JAKIE MASZ OPONY?

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez a-kwiaty czwartek, 12 sierpnia 2010, 18:15

metmac napisał(a): pokonywanie zakrety uslizgiem
no tos moderatorowi nadepnal... ;)
Obrazek
......... berlingo xtr 1,6 - 2 szt........................... kiedyś były 3 szt Kangoo http://www.a-kwiaty.pl doręczamy kwiaty, Wrocław, Polska, świat...
Avatar użytkownika
a-kwiaty
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez Marek_Bielsko czwartek, 12 sierpnia 2010, 18:20

a-kwiaty napisał(a):
metmac napisał(a): pokonywanie zakrety uslizgiem
no tos moderatorowi nadepnal... ;)


Któremu? :mrgreen:
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez KURAK czwartek, 12 sierpnia 2010, 18:49

Masaccio to jest pytanie do ciebie masz opony 185/65/14 tak ? ile miejsca zostaje ci przy belce z tyłu ? wiem że masz Pampę więc jest trochę wyżej ,patrzyłem dzisiaj do swojego kangura i jest tam bardzo mało miejsca na większą oponę ,a co dopiero jak go załaduję (chociaż tego nie robię) nie będzie obcierać ?
1.6 16V Gwiezdny Pył 007
Avatar użytkownika
KURAK
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 175
Dołączył(a): czwartek, 6 listopada 2008, 19:18
Lokalizacja: Poznań

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez AdiK czwartek, 12 sierpnia 2010, 20:02

Panowie jak będziecie w tym samym watku zadawać pytania na które są już w nim odpowiedzi to potem nie marudzcie że ciężko się połapać.




metmac te wszystkie bajki to możesz opowiadac na innym forum, zimówki zimą to podstawa a jak się uważasz że tak super ogarniasz te 120KM w swoim Kangoo to zapraszam na małą weryfikacje.
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez Szumak czwartek, 12 sierpnia 2010, 20:15

Hehehe, a ja zapraszam metmac na zimowy spot do Trójmiasta :lol:
Suzuki Marauder [2001]:
Obrazek
Suzuki Burdelmam C50 [2006]
Obrazek
Był: Kangur Polarny 1.2 16V LPG [2002]:
Obrazek
Była: Babcia Asia 1.8 [1994]:
Obrazek
Avatar użytkownika
Szumak
Vice Kangoomistrz 2012
Vice Kangoomistrz 2012
 
Posty: 1963
Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2008, 11:26
Lokalizacja: SBI - GMB - GWE

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez Marek_Bielsko czwartek, 12 sierpnia 2010, 20:18

A ja zapraszam go do Bielska na zimowy przejazd przed miasto, którego sie nie odśnieża.
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez Wiz czwartek, 12 sierpnia 2010, 20:26

A ja zaprosze na jazde uslizgami :lol:
Metmac naprawde trace do Ciebie szacunek jak ty chcesz jezdzic na letnich 195/50/15 w ZIME :!: Uwierz mi ze sie nie da :!: Moje dziewcze ktore kiedys uwazalo ze zimowki to zbedny wydatek (czasy malucha i calorocznych opon) teraz nie wyobraza sobie jazdy w zime bez nich.
Podsumowywujac: powodzenia i do pierwszego dzwona, wtedy zobaczymy co jest tansze zakup opon czy remont budy.

P.S. Tylko nie wmawiaj nam ze w Olsztynie snieg nie pada lub co smieszniejsze ze tak doskonale odsniezaja :mrgreen:
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez Masaccio czwartek, 12 sierpnia 2010, 22:05

KURAK napisał(a):Masaccio to jest pytanie do ciebie masz opony 185/65/14 tak ? ile miejsca zostaje ci przy belce z tyłu ? wiem że masz Pampę więc jest trochę wyżej ,patrzyłem dzisiaj do swojego kangura i jest tam bardzo mało miejsca na większą oponę ,a co dopiero jak go załaduję (chociaż tego nie robię) nie będzie obcierać ?

Nic nie ociera nawet po załadunku, miejsca faktycznie mało zostaje, ale wystarcza.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez nowicjusz piątek, 13 sierpnia 2010, 15:36

oponki mam już w domku http://salon-opon.com/Barum_POLARIS-2_o14085.html obsadzone i wyważone na felgach za 40zł. Razem mnie to wszystko wyniosło 723,96 zł wraz z przesyłką kurierską. Leżą w garażu i czekają na śnieg. Jeszcze nigdy nie jeździłem zimową porą :D .
Pozdrawiam Bogusław
Bądź tak miły i miej trochę wyrozumiałości dla "nowicjusza" - każdy kiedyś był na samym początku. Kangoo1.9D 1999 r.
Avatar użytkownika
nowicjusz
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 139
Dołączył(a): wtorek, 29 grudnia 2009, 17:05
Lokalizacja: Sławno

Re: JAKIE MASZ OPONY?

Postprzez metmac piątek, 13 sierpnia 2010, 17:59

Haha no widze , ile już zaproszeń mam , aż szkoda nie skorzystać . Nie wiem jak to jest z tym rozmiarem jaki napisales , po za tym zimowki zima to nie jest podstawa , podstawa to umiejetnosci, nie zrozumcie mnie zle ale taki wariant przybralem . Nigdy nie jezdzilem na zimowkach a olsztyn nie jest miastem w ktorym snieg nie pada a wrecz na odwrot, czesto w zimie go az nad to , i nie jest miastem super odsniezarek a raczej miastem w ktorym z przodu auta powinno sie zamontowac plug . Co i tak nie zmienia faktu , ze jezeli nie masz umiejetnosci to chocbyscie gasienice zamontowali to i tak to wam nic nie da . Nie chce zebyscie tego zrozumieli jako ocene jakas Was bo to ocena zadna nie jest . Po za tymi faktami , mowicie tak jakbyscie miastem w zime pruli az milo wiec ja tam nie wnikam ... Mysle ze temat zimowek w moim przypadku zakonczony , i nikt raczej nie nakloni mnie do tego ;-)


Czyli opony YOKOHAMA 195/65 R15 na alufeldze , a czemu nie mozna zwyklej, stalowej uzyc ?
metmac
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości