Przednia rura...

czyli wszystko na temat tuningu mechanicznego i optycznego

Przednia rura...

Postprzez wodzoo czwartek, 27 listopada 2003, 18:18

Kiedy jeszcze nie jezdzilem torbaczem widzialem w kilku egzemplazach calkiem przyzwoita przednia rure z napisem kangoo (wyciete w blasze literki). Jesli posiadacie cos takiego to mial bym pare pytan... :wink:

Pozdroo!!! :mrgreen:
1,5 dci 65KM
Avatar użytkownika
wodzoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 227
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez Rafal niedziela, 30 listopada 2003, 22:35

Witam, co prawda "nie mam takiej rury", ale duzo o niej wiem, a pozatym poszukam i wysle Ci link do sklepu gdzie napewno dowiesz sie wszystkiego. pozdr, Rafał
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez wodzoo poniedziałek, 1 grudnia 2003, 09:07

Rafal napisał(a):Witam, co prawda "nie mam takiej rury", ale duzo o niej wiem, a pozatym poszukam i wysle Ci link do sklepu gdzie napewno dowiesz sie wszystkiego. pozdr, Rafał


Chodzi mi o trzy rzeczy :mocowania, cena i czy zmieszcza sie na niej siakes male halogenki. A link to juz przy okazji ,nie zaprzataj sobie glowy na razie bo i tak musze sie odkuc :? Wiesz jak jest gwiazdka ,sylwester... :mrgreen:
1,5 dci 65KM
Avatar użytkownika
wodzoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 227
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez Rafal poniedziałek, 1 grudnia 2003, 19:23

chwila i juz mam, do wyboru do koloru. Tylko niestety...trzeba zapłacic
http://www.cobra-sor.qnet.pl/
kiedys dowaidywalem sie o cene i jest to ok 1 500PLN za chromowana wersje razem z wysylka do dowolnego miejsca w kraju, szczegoly na stronie.
http://www.cobra-sor.qnet.pl/kangoo-re1 ... 3-1005.jpg
zwroc uwage na rury na progach- tez fajne.
Ja na razie zbieram na kangoora, a o rurkach pomysle pozniej.
Pozdrawiam, Rafik
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez wodzoo poniedziałek, 1 grudnia 2003, 19:36

Dzieki za linki.Po weryfikacji ofert 8O doszedlem do wniosku ze chyba sie wstrzymam...Życze szybkiego skompletowania gotowki na torbacza :wink:
1,5 dci 65KM
Avatar użytkownika
wodzoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 227
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez Krzalex czwartek, 4 grudnia 2003, 10:22

Mam rurę na swoim kangoo. Auto wygląda o wiele ciekawiej. Dka zainteresowanych widziałem 2 dni temu na sieciowej stronie Auto giełdy dolnosląskiej ogłoszenie o rurze za 650 zł. Poszukaj jeśli chcesz. Postaram sie zamieścicić moje zdjęcie.
Avatar użytkownika
Krzalex
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Rafal czwartek, 4 grudnia 2003, 13:19

A jak juz jestesmy przy temacie zrobienia z torbacza terenowki. To moze ktos wie jak dokladnie wygladaj oslony silnika i przewodow hamulcowych w 4x4 i czy da sie t :?:akowe akcesoria zakupic u dealera i zamontowac do zwyklej wersji???
:?:
:?:
:?:
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez komor czwartek, 4 grudnia 2003, 16:43

Rafal napisał(a):A jak juz jestesmy przy temacie zrobienia z torbacza terenowki. To moze ktos wie jak dokladnie wygladaj oslony silnika i przewodow hamulcowych w 4x4 i czy da sie t :?:akowe akcesoria zakupic u dealera i zamontowac do zwyklej wersji???
:?:
:?:
:?:

Można zainstaloweć u dealera blachę pod silnik. Mam taką i już się przydała. Kosztowała 400 zł. W Meganie żony nie miałem i kosztowało mnie to 2000 zł za nową miskę olejową. Gorąco polecam.
Pozdrowienia Bartek
" Helios 1.6 "CB
Avatar użytkownika
komor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Rafal czwartek, 4 grudnia 2003, 17:36

No to wypas. Okazuje się żę kangoo nie dość że jest wysoki to jeszcze można nim smiało wjeżdżać na krawężniki i polne drogi.
A dokąd siega ta blacha, czy wydech tez jest osłonięty, no i jak wygląda z przewodami do hamulców?
Jeśli masz cyfówke to było by super jakbyś wszedł pod torbacza pykął fotke i zostawił w galerii.
Pozdrawiam, Rafik
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Rafal piątek, 5 grudnia 2003, 17:14

Przymyślałem sprawe i stwierdzam że chyba nie zainstalowałbym sobie takiej rurki na aucie z uwagi na bezpieczeństwo ewenualnego pieszego który miałby z nią bliskie spotkanie. Wszystko może się zdarzyć.... oby się nikomu nie zdarzyło, ale warto dmuchac na zimne. :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Następna strona

Powrót do Tuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości