[b]Pytanie odno¶nie stosowania uszlachetniaczy do ropy [/b]

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

[b]Pytanie odno¶nie stosowania uszlachetniaczy do ropy [/b]

Postprzez ROBERT piątek, 3 października 2003, 09:40

Nazywam sie ROBERT mam KANGOO 1.5 dCi 80KM
Pytanie moje jest takie czy kto¶ ma do¶wiadczenie odno¶nie stosowania tzw. uszlachetniaczy do ropy bo wiadomo jak± mamy ropê :( :!: (opa³ow± :oops: ) nastêpnie CZY jeste¶cie zadowoleni z oleju FLF proponowanego przez firme . POZDRAWIAM.
ROBERT
 

Postprzez jon104 sobota, 15 listopada 2003, 07:31

Witam.
Niestety :oops: nie jestem Ci w stanie udzielić sensownej odpowiedzi, chociaż z rozmów z ropniakami wywnioskowałem, że lepszym rozwiązaniem niż uszlachetniacze jest znalezienie pewnej stacji, na której nie dolewają do paliwa zbyt wiele badziewia. Ostatnio rozmawiałem z gostkiem posiadającym firmę trasportową i powiedział, że jego Neoplany nie pojadą (komputer nie puści) przy kiepskim paliwie. Znalazł jednak taką stację i mimo, że mieszka w górskiej miejscowości jeszcze mu ropa nie zamarzła.

Mam prośbę. Jaka jest Twoja opinia o silniku (oczywiście dci 80 KM) bo jest prawdopodobne, że od przyszłego tygodnia właśnie takim wyjadę z salonu oczywiście o ile zbiorę do tego czasu forsę :(

Pozdrowienia
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ROBERT wtorek, 2 grudnia 2003, 23:47

Bardzo mi przykro ,¿e nie odpowiedzialem o czasie ALE MAM NADZIEJE ,ZE sie zdecydowa³e¶¶. JESTEM ZACHWYCONY mam privilaga
I NIE MYSLE O INNYM AUTKU . A z rop±± jest tak. JEST KIEPSKO mam jedn±± stacjêê BP i bez k³opotu , a jak gdzie¶ jade to dolewam uszlachetniacza i talêê ( STOSUJÊ jakis szwedzki )
PS. MIA£EM KOMP WYMIENIANY I nie mog³em odpisaææææææ
teraz bêdêê czêsto.
pozdr. ROBERT.
ROBERT
 

Postprzez jon104 środa, 3 grudnia 2003, 20:46

:lol: Dzieki!!! Właśnie minęły dwa tygodnie jak mam 80 kucyków i mysle dokładnie tak jak Ty. Autko jest cudowne. :!: :!: :!:
A stacja, o której pisałem to reż BP, więc i ja tam tankuję. :wink:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości