JAKIE MASZ OPONY?

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Postprzez Wiz niedziela, 11 marca 2007, 21:28

Mialem zmieniac opony ale jak zobaczylem ze za dwa tygodnie temperatura ma znowu spasc ponizej -3C to sie zastanawiam czy jest sens.
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez Masaccio niedziela, 11 marca 2007, 22:13

W sumie w nocy i nad ranem bywa zimno, może faktycznie za wcześnie. Wiz skąd masz długoterminową prognozę? Chętnie bym zobaczył dla Wrocławia :)
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez keszamot niedziela, 11 marca 2007, 22:19

Ja tez sie jeszcze wszczymam wprawdzie pogoda zacheca do zmiany na letnie :wink: ale kto wie mamy takie anomalie pogodowe a nasi jasnowidze od pogody czesto nie trafiaja :wink: :lol:
Kangoo ze śląska. 1.6 16V expression 04r. czerwień wiśni/oklejony
Avatar użytkownika
keszamot
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 263
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Wiz niedziela, 11 marca 2007, 22:24

TVN podawal prognoze 16 dniowa
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez lam3r poniedziałek, 12 marca 2007, 15:59

Masaccio napisał(a):Spytaj się :) Swoją drogą, to gdzie zmieniasz?


OK... "średniej klasy opony, porównywalne do: Fulda, Goodrich, Kleber. Cieżko je dostrać i dlatego nie mam w ofercie. To tak jak z Viking, opony OK ale ciężko z nimi na rynku, to sobie głowy nie zawracam"

To tyle co do opinii. Opony zmieniam i przechowuję w Autopon ul.Legnicka 70a - przełożenie opony to 15 brutto, przechowanie 15 brutto - ale moge mieć zniżkę, w sensie moja firma.
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Masaccio poniedziałek, 12 marca 2007, 17:11

Tak myślałem, że ciężko z nimi będzie. Firma jest japońska i ponoć dobre opony sportowe robią :) O tych też czytałem opinie, że dobrze się "kleją".
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Masaccio poniedziałek, 12 marca 2007, 17:13

Ja mam dobry układ z Oponetem na Kościuszki :)
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zuwik poniedziałek, 12 marca 2007, 22:10

Kolejny cynk, opony dla Norauto robi albo Michelin, albo Continental. Są dwie wersje. Małe rozmiary przypominają bieżnik Goodyeara. Duże są wypisz wymaluj jak jedna opona asymetryczna, nie wiem czy przypadkiem nie taka jaką miał Bullitt. Bardzo popularna w każdym razie. Będą testowane w tym sezonie przez pracowników Norauto, mamy je jeszcze taniej, choć cena wyjściowa jest super, tańsze niż np. Uniroyal. Jest to duży skok jakości w porównaniu do zeszłorocznego wynalazku.

Ja natomiast przymierzam się do Toyo Proxess CF1 w rozmiarze 185/60 R13, gdyż wybór w tym sajzie jest bardzo ograniczony, bieżnik zapowiada super trakcję na suchym, a cena dość rozsądna ;)
Toyo Proxess CF1
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Masaccio wtorek, 13 marca 2007, 03:20

Też o nich myślałem :)
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bullitt wtorek, 13 marca 2007, 07:47

zuwik napisał(a):Kolejny cynk, opony dla Norauto robi albo Michelin, albo Continental. Są dwie wersje. Małe rozmiary przypominają bieżnik Goodyeara. Duże są wypisz wymaluj jak jedna opona asymetryczna, nie wiem czy przypadkiem nie taka jaką miał Bullitt.


Taki?
Obrazek

zuwik napisał(a):Ja natomiast przymierzam się do Toyo Proxess CF1 w rozmiarze 185/60 R13, gdyż wybór w tym sajzie jest bardzo ograniczony, bieżnik zapowiada super trakcję na suchym, a cena dość rozsądna ;)
Toyo Proxess CF1


Będziesz zadowolony. Kupilem w zeszłym roku takie, co prawda troche wieksze 185/65R14 i sprawuja sie poprawnie.

Masaccio napisał(a):Tak myślałem, że ciężko z nimi będzie. Firma jest japońska i ponoć dobre opony sportowe robią :) .


Tyle, ze nie najezy sie za bardzo sugerować ta opinia przy zakupie opony klasy popularnej. (Absolutnie nie twierdzę, ze to zła opona)
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości