co powiecie na to ??

czyli wszystko na temat tuningu mechanicznego i optycznego

Postprzez zuwik wtorek, 25 lipca 2006, 23:24

Ale po co 8)
Niech pyta :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez skarb środa, 26 lipca 2006, 08:58

Zuwik - jak ktoś się zaloguje to przynajmniej gupot nie pisze i bierze jakąś odpowiedzialność za swoje słowa.

Poza tym nie wiadomo czy jak gość to ten sam gość czy to inny gość

Jak ktoś ma jakiś interes to niech się loguje coby pisać.

Ja tam zawsze lubie wiedzieć do kogo pisze i hu is hu.

Proponuje zrobić sonde - demokratyczne głosowanie i zgodnie z jego wynikami albo trzeba się będzie logować żeby móc pisać albo nie.

Tak jak napisałem jak ktoś ma coś konkretnego do przekazania lub chce się zapytać to poświęci te pare chwil na rejestracje.

Szkoda miejsca na spam i pierdoły.

Na większości forów coby pisać trza się logować.

Pozdro
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Postprzez Bullitt środa, 26 lipca 2006, 09:34

skarb napisał(a):
Proponuje zrobić sonde - demokratyczne głosowanie i zgodnie z jego wynikami albo trzeba się będzie logować żeby móc pisać albo nie.


Jestem za

skarb napisał(a):Na większości forów coby pisać trza się logować.


Tez jestem do tego przyzwyczajony.
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez zuwik środa, 26 lipca 2006, 11:25

Ale rozmawialiśmy o tym nie raz :) To po pierwsze. Możliwość wypowiedzi gości miała zapobiec pustym nickom.
Po drugie - OT.
Po trzecie - głupoty głupotami, ale jeszcze raz napiszę bo niektórzy nie zrozumieli za pierwszym razem: nie każdy musi się znać więc takie posty jak ten zaczynający ten temat nie koniecznie należy wrzucać do szufladki "głupoty".
A tu nagle wielkie boom bo nagle pojawił się jeden post gościa. Piszę jeden, bo do poprzedniego o klejeniu nikt nie miał zastrzeżeń, a w każdym razie nikt mi o niczym nie wspominał. A skoro nie dostałem PW, maila, raportu, to nikt nie ma uwag. Proste?
Mi to osobiście loto czy odpisuję do gościa, czy do kalizorda albo innego xxx. A jak ktoś się podszyje - to już problem gościa. Jeśli jemu to też loto - nie będę nikogo zmuszał.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez KiK środa, 26 lipca 2006, 11:29

Bo jeden głupi post to nie powód do raportowania ;) Można go wyśmiać :P Ale jak zaczyna się "śmiecenie" głupimi myślami to jakoś to mobilizuje. 8)

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sw środa, 26 lipca 2006, 15:33

dobra, zostawmy jedno forum techniczne dla tych co nie wiedzą jak założyć konto, a resztę po logowaniu.
Co do pustych nicków - proponuję usunąć wszystkie konta, na których nie było logowania od 6/9/12 miesięcy (do wyboru). Uznaję je za martwe. Mozna zrobić wyjątek dla tych, którzy coś pisali (ci moze wrócą). Ja np. na swoim forum co pół roku wycinam martwe konta (300-400 kont). Taki urok internetu.
Poza tym zauważyłem, że ostatnio automaty spamowe wysyłają na fora posty (właśnie po czymś takim zablokowałem możliwość wysyłania przez gości).
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez zuwik środa, 26 lipca 2006, 16:11

O wycince też była mowa, ale mnie zakrzyczeli ;)
Kuba a tak wiela ich było? Jak będzie wiela - kasuj ;)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez yagrafbis środa, 26 lipca 2006, 17:21

sw napisał(a):dobra, zostawmy jedno forum techniczne dla tych co nie wiedzą jak założyć konto, a resztę po logowaniu.
Co do pustych nicków - proponuję usunąć wszystkie konta, na których nie było logowania od 6/9/12 miesięcy (do wyboru). Uznaję je za martwe.


Jestem za :!: - bo chyba nie chodzi nam o sztuczną frekwencję :?: , a raczej o autentycznych klubowiczów :)

Zbyszek
Joanna na pokładzie


http://www.klubsuzuki.pl
Avatar użytkownika
yagrafbis
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 354
Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Patrzy na nas gdzieś z góry...

Poprzednia strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości