Zamontowalem ?schowki lotnicze" :)

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Zamontowalem ?schowki lotnicze" :)

Postprzez Robi środa, 18 sierpnia 2004, 15:01

Witam grupe,
znow po dłuzszej przerwie. Coz... praca, praca, praca :I
Znalazlem natomiast czas na zamontowanie wreszcie ?schowków lotniczych" w Kangoorku. Bylo z tym troche meczarni, bo jednak wersja RN (golas maximus, byla ciezarówka) nie przewiduje bezbolesnego przyjecia wypasionych elementów z Kangurka 4x4... Ale oplacalo sie. Wszystkie, walajace sie dotad po calym aucie duperele, znalazy wreszcie swoje miejsce. Przestrzen podsufitowa zostala zagospodarowana. Jesli ktos z Was zdecyduje sie na zrobienie sobie takich szafeczek w samochodzie, to sluze porada technologiczna w temacie montazu.
Pozdrawiam,
Robi
KANGUR 1,4 E7J RN' 98 <biel lodówki>
WAWA
/// \\\
\\\ ///
(oklejony i oramkowany PIKUR)
Avatar użytkownika
Robi
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 9 marca 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sw czwartek, 19 sierpnia 2004, 10:05

gratuluje, u mnie też są te schoweczki i są rewelacyjne. CZystość i porządek. A ile sie w nich miescie...
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez Robi czwartek, 19 sierpnia 2004, 15:07

A w swoim Kangoorku Alize miales je juz na wyposazeniu, czy byla to dodatkowo platna opcja?
Pozdrawiam,
Robi
KANGUR 1,4 E7J RN' 98 <biel lodówki>
WAWA
/// \\\
\\\ ///
(oklejony i oramkowany PIKUR)
Avatar użytkownika
Robi
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 9 marca 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

gdzie mozna kupic takie schowki

Postprzez coolerek czwartek, 19 sierpnia 2004, 16:50

gdzie moge dostac takie schowki
ceny za komplet
prosił bym o odpowiedz
z zamontowanie to inny temat jak bede miał to sie zgłosze do kolegi z klubu

pozdro COOLEREK ŻÓŁTY KANGOO
Avatar użytkownika
coolerek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 17 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: NIDZICA

Postprzez sw piątek, 20 sierpnia 2004, 07:54

Robi napisał(a):A w swoim Kangoorku Alize miales je juz na wyposazeniu, czy byla to dodatkowo platna opcja?

No niestety musiałem dopłacić, ale jak je zobaczyłem w katalogu, to stwierdziłem, że musze je mieć. Zresztą to był jeden z istotnych argumentów za kangurem, a przeciw innym francuzom. W ogole jestem fanem gromadzenia rzeczy nad głową - na polce nad kierowcą mam CB-radio i termometr, kolo lusterka wewnetrznego uchwyt na telefon.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez Robi piątek, 20 sierpnia 2004, 08:35

gdzie moge dostac takie schowki
ceny za komplet
prosił bym o odpowiedz



Z dostaniem ich nie bedzie chyba tak latwo. :( Ja na swoje czekalem 3 miesiace. Kupilem uzywki, ale w bardzo dobrym stanie w Gasket Car Recycling w Bielsku Bialej. Komplet kosztowal mnie 500 zl. w zestawie bylo wszystko-sruby, rama, zaslepki, itd. W ASO Renault o ceny lepiej nie pytac- to chyba jakies 2100 zl o ile sie nie myle
Pozdrawiam,
Robi
KANGUR 1,4 E7J RN' 98 <biel lodówki>
WAWA
/// \\\
\\\ ///
(oklejony i oramkowany PIKUR)
Avatar użytkownika
Robi
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 9 marca 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

no to pomóż Robi

Postprzez artituti czwartek, 3 listopada 2005, 13:12

witam
własnie wczoraj zakupiłem okazyjnie schowki. na forum pisałes, że służysz poradą w zakresie montażu i ja właśnie w tej sprawie. :))
mam pytanie... czy przed montażem rozkręcałes schowki - tak aby została sama rama? z tego co zauważyłem to aby je rozebrać trzeba wyjąc te plastikowe "grzybki" które ukazuja sie po otwarciu drzwiczek. jeden taki wypadł mi i wiem , że z włożeniem go spowrotem jest problem. więc jak rozebrać abym mógł złożyć? jeżeli oczywiście trzeba oddzielać ramę od plastików. druga sprawa to pytanie , jak poradziłeś sobie z otworami nad tylnymi drzwiami , czy musiałes je robic? jeżeli tak to jaki sposób jest najlepszy? podejrzewam, że gdy zostanie sama rama to da sie juz w sposób prosty wywiercic otwory. z góru dziękuję za odpowiedź i .... jeżeli są jeszcze jakieś "myki" :) o którym warto wiedzieć przy montażu to napisz mi prosze o nich.
Artur
1.2RN 1998 niebieski
Avatar użytkownika
artituti
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 19 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zamontowalem ?schowki lotnicze

Postprzez czart1 wtorek, 23 grudnia 2008, 02:35

Ja tez zamontowałem schowki....PRAWIE :D:D:D lotnicze



Obrazek


Obrazek
2004, zielony, 1,2 16V BZ expression, tylna klapa

Wszystko jest jasne i klarowne jeśli się wszystko kręci
PRZEMEK gg#5480499
Avatar użytkownika
czart1
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 45
Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 00:00
Lokalizacja: sandomierz

Re: no to pomóż Robi

Postprzez kowi piątek, 19 sierpnia 2011, 21:34

Wiem, że to dość stary post ale dokładnie odzwierciedla mój problem:

artituti napisał(a): druga sprawa to pytanie , jak poradziłeś sobie z otworami z tyłu przy klapie, czy musiałeś je robić? jeżeli tak to jaki sposób jest najlepszy? podejrzewam, że gdy zostanie sama rama to da się już w sposób prosty wywiercić otwory.


W moim kangurze tez nie ma tych otworów. Z otworów na ramie schowków przeznaczonych do przykręcenia w tylnej części jest otwór i coś, nazwijmy to mały języczek.
Czy ktoś z Was, (może Slay) dysponujecie zdjęciem tego miejsca do montażu, czy to tylko jeden nagwintowany otwór, czy może coś jeszcze?
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
kowi
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 141
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 11:29
Lokalizacja: Toruń

Re: Zamontowalem ?schowki lotnicze

Postprzez slay piątek, 19 sierpnia 2011, 21:46

W 97r wierciłem i nagwintowałem otwór.
Na dobrą sprawę można wywiercić i połączyć ramę z otworem mocną plastikową spinką. Po skręceniu całości ten punkt i tak nie przenosi większych obciążeń.
Był -"biedny"1.2 8V 1997
Jest-1.2 16V Privilege
Avatar użytkownika
slay
Kangoodetektyw
Kangoodetektyw
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 3 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Rumia


Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości