LPG i zwiazany z tym problem UWAGA

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

LPG i zwiazany z tym problem UWAGA

Postprzez jaca środa, 16 marca 2005, 23:11

witam wszytkich klubowiczow
po dlugiej nie obecnosci na forum ( zwiazane z zalatwianiem new kangoo-reczka i innych )ale o tym pozniej
przez przypadek bylem w wiekszej firmie gdzie jezdzi duzo torbaczy wlasnie na LPG siadaly czeto GLOWICE zarzad zmartwiony tymi duzymi wydatkami przeprowadzil male dochodzenie czemu sie tak dzieje dlaczego glowice siadaly czeto tylko w autach ( kangoo) z instalacja gazowa (nawet po remoncie glowicy)po kilkuset tel i innych(kilku setowych wydatkach na ekspertyzy) roznych eksperymentach doszli do WSTARZASAJACEGO WNIOSKU otoz ze gaz jest suchy i wtryskiwany na zawory A ONE SA BARDZO SLABE wykonane ze slabego materialu a jak wiadomo jak zawory sie pozawieszaja powyginaja to jest duzy problem (remont glowicy ) nie stesty ale slabo zrobili nasze zwierzaki i..... A doszli do bardzo dobrego prostego patentu i sprawdza sie do instalacji podlaczyli gdzies chyba do kolektora rureczke a na koncu tej rureczki jest buteleczka z czyms przypominajacym olej i gosciu mi powiedzial ze z tej buteleczki wezykiem idzie ten preparat wlasnie do kolektora czy gdzies tam i od czsu do czasu kapnie aby nawilzyc scianki zeby tam nie bylo tak sucho i za 100zl zakladaja to i teraz jak do tej pory zadna glowica nie poszla :) jeszcze we wszytkich stacjach gdzie zakladaja instalacje o tym nie wiedza dopiero to rozpowszechnia sie

pozdro
e-mail: jacekn@vp.pl
Pampa 1.4 1999 LPG
Avatar użytkownika
jaca
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 5 czerwca 2004, 23:00
Lokalizacja: GDANSK

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości