WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez arthi wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:10

Jeszcze jedno pytanie w związku z powyższym. Czy u wszystkich występują w/w usterki?
kangoo II 1.5dci 2008
arthi
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 18:30

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez skarb wtorek, 13 kwietnia 2010, 19:51

Ponieważ jestem bardzo mądrym królem to znalazłem nam nową usterkę a mianowicie :

SCHODZĄCY LAKIER Z DOLNYCH PROWADNIC DRZWI SUWANYCH - PO OBU STRONACH.

Będzie to skutkować w przyszłości jak się lakier do końca zedrze - chrobotaniem.

Sprawdźcie u siebie dokładnie i piszcie czy też tak macie.

Przy okazji aktualnych napraw - podgrzewanie fotela i parę innych pierdółek - ASO zakwalifikowało całe prowadnice do wymiany i zamówiło.

Drżenia kierownicy nie chcieli przyjąć do wiadomości ale napisałem im pismo i kazałem podstemplować - że przyjęli.

Odpisali - że drżenie sprawdzono przez analizę porównawczą z innym autem Kangoo i też drży.

Mam pismo i odpowiedź , poczekam do końca gwarancji - zrobię ocenę PZMOT i inaczej sobie porozmawiamy (w sądzie).

Wam radzę to samo - zbierajcie wszystkie dokumenty - egzekwujcie kopie lub piszcie dodatkowe pismo do zlecenia naprawy i nalegajcie na ostemplowanie i podpis pracownika ASO - może się kiedyś w sądzie przydać.

Do następnej ujawnionej usterki ...
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez lam3r wtorek, 13 kwietnia 2010, 20:06

skarb napisał(a):Ponieważ jestem bardzo mądrym królem to znalazłem nam nową usterkę a mianowicie :

SCHODZĄCY LAKIER Z DOLNYCH PROWADNIC DRZWI SUWANYCH - PO OBU STRONACH.

Będzie to skutkować w przyszłości jak się lakier do końca zedrze - chrobotaniem.

Sprawdźcie u siebie dokładnie i piszcie czy też tak macie.


Mój poprzedni tak miał i aktualny chyba też.
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2488
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez skarb wtorek, 13 kwietnia 2010, 20:15

lam3r napisał(a):
Mój poprzedni tak miał i aktualny chyba też.
[/quote]

No dobra - ale ja pierwszy o tym napisałem i zdobywam punkt. :lol: a nawet dwa bo z 2 stron do wymiany :lol:
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez benski piątek, 23 kwietnia 2010, 11:22

A u mnie nic się nie zepsuło. No, może ta osłona lewarka. Dziurka się wytarła.
Przebieg 19000 km. Klocki OK. Nic nie przecieka, nic nie trzeszczy, nic się nie zacina, nic nie odpada, nic się nie łuszczy. Drzwi się nie zacinają, biegi wchodzą z lekkim oporem ale nie żeby od razu biadolić.
Raz przepaliły się żarówki i od razu obie. Ale w starym też tak mi się przytrafiło.

Normalnie chyba mam jakąś dziwną wersję.
==========================
= benski =
= helios 1.5dCi 85KM 2009 =
==========================
Avatar użytkownika
benski
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 267
Dołączył(a): czwartek, 16 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez lam3r piątek, 23 kwietnia 2010, 16:40

benski napisał(a): nic nie trzeszczy,


Zapraszam do Wrocławia.
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2488
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez mullann piątek, 23 kwietnia 2010, 20:04

benski napisał(a):A u mnie nic się nie zepsuło. No, może ta osłona lewarka. Dziurka się wytarła.
Przebieg 19000 km. Klocki OK. Nic nie przecieka, nic nie trzeszczy, nic się nie zacina, nic nie odpada, nic się nie łuszczy. Drzwi się nie zacinają, biegi wchodzą z lekkim oporem ale nie żeby od razu biadolić.
Raz przepaliły się żarówki i od razu obie. Ale w starym też tak mi się przytrafiło.

Normalnie chyba mam jakąś dziwną wersję.


W końcu jakiś pozytyw :)
DAWNO DAWNO TEMU: Trafic '10 - 2.5 150KM; Trafic '08 - 2.0 115KM oraz dwa Kangoo (stary i nowy)
Aktualnie PEUGEOTy
Avatar użytkownika
mullann
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2007, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra - okolice

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez Lucass sobota, 24 kwietnia 2010, 06:51

Albo mniej wymagający klient :P
:lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez lam3r sobota, 24 kwietnia 2010, 11:31

Kwiatkowa, zaraz po zakupie niebieskiego twierdziła, że drzwi prawa suwane nie stukają... a teraz słyszałem, że jednak stukają:-) Ileż można udawać, że coś nie ma miejsca... no ile?:-D
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2488
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez Wiz sobota, 24 kwietnia 2010, 16:17

Lam3r moje dziewcze twierdzilo ze cos jej brzeczy w drzwiach. Aso wymienilo wkladke zamka na gwarancji. Ja kilkakrotnie jezdzilem tym samochodem jako kierowca i nic nigdy nie slyszalem. Moze to kwestia czulosci sluchu?
Apropo czulosci sluchu to jeden z kolegow na spocie w katosach opowiadal ciekawa historie. Jeden z klientow sie upieral ze cos mu brzeczy w silniku. ASO twierdzilo ze wszystko jest OK. Skonczylo sie na ugodzie ze otwieraja silniki jak cos znajda to naprawia a jak nie znajda to klient placi za usluge (samochodzik na gwarancji). Okazalo sie (nie chce sklamac bo dobrze nie pamietam) bodajrze panewki byly w pierwszym stadium przekrecenia sie. Silnik do wymiany na gwarancji. A teraz podsumowanie: koles jest/byl dyrygentem i ma doskonaly sluch :D
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron