UWAGA ESSO

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

UWAGA ESSO

Postprzez kangooroo czwartek, 6 stycznia 2005, 17:18

No i juz mam odpowiedz UWAZAJCIE NA WSZYSTKIE MYJNIE ESSO ONI MAJA FIRMOWA TABLICZKE GDZIE WYSZCZEGOLNIAJA ROWNIEZ KANGOO dotyczy prawdopodobnie wszystkich stacji Esso i oczywiscie nie biora odpowiedzialnosci za szkody spowodowane przez myjnie jesli idzie o nasze wycieraczki tylne, a Shell ktorego mam 50m dalej nic takiego niema.Wiec omijajcie wszystkie stacje ESSO szerokim lukiem


Jarek 1.6 16V[/b]
Jarek
Avatar użytkownika
kangooroo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 47
Dołączył(a): niedziela, 19 grudnia 2004, 00:00

Postprzez dejwid sobota, 8 stycznia 2005, 10:21

Ja często jeżdżę na STATOIL, ponieważ jest blisko i benzynkę maja całkiem do rzeczy. Na myjni nie ma żadnego ostrzeżenia dla kangoorów, korzystałem z tej myjni kilkakrotnie i nie przytrafiło mi się nic złego (odpukać) :P
POZDRÓWKA DEJWID1.2 RNA BLUE Metalic'98
Avatar użytkownika
dejwid
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 17 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Opole

Postprzez mario sobota, 8 stycznia 2005, 19:48

.......albo omijać esso, albo można też poczekać na ciepły dzień i samemu z wiaderkiem, szamponem i dobrą gąbką wykąpać zwierza.
polecam, ale dopiero w kwietniu :wink:
Avatar użytkownika
mario
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 32
Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2004, 00:00
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Postprzez jaca sobota, 8 stycznia 2005, 21:19

Nie nawidze tych myjni mechanicznych drapia lakier !!! jak sie bardzo dobrze przyjzycie w niektorych miejscach bedziecie mieli mikrorysy(bradzo malutkie ktore z uplywem czasu beda coraz wieksze pokazal mi je kumpel ktory kupil new thalie )Dlatego wole dac 10 zl. wiecej i umyja moje zwierzatko recznie na prywatnych myjniach nawet dach :) i napewno niczego nie zlamia itp. :D
e-mail: jacekn@vp.pl
Pampa 1.4 1999 LPG
Avatar użytkownika
jaca
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 5 czerwca 2004, 23:00
Lokalizacja: GDANSK

Postprzez Rafal niedziela, 9 stycznia 2005, 22:51

A ja jeszcze raz powtarzam, auto rodzicow, myjnia automatyczna, zadnych mikro rysek nie bylo widac, moze dlatego ze nikt sie nie przygladal tylko jezdzil, az tu pieknego dnia, dzien po myjni szok- lakier w niektorych miejscach popekal i odpadl. Ale zdziwka byla....
Pozatym ja i tak nie moge bo mi urwie mocowanie anteny CBradia, albo jak mowicie wycieraczke.
Osobiscie jezdza na BP i kupuje kilka zetonow i jazda. Umycie auta to zawsze frajda. Tylko ostatnio omijam mycie tablicy z nadzieja ze uzbiera sie tyle brudu ze fotoradar "nie chyci" :D :D :D
A z tym wiaderkiem i gabka, to tez uwazajcie zeby nie okazalo sie ze wcieracie piasek w lakier, zawsze warto najpier solidnie splukac auto "z weza" :D :D :D :D :D
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości