Kompletne orurowanie stal (przesunięty - mod)

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Postprzez daro77 wtorek, 31 października 2006, 23:35

ŻEGNAM SZNOWNYCH KOLEGÓW ŻLE SIE CZUJE W TYM TOWARZYSTWIE JAK CZYTAM TE............
Avatar użytkownika
daro77
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 23:00
Lokalizacja: zawiercie

Postprzez Lucass środa, 1 listopada 2006, 06:59

Cóż, jak mówią brak argumentów jest najlepszym argumentem.
Chyba kolego nie wiesz na czym polega idea forum. Nie sztuką jest mieć inne zdanie na dany temat. Sztuką jest umiejętnie bronić swojego stanowiska. A obrazić się to potrafi już dzieco w przedszkolu, więc nie dziw się, że pewnie żalu po Tobie nie będzie. Fakt, że wykasowałeś swoje posty niczego nie zmieni. Ci co czytali i tak zapamiętają. Zapamiętają, że byłeś aroganckim gliną, który forum odwiedził kilka razy wtedy, gdy czegoś potrzebował, a prawo traktował z przymrużeniem oka. W takiej sytuacji trudno nie zgodzić się ze słowami skarba
No cóż jaki kraj taka policja.

Zakładam, że napisałeś prawdę, twierdząc, że jesteś policjantem. Nie obraź się ale treść postów wskazuje że służby masz tyle, co dzieci wakacji. Moja rada - na przyszłość zanim ujawnisz swoją profesję pomyśl, na forum bywają też pewnie inni policjanci, którym przy czytaniu Twoich .... postów (nie chcę schodzić do Twojego poziomu) P-99 się odbezpiecza. A zwykli ludzie wyrabiają sobie zdanie...

A temat proponuję zamknąć.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Poprzednia strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości