Władca Kangurów cz. III - Powrót Rury

czyli wszystko na temat tuningu mechanicznego i optycznego

Władca Kangurów cz. III - Powrót Rury

Postprzez Ufoq poniedziałek, 19 stycznia 2004, 22:17

Witojcie!

Panowie zwracam się do Was z prośbą. Potrzebuję możliwie najbardziej dokładne zdjęcia sławnej Rury przedniej do kangoorka. Najlepiej żeby były to zdjęcia z samochodu starszego niż 2003 bo są jakieś różnice.

Mam możliwość wykonać taką rurę po śmiesznej cenie ale potrzebuje przede wszystkim wymiary i zdjęcia mocowania do podwozia.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrowienia
Daniel Kownacki
Avatar użytkownika
Ufoq
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: Trzebiatów

Re: Władca Kangurów cz. III - Powrót Rury

Postprzez capsel wtorek, 20 stycznia 2004, 09:43

Witaj.
Zajżyj na stronę http://www.dakro.com.pl

Pozdrowienia
Avatar użytkownika
capsel
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 2 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Krzalex czwartek, 22 stycznia 2004, 08:49

Wyślij na mój adres Krzalex@interia.pl swój adres to wyśle ci zdjęcie kangura mojej żony z rurą (rura oczywiście autka). POZDRAWIAM- Słuszny kierunek, Kangoor z rurą wygląda strasznie bojowo.
Avatar użytkownika
Krzalex
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Ufoq czwartek, 22 stycznia 2004, 09:37

Na stronie dakro są zdjęcia, oczywiście ale tylko z przodu. Mnie przede wszystkim interesują fotki podwozia z zamontowaną rurą. Krzalex - thx, wysłałem.
Avatar użytkownika
Ufoq
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: Trzebiatów

Postprzez Rafal czwartek, 22 stycznia 2004, 21:22

Jestem jak najbardziej za upiekszaniem kangoora, ale rura jest sprawa kontrowersyjną. Ktoś z Kangoorowiczów ( niestety nie pamietam kto) zwrocil mi uwage ze jak jakiś maluch wtargnie na droge wprost pod koła auta to jego szanse na przeżycie sa wielokrotnie mniejsze. A przeciez chcielibysmy wychowac nowe pokolenie kangoomaniacow :-)
A pozatym w Niemczech planuja wprowadzenie zakazu jeżdzania z takimi rurami.
Proponuje wiec, albo zaniechac pomysłu, albo zrobić rurke z głową (jakos nisko), albo zrobić jakieś ładne progi....

SAFETY FIRST.............
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Gość piątek, 23 stycznia 2004, 19:48

Wiesz, jesli tak zaczynamy myslec to lepiej w ogole nie jezdzic po ulicy szybciej niz 30 bo kogos trafimy.
Gość
 

Postprzez Rafal piątek, 23 stycznia 2004, 23:00

Nie do konca Gościu sie z Tobą zagadzam, bo pominąłeś w swojej wypowiedzi ze zwiekszenie bezpieczenstwa kosztem zmniejszenia predkości (wydłużenia czasu podrózy, spalanie-ochrona środ....) jest bez sensu, natomiast zwiekszanie bezp. kosztem tego że nie będę *** wyglądał to już inna kwestia.
Inne podejscie :arrow: Jak kupujemy auto to doplacamy za poduszki powietrzne, zeby zwiekszyc swoje bezpieczenstwo w przypadku wypadku. I nikt nie mysli ze bedzie jeździł wolniej. A to chyba dziala w ten sam sposób tylko nie o Twoje bezp. chodzi.
A jeżeli to wydaje Ci sie nadal bez sensu, to pamietaj ze niedługo planując podróż do Niemiec bedziesz musiał zdemontować rure, bo inaczej Cie nie wpuszczą.
No i na koniec wypada wspomnieć (jeżeli temat wydaje Ci sie non-sensowny) że volvo opracował w swoich autach poduszkę powietrzna dla pieszego, na przedniej szybie, pod wycieraczkami.
czekam na odp.......
PS. A najlepiej to byłoby pogadać z kimś kto już kogoś "dziabnął"- znam takiego człowieka, który żyje ze skazą (potwornymi wyrzutami sumienia) choć całkowicie nie jest winny- ale jakby on miał rurę to napewno wkreciłby by sobie film, że gdyby nie....i sfiksował by do końca.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez kangoo poniedziałek, 26 stycznia 2004, 01:16

Rafale.To ja pisałem. :)
Avatar użytkownika
kangoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 15 września 2003, 23:00

Postprzez jon104 poniedziałek, 26 stycznia 2004, 09:19

kangoo napisał(a):Rafale.To ja pisałem. :)


I bardzo dobrze, że pisałes bo chociaż dalej mi się rura (a zwłaszcza progi) podobają to jednak zmieniłem zdanie na ten temat i najwyżej na wakacje sparwię sobie szperacze bo tym nikogo nie potrącę :lol:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez wodzoo poniedziałek, 26 stycznia 2004, 09:31

Halogenki to i ja bym sobie zalozyl ,tylko jakies dalekosiezne bo dlugie w II wydaja mi sie troche slabe .Planowalem to zrobic na jakiejs skromnej rurce ,ale zaczynam sie zastanawiac :? .Co do halogenow ,to jak macie jakies sprytne patenty (jak,gdzie i co zamontowac) to dajcie to na forum :wink:
1,5 dci 65KM
Avatar użytkownika
wodzoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 227
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Sochaczew


Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości