Kangoo licznik z komputerem

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: Kangoo licznik z komputerem

Postprzez Tomrantu poniedziałek, 21 grudnia 2020, 21:27

Problem, rozwiązany za pomocą ddt4all, mój licznik miał zapisaną konfigurację, aby sygnał dla poduszki brać z can, po zmianie na airbag filaire, kontrolka zgasła. Restart nie pomagały bo mój UCH miał w konfiguracji by odczytywać konfigurację z licznika a nie uch

Obrazek
Tak sobie myślę że gdybyśmy chcieli aby ta kontrolka świeciła, kiedy powinna, to czy nie wystarczyło by podpisać kabelka sygnał poduszki masa ten z pinu 10 pod odpowedni rezystor na liczniku, robiłem testy na starym, podpielem się pod kontrolkę chcek engine i miałem 2 kontrolki jakby od poduszki. Myślę że na liczniku Clio też to zadziała.
Obrazek
Tomrantu
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2020, 23:05

Re: Kangoo licznik z komputerem

Postprzez Kamil01 poniedziałek, 25 września 2023, 06:52

Witam, nie mogę znaleźć instrukcji do licznika z komp, może mi ktoś wyjaśnić co do czego po wciśnięciu guzika, tzn co oznaczają poszczególne ikonki.

Pozdrawiam Kamil
Kamil01
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 9 września 2023, 20:08

Re: Kangoo licznik z komputerem

Postprzez Arglist środa, 4 października 2023, 10:51

Kamil01 napisał(a):Witam, nie mogę znaleźć instrukcji do licznika z komp, może mi ktoś wyjaśnić co do czego po wciśnięciu guzika, tzn co oznaczają poszczególne ikonki.

Pozdrawiam Kamil


Mam po angielsku.

Obrazek
Obrazek
było Renault Laguna rok 1996 1.8 8V RT
Renault Kangoo rok 2005 4x4 1.6 16V Privilege
Renault Megane rok 2007 1.5 dci Alize
Arglist
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 113
Dołączył(a): wtorek, 24 września 2013, 22:54
Lokalizacja: Mazowieckie\Radzymin

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości