woda pod dywanikikiem

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

woda pod dywanikikiem

Postprzez dasior czwartek, 9 listopada 2006, 10:18

Kangoo ma ta przypad³o¶æ ¿e w niektórych egzemplarzach leje siê woda do wnêtrza pojazdu i w progi. Sprawd¼cie u siebie!!!
Jedyn± skuteczn± metod± jest przyklejenie uszczelki przedniej szyby klejem gumowym do przyklejania szyb. Klej ten w postaci p³ynnej gumy wyciska siê z tuby (kartusza) miêdzy uszczelkê a karoseriê . To nie mo¿e byæ ¿aden silikon czy uszczelniacz dekarski nic nie pomaga. Cena kartusza kleju do przyklejania szyb samochodowych ok. 20 z³
Pamiêtaj aby wzd³u¿ uszczelki przykleiæ ta¶mê papierow± bo pó¼niej wymycie karoserii jest prawie niemo¿liwe. Szczególn± uwagê nale¿y zwróciæ na mocowanie ozdobnych listew plastikowych które wchodz± pod uszczelkê.
Gwarantujê pomo¿e. Od miesi±ca mam sucho w kabinie
dasior
 

Postprzez Wiz czwartek, 9 listopada 2006, 10:50

Drogi Gosciu uwiez ze uzywanie klawisza "szukaj" pomaga. Temat walkowany od powstania klubu :)
Sugerujemy dopisywanie w istniejacych watkach a nie tworzenie nowych.
Dziekuje i pozdrawiam.

P.S. Zapraszamy do rejestrtacji.
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez KiK czwartek, 9 listopada 2006, 12:55

zatem temat zamykam ...

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości