Obrotomierz stara deska

czyli wszystko na temat tuningu mechanicznego i optycznego

Re: Obrotomierz stara deska

Postprzez skawina piątek, 4 kwietnia 2014, 06:01

I czemu nie czytałeś całego wątku Slay`a?..... Chyba Cię zmartwię :roll:
Jest tam mój post:

"Trochę sprostuje i podpowiem, może Slay się nie obrazi:) Ważna rzecz. Slay włożył licznik z obrotomierzem z clio, ok, ale... Patrzcie przy kupnie takiego licznika, żeby od strony ścieżek był symbol AZ 1005-E2. Takie same liczniki są z oznaczeniem AZ 1005-E3 i właśnie nie pasuje... Znaczy się może by i pasował, ale większe modyfikacje no i nie ma zegarka... Właśnie taki miałem, ale miałem możliwość zwrotu. Pozdro dla Slay`a."
1.4 99r
Paweł
Avatar użytkownika
skawina
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1689
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 21:20
Lokalizacja: Skawina-Kraków

Re: Obrotomierz stara deska

Postprzez Jarson piątek, 4 kwietnia 2014, 20:18

No i masz rację nie pasuje :? .Ale napiszę co działa po podpięciu,a więc wszystkie kontrolki działają tak jak trzeba z tym że kontrolka od włączonych świateł mijania działa tylko wtedy jak jest zgaszony silnik ,wskaźnik paliwa z kontrolką od rezerwy,prędkościomierz,kilometry lecą.Teraz co nie działa albo dziwnie się zachowuje-podświetlenie licznika nie działa ,podświetlenie wyświetlacza działa ale po włączeniu świateł gaśnie,nie działa wskaźnik temperatury no i obrotomierz ale nie podłączałem się z nim po alternator.Przydał by się schemat licznika oryginała i tego co kupiłem ,myślę ze wtedy temat do przeskoczenia.Pozdrawiam i może jakieś sugestie :D
Kangoo 1.9 "kadzidełko"D65, 1998 r +dwie poduchy+elektryczne szyby+wsp.kierownicy+hak+halogeny przeciw mgłowe+belki dachowe+halogeny drogowe+obrysówki boczne i dachowe
CB radio President LINCOLN + Leem at 2001 turbo w dziurce+FD 2060
Avatar użytkownika
Jarson
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 186
Dołączył(a): niedziela, 6 września 2009, 22:38
Lokalizacja: Żagań

Re: Obrotomierz stara deska

Postprzez Jarson sobota, 5 kwietnia 2014, 22:12

Wracając do tematu,cały czas analizuje wątki,przeszukuje sieć ale chyba nic więcej się nie da znaleźć,przynajmniej ja nie znajduję.Zastanawiam się nad tym czy po prostu nie podejdzie licznik do mojego Diesla od benzyny.A dlaczego takie myśli mi przyszły do głowy?,a dlatego że pomyślałem sobie tak że te nasze liczniki czy do diesla czy benzyny mają obrotomierz wyskalowany jednakowo do 7 tyś obrotów,kontrolki też są rozmieszczone tak samo a ze impuls tak jak się doczytałem w dieslu muszę pociągnąć od alternatora to jakby wszystko reszta się zgadzało to i obroty też by pokazywane były tak jak trzeba.Tak to sobie w głowie mi dziś się urodziło :) ,co Wy myślicie czy to mogło by tak być?
Kangoo 1.9 "kadzidełko"D65, 1998 r +dwie poduchy+elektryczne szyby+wsp.kierownicy+hak+halogeny przeciw mgłowe+belki dachowe+halogeny drogowe+obrysówki boczne i dachowe
CB radio President LINCOLN + Leem at 2001 turbo w dziurce+FD 2060
Avatar użytkownika
Jarson
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 186
Dołączył(a): niedziela, 6 września 2009, 22:38
Lokalizacja: Żagań

Poprzednia strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości

cron