Zimówki.

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Zimówki.

Postprzez kapitan poniedziałek, 19 lipca 2004, 21:13

Planuję zakup zimówek dla swojego Kangura ale mam kłopot z wyborem odpowiednich kapci, może trochę wskazówek.
Z góry dzięki.
.........................
kapitan Helios 1,2 16v.
Avatar użytkownika
kapitan
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 14 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Rafal poniedziałek, 19 lipca 2004, 23:24

Ja uzywam najtanszych opon rodzimej produkcji i jestem bezwzglednie zadowolony, szczeze to nie sadze by dalo sie zrobic cos co lepiej trzyma sie lodu/sniegu(porownywalem jakies Michelin zamontowane na Focusie) Ale wiem ze inni maja przeciwne zdania. Pozatym pomietaj ze zimowki warto kupic o dyszke wezsze, zeby lepiej "wzynaly" sie w snieg.
pozdr, Rafal
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez sw czwartek, 22 lipca 2004, 07:52

Ja na zime zakladam takie slowenskie opony (nazwy nie pamietam). Niezle jezdza. Mam ciezarowke, a zatem nietypowy troche jak na polskie warunki wymiar bucikow. Na zime zalozylem opony zwykle (bez "C"), a takiego wymiaru w Polsce nie robią.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez kriskomp sobota, 31 lipca 2004, 19:56

Rafal napisał(a):Ja uzywam najtanszych opon rodzimej produkcji i jestem bezwzglednie zadowolony, szczeze to nie sadze by dalo sie zrobic cos co lepiej trzyma sie lodu/sniegu(porownywalem jakies Michelin zamontowane na Focusie) Ale wiem ze inni maja przeciwne zdania. Pozatym pomietaj ze zimowki warto kupic o dyszke wezsze, zeby lepiej "wzynaly" sie w snieg.
pozdr, Rafal


U mnie w Lanosie są DFD i nie jestem z nich zadowolony, drugi raz ich bym nie kupił, gdyż samochód łatwo traci przyczepność :(
Krzysztof
kriskomp
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Magnuszew

Postprzez Mona sobota, 18 września 2004, 23:08

podciągamy wątek, bo zaczęliśmy poszukiwania (od przeglądu oferty opony.com.pl)

może jakieś konkretne konrety?? ;) zależy nam na bezpieczeństwie, ale bez przesady finansowej :)
Mona i Paweł--------------------Kaleido dCi 80KM--------------------
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postprzez Mona sobota, 18 września 2004, 23:09

aha, czy nie wiecie, ile kosztuje montaż opon w opcji kupienia samych gum w internecie/? i koszt przechowania jednocześnie
Mona i Paweł--------------------Kaleido dCi 80KM--------------------
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postprzez kiler niedziela, 19 września 2004, 17:40

Mona napisał(a):aha, czy nie wiecie, ile kosztuje montaż opon w opcji kupienia samych gum w internecie/? i koszt przechowania jednocześnie


Witam
Zmieniałem opony letnie na letnie (zużyły się), ale mogę ci polecić jeden wg mnie bardzo dobry zakład wulkanizaotorski na Puławskiej 257. Fecet który tam pracuje wie wszystko i doradzi. Letnie gumy z wymnianą kosztowały mnie :( ok 1000 zł ale warto sprawdzić i można się targować. adres Puławska 257 przed Wałbrzyską po prawej stronie jadąc do warszawy. Tel 847-38-43, 843-40-45, 602391-679. http://www.wulkanizacja.com.pl
kiler- pozory mylą
GG:2540226
Avatar użytkownika
kiler
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości