Co wlewamy do baku dci

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Postprzez ROBAK sobota, 14 kwietnia 2007, 20:01

A ja SKACZĘ na OLEJU z BP (tej lepszej ,nazwy nie przytoczę bo za trudna :D :D ) i jest OK , i ZIMĄ i LATEM.
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Postprzez Saragossa wtorek, 24 kwietnia 2007, 10:05

Hej
Powiem wam że kangoorka mam od niedawna ale na paliwku troszke sie znam (transport ciężarowy). Widziałem kiedys w serwisie dafa robili wystawke tego co ludziom spuścili z baku... brrrr , Wszystkie możliwe kolory i gęstości. Raz facet przy spuszczaniu paliwa nalanego na markowej stacji poparzyl reke (opał czyszcony wapnem jak sie okazało)
Ja osobiście tankuje 2 fordy TDCI i teraz kangurka na stacji należącej do dawnej petrochemii płockiej w baranowie koło poznania. jeden silnik ma 94 kkm a drugi 117 kkm. Zero problemu z zamarzaniem, wtryski nie leją, filtry czyste. Raz po zatankowaniu na Shell myslalem ze autko bede musial popychac tak bylo mulowate, nie jest wiec wazne jaka stacja, wazne zeby byla wyprobowana.

Saragossa
Avatar użytkownika
Saragossa
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 28
Dołączył(a): sobota, 21 kwietnia 2007, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pavca piątek, 11 maja 2007, 16:38

Saragossa napisał(a):Hej
Raz po zatankowaniu na Shell myslalem ze autko bede musial popychac tak bylo mulowate, nie jest wiec wazne jaka stacja, wazne zeby byla wyprobowana.

Saragossa


Właśnie miałem odwrotne doświadczenie :) Zawsze tankuje na Stadoil, a tu mi raz przyszło zatankować na BP. Nie lałem dużo więc myślę sobie naleję tego lepszego (Ultima czy jakoś tak) i powiem wam że autko dostało skrzydeł :) Wzrost mocy i kultura pracy silnika na tyle wyraźna że chyba zmienię stację :)
Kangoo Alize 1.5 dCi 82kM - Pierwszy i nie ostatni :)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi !
Avatar użytkownika
pavca
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 9 marca 2007, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Alberciak piątek, 11 maja 2007, 21:20

Statoil nie ma odpowiednika V-POWERA i ULTIMATE. Rzeczywiście jest róznica w zrywności. Największego kopa daje chyba jednak SHELL
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Postprzez pavca poniedziałek, 21 maja 2007, 20:45

Zalałem ostatnio V-Power na Shell-u. I powiem Wam że rewelacja :) Silnik jakby znalazł kilka dodatkowych koników i kultura pracy o niebo lepsza :) Już wiem gdzie będzie moje następne tankowanie :)
Kangoo Alize 1.5 dCi 82kM - Pierwszy i nie ostatni :)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi !
Avatar użytkownika
pavca
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 9 marca 2007, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez EcO niedziela, 10 czerwca 2007, 22:58

Witajcie wszyscy :)

w nastepnym tygodniu odbieram heliosa 1.5 dci i tak przegladam forum w poszukiwaniu dobrych rad.

mam u siebie w miescie stacje BP i shell

ktore paliwo byscie polecili aby nic mu niedolegalo?

Bede tu czesciej :)
juz czekam na kangoorka

Pozdrawiam wszystkich
Avatar użytkownika
EcO
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Kutno

Postprzez sw poniedziałek, 11 czerwca 2007, 06:30

Radzę wybrać jedną stację i zbierać faktury. Jakby co, to będzie łatwiej dochodzić roszczeń. Popytaj ludzi, którzy tam tankują, bo shell shellowi nierówny.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez EcO poniedziałek, 11 czerwca 2007, 06:37

Ogolnie to widze, ze fajna spolecznosc skupila sie na tym forum. Twoje opisy dotyczace CB tez calkiem przyjemne. mam CB od wielu lat herbatnika starego. Wiec moze sie spotkamy kiedys na trasie

Ogolnie to juz nie moge sie doczekac kiedy dostane kluczyki od kangoorka
Avatar użytkownika
EcO
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Kutno

Postprzez Lucass poniedziałek, 11 czerwca 2007, 07:29

Co do paliwa to jest dokładnie tak, jak pisze sw Ważne żeby to była jedna (w miarę możliwości) stacja, nawet nie koncern. Jak już kiedyś było mówione paliwo i tak idzie z tej samej rafinerii. Problem jakości polega na tym ile razy po drodze zostanie "uszlachetnione" :evil: i na solidności dzierżawcy stacji :?
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez Wiz poniedziałek, 11 czerwca 2007, 17:27

Jesli to twoj pierwszy samochod z turbina to poczytaj jak jezdzic by jej nie zajezdzic. Polecam tez wszystkie watki w ktorych przewija sie haslo "wirus" oczywiscie jesli masz wersje 85km bo do slabszej nie do konca ma to sens.
Pozdrawiam
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości