Wymiana audio Kangoo 2006.07

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Wymiana audio Kangoo 2006.07

Postprzez ge0technik środa, 11 października 2023, 18:49

Hey,

od kilku miesięcy jestem posiadaczem kangura z 2006r (1.5 dCi). wymieniłem głośniki na dwudrożne, ale radio nie daje rady i chcę je wymienić na coś co udźwignie JVC w kieszeniach głośników..
macie przetarte szlaki w tym temacie ? jakie radio aby działało sterowanie przy kierownicy? - czytałem na kangoo II o problemach ze sterowaniem i różnych adapterach - ale bez szczegółów..

prośba o info, najlepiej z linkami jeśli są sprawdzone..
pozdrawiam.
ge0technik
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 10 września 2023, 17:29

Re: Wymiana audio Kangoo 2006.07

Postprzez ge0technik czwartek, 12 października 2023, 20:22

nikt, nic ??
ge0technik
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 10 września 2023, 17:29

Re: Wymiana audio Kangoo 2006.07

Postprzez Mytoon czwartek, 14 marca 2024, 21:00

Do niedawna jeździłem Kangurkiem z 2003 roku, sporo w trasie więc muza była ważna. Głośników przednich nie zmieniałem, natomiast tylne wypiąłem i pod nie podłączyłem tubę, do tego radio Sony - pierwszego modelu nie pamiętam, jak się zużyło kupiłem sony dsx-a410bt. Bardzo ładnie to gra, ale trzeba w radyjku pokombinować z ustawieniami. Basy całkiem ładnie brzmią.
Od dwóch tygodni mam drugiego Kangusa - 2006 r. Przełożyłem sprzęt i niestety przednie głośniki fabryczne charczą, kupiłem JVC dwudrożne, ale dopiero jutro będę je montował - dam znać jak grają. DO tego to samo Sony dsx-a410bt i ta sama tuba.

Adaptery:
DO kangura 2003 miałem zakupiony adapter, ale w tym nowszym nie działa. Szukam, będę kupował coś bo lubię zmieniać manetką muzę, dam znać jak znajdę. :D
Mytoon
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 28 października 2017, 19:42


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości