Olej opałowy do kangoo

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Postprzez Alberciak czwartek, 21 października 2004, 18:12

A czy kolega nie sprawdzał czy jezeli "co jakiś czas robi generalke silnika" to w sumie nie wychodzi mu drozej niż normalny olej bez "generalki"
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Postprzez kiler czwartek, 21 października 2004, 19:35

Ta ciężarówka Renault R320 jest dość starym modelem produkcyjnym ( tak mi się wydaje ). Części zamienne do takich pojazdów można znaleźć na każdej giełdzie samochodowej.
kiler- pozory mylą
GG:2540226
Avatar użytkownika
kiler
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00

Postprzez sw piątek, 22 października 2004, 07:53

Alberciak napisał(a):A czy kolega nie sprawdzał czy jezeli "co jakiś czas robi generalke silnika" to w sumie nie wychodzi mu drozej niż normalny olej bez "generalki"


Tez mi sie wydawalo, ze to sie nie oplaca. Ale on nie dosc, ze ma olej opałowy, to jeszcze bierze go hurtem (jedno tankowanie to 400 litrów). No więc mu sie oplaca.

Aha, jedna sztuczka - zrobil sobie taki basenik na 1000 litrów i wlewa tam do pelna (prosto z cysterny). Jak tankuje do auta, to bierze tylko z góry. Wszystkie smieci po 2-3 dniach stania opadają na dno, dzięki czemu paliwo jest troche czystsze.
Jak zobaczylem co zostaje na dnie, to raczej nie zatankowalbym oranzady nawet do starego diesla.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości