Szalone zegary :/

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Szalone zegary :/

Postprzez fiXXXer poniedziałek, 1 listopada 2004, 13:49

Trzy dni temu montowalem u siebie nowy wzmaczniacz blaupunkta i z koniecznosci wypielem akmulator.. Po ponownym wlaczeniu wszystko gralo tylko ze zamiast 65 tys przejechanych km mialem 0.. Do dzis nabiulme 129 km i licznik nalicza normalnie.. OStatnio dzieje sie jeszcze jedna dziwna rzecz otoz wlaczam czasem auto a zegary (predkosciomierz, paliwo,temp plynu sa umarte. Jade chwile i juz sie naprawiaja raz po 5 min raz po 20 sec) Wczoraj sie ani razu tak nie stalo dzis tez. Jzu sie poddaje :cry: :cry:

Mozliwe ze dzieje sie tak przez tykajacy przelacznok migaczy ?? A tak na marginesie to gdzie na slasku moge po taniermu dostac taki nowy bo podono w ASO 350 chca a to masakra.
Avatar użytkownika
fiXXXer
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 125
Dołączył(a): wtorek, 18 maja 2004, 23:00

Postprzez turtl poniedziałek, 1 listopada 2004, 21:05

Witam. Nie wiem co dzieje się z licznikiem ale co do zegarów to miałem podobne przypadki z tym, że nie po odłączeniu akumulatora a ot tak bbez żadnej przyczyny.
Okazało się że pod zegarami są dwie lub trzy wtyki, jedna z nich się obluzowała lub podśniedziały styki, w każdym bądź razie tylko po poruszaniu tymi wtyczkami problemy się skończyły. (nie działało nic, włącznie z temp. i paliwem)
Pozdrawiam TURTL
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości