO KANGOORA :) :)

BO WIESZ KANGOORY jak nie mają OCHOTY to normalnie NIE ODPALAJĄ.
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Postprzez mmichcio niedziela, 5 listopada 2006, 10:30

Ok, witam wszstkich, tym razem już zalogowany.
Przepraszam za formę mojej wcześniejsej wypowiedzi, ale czuję się lekko sflustrowany zaistniałą sytuacją. Mojego kakgurka używam przede wszystkim do pracy i jak stoi to mam poważny problem :-( Jakby ktoś znał jakiś dobry warsztat w Gdańsku to prosiłbym o kontakt.
Pozdrawiam
Michał
Avatar użytkownika
mmichcio
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 5 listopada 2006, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez mmichcio niedziela, 5 listopada 2006, 16:23

Witam ponownie.
Znalazłem dziś specjalistę od alarmów (dwie ulice ode mnie :-)
Osobiście wcześniej poprawiłem wszystkie luty na płytce od pilota, efekt był taki, że centralny ciągle nie działał, a po włożeniu kluczyka do stacyjki dioda nie gasła i nie można było uruchomić silnika. Zaholowałem żółtka do gościa, popatrzył, podrapał się w głowę. Najpierw włączył zwykłe stare radio i sprawdził, czy przyciśnięcie pilota daje jakikolwiek efekt w głośnikach - piszczało. Następnie kilkakrotnie zdjął i założył klemę z akumulatora, naciskając jakoś przycisk pilota w kieszeni. Tak jakby wprowadzał jakiś kod, ale nie mam pojęcia jaki. Całość zajęła mu może 5 min i immo zaczął działać poprawnie. Jeśli ktoś wie co dokładnie zrobił to niech się podzieli tym z pozostałymi. Pozostał jeszcze do zrobienia centralny ale mówił, że nie ma więcej czasu dziś. I tak byłem mu bardzo wdzięczny. Usługa - 50 PLN
Pozdrawiam
Michał K
Avatar użytkownika
mmichcio
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 5 listopada 2006, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez _ONE_ niedziela, 5 listopada 2006, 19:15

Robiłeś resynchronizację c.z. :?:
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mmichcio poniedziałek, 6 listopada 2006, 17:13

Robiłem, ale bezskutecznie :-( Sam pilot mruga swoim oczkiem i w radio go słychać a z samochodem nie chce współpracować:-(
Avatar użytkownika
mmichcio
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 5 listopada 2006, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości