Wydzielony - kwestia podniesiena zawieszenia

czyli wszystko na temat tuningu mechanicznego i optycznego

Re: Wydzielony - kwestia podniesiena zawieszenia

Postprzez skawina wtorek, 8 grudnia 2015, 21:53

Trzy poduchy na fotkach. Jak widać Impergom najniższa czyli wiadomo - zawieszenia nie podniesie :)
Swag i Sasic są takie same. Wybrałem Sasic. Swag ładnie wygląda, ale na wyglądzie się nie jeździ :P
Drugie zdjęcie to porównanie nowej poduchy i mojej - jednak się ugniatają ;)
Czyli 0.5 cm samą poduchą auto poszło w górę, ale nie tylko poduchą ;) Włożyłem dystans z podkładek pod łożysko amorka. Po wkręceniu mcphersona do auta i opuszczeniu z podnośnika, górny talerz przykręca się akurat na pozostały gwint czyli jest ok. Luz pomiędzy tym talerzem/poduszką a karoserią zmalał do minimum. Przy skręcaniu kołami ów talerz ładnie siedzi na karoserii i chyba w końcu spełnia on swoją rolę czyli jakiejś tam amortyzacji - jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi. Przeważnie on odstaje na jakiś centymetr z milimetrami :) Przestało pukać i to mnie cieszy, auto uniosło się o około 1.5 cm. Czy się ugniecie to się okaże :)

Aha! Zdjęcie i strzałka wskazująca hmm... tak jakby coś "rysowało" po poduszce, ale jak i co niby by to miało robić.... Poduszka się nie ugina w tym miejscu ani nic tam się nie powinno dziać, a jednak na obydwu jest taki sam ślad. Cała poduszka jest ubabrana, a tam jest pięknie przerysowane do czarnej gumy. Raczej to zostanie tajemnicą ;)
Załączniki
20151208_103005.jpg
20151208_103005.jpg (33.74 KiB) Przeglądane 3366 razy
20151208_123751.jpg
20151208_123751.jpg (40.2 KiB) Przeglądane 3366 razy
1.4 99r
Paweł
Avatar użytkownika
skawina
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1689
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 21:20
Lokalizacja: Skawina-Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości