E7J

czyli wszystko na temat tuningu mechanicznego i optycznego

Postprzez KiK poniedziałek, 6 marca 2006, 22:21

ziggy ile cię kosztowała przekładka? Nie pamiętam czy pisałeś konkretnie kwotę w innym topicku ale jak coś to nie zaszkodzi przypomnieć.

Jeśli chodzi o to gdzie i co zrobić to polecam http://www.promotormocy.pl no i wczesniej polecona mi przez Ziggiego firmę w zielonce na ul. Mazurskiej 41.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ziggy wtorek, 7 marca 2006, 07:48

silnik z osprzetem - 1500 (trzeba troche poszukac bo przewaznie sa drozsze)
komputer 300 + immobilizer 300
skrzynia 500 (ale nie koniecznie trzeba ja wymieniac)
pompa paliwa (ja na razie zalozylem boscha ale orginal nowy to 180 pln)

do tego swiece, razrzad, paski, oleje.

Meganka juz jezdzi i jest na prawde rewelacyjnie nie wiem jak francuzi to robia ale te silniki 16 16V maja bardzo duzo momentu z dolu autkiem jezdzi sie wyjatkowo przyjemnie.
W megance bylo sporo zabawy bo wiele rzeczy nie pasowalo w kangurze bedzie prosciej. Sluze wszelka pomoca, jesli potrzebujecie, a jesli ktos z was chce zeby mu to zrobic od poczatku do konca zapraszam do mnie do warsztatu.
Avatar użytkownika
ziggy
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00

Postprzez KiK poniedziałek, 20 marca 2006, 21:07

ziggy mam pytanie małe pytanie na które być może będziesz w stanie odpowiedzieć... ile kangurów więcej można dodać torbaczowi poprzez modyfikację samego kompa? Przynaję szczerze, że ze mnie taki tuningowiec jak z koziej ... trąba :wink: ale ponoć nigdy nie jest za późno by się czegoś dowiedzieć :lol:
Kiedy miałem Clio myślałem o swap`ie na silnik z RSI albo Wiliamsa ... ale jakoś nie miałem na to kasy a autka potrzebowałem :( więc poszedł pod młotek... ale może kiedyś kupię sobie clio do przerubek ;)

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości