Relingi Kangoo 2008

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez Lucass poniedziałek, 2 maja 2011, 18:43

To i ja coś dorzucę :mrgreen:
Spakuj się na 3 tygodniowy wyjazd dla 3 osób + pies tak, aby bagażnik był wolny, bo pies jest duży i musi go mieć w całości dla siebie. Inaczej foch z przytupem ze strony właścicielki wzmiankowanego czworonoga. :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez slay wtorek, 3 maja 2011, 12:49

To jeszcze inne mocowanie, schowki + metalowa krata.
Załączniki
Forum.jpg
Forum.jpg (57.76 KiB) Przeglądane 320 razy
Był -"biedny"1.2 8V 1997
Jest-1.2 16V Privilege
Avatar użytkownika
slay
Kangoodetektyw
Kangoodetektyw
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 3 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez hudyjan środa, 4 maja 2011, 11:46

Lucass napisał(a):Spakuj się na 3 tygodniowy wyjazd dla 3 osób + pies tak, aby bagażnik był wolny, bo pies jest duży i musi go mieć w całości dla siebie. Inaczej foch z przytupem ze strony właścicielki wzmiankowanego czworonoga.
Zero problemu - piesek z właścicielką zostają w domu. Jakby mi tak tupnęła w sprawie wyjazdu, to przypuszczam, że całą drogę tupałaby piechotą.
Sorry, ale wakacje są przede wszystkim dla nas, nie dla pieska. Jeśli chce bestia jechać, musi się zmieścić w połowie bagażnika.
Ja najbardziej zapakowany to wracałem z wakacji w zeszłym roku - ja za kierownicą, z tyłu Aga z dziećmi, babcia obok mnie z pieskiem w nogach, w bagażniku wiejska wałówka, czyli kura i dwie kaczki (zabite i oskubane oczywiście), swojski twaróg, swojska flaszka itd, 20 litrów soku malinowego w butelkach, wszystkie nasze bambetle z 3 tygodni urlopu. No i koło zapasowe (pod spodem jest butla). Wózka dla najmłodszej na szczęście nie było, bo na wsi mieliśmy spacerówkę pożyczoną od miejscowych sąsiadów.
1,2 16V żółta dziewczynka z 2002
hudyjan
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 30 grudnia 2009, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości