Na stronie http://www.twhk.gmxhome.de znalazłem bardzo prosty w montażu podłokietnik dla kierowcy produkcji firmy Kamei. Czy ktoś ma jakies namiary na podobne ustrojstwo u nas.
i bardzo fajnie sie jezdzilo ,szczegolnie na dluzszych trasach.
Niestety do kangoo takich nie widzialem...
Napisane: poniedziałek, 5 stycznia 2004, 21:15
przez jon104
Dzieki bardzo za linke. Podałem zapytanie i zobaczymy???
Napisane: wtorek, 6 stycznia 2004, 06:02
przez wodzoo
Zeby tylko nie bylo tak jak z rurami.
Jak cos bedziesz wiedzial to daj znac
Napisane: wtorek, 6 stycznia 2004, 08:44
przez jon104
wodzoo napisał(a):Zeby tylko nie bylo tak jak z rurami. Jak cos bedziesz wiedzial to daj znac
No i chyba wykrakałeś. Właśnie dwukrotnie dostałem zwrot emalii z powodu braku adresata. A tam już nie pojadę sprawdzać.
Napisane: wtorek, 6 stycznia 2004, 09:05
przez wodzoo
Ba no masz A szkoda ,bo tez bylem ciekaw.
Napisane: wtorek, 6 stycznia 2004, 09:18
przez wodzoo
Hej ,ale nie jest tak zle. Dodzwonilem sie do firmy.
Sytuacja nie jest tragiczna. Wprawdzie narazie pracuja nad podlokietnikami do fiatow ,ale w polowie roku bedzie mozna sie dowiadywac o kangoo.
Napisane: wtorek, 6 stycznia 2004, 19:47
przez jon104
No, toś mi porawił humor z wieczórka.
No ale chciałem przed wakacjami coś spatrzyć, więc będę dzwonił wiosna. A czy to była ta sama firma?
I jeszcze, czy może pamietasz w jakiej cenie one są?
Napisane: wtorek, 6 stycznia 2004, 20:02
przez wodzoo
Wprawdzie tamten podlokietnik zakupilem w salonie Renault ,ale z ogledzin na stronie wynika ze to to samo .Cena tego patentu to okolo 300pln ,jakies cztery lata temu.
Napisane: wtorek, 6 stycznia 2004, 20:33
przez komor
Mam taki podłokietnik w Meganie. Rzecz całkiem fajna ale mam jedno ale. Podłokietnik przeszkadza w obsłudze ręcznego. Żeby go zaciągnąć trzeba nienaturalnie wygiąć rękę. Samo podniesienie nie pomaga. Sam prawdopodobnie już nie założę. Poza tym podłokietnik przeszkadza przy przechodzeniu do tyłu podczas jazdy.