KKP testuje nowego Kangoo

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Re: KKP testuje nowego Kangoo

Postprzez skarb wtorek, 15 kwietnia 2008, 21:45

I jeszcze raz podkreślam że daleki jestem od hołubienia tego auta, tym bardziej
iż kupiłem je więcej z konieczności niż dlatego że bardzo mi sie spodobało.


Powiem tak - mnie też się średnio podoba i naprawde wolłbym dołożyć te 30 000 i kupić ESPACA - bo za 90 000 po rabatach miałem taką możliwość, ale niestety mam taką robotę, że muszę wozić pudełka i cieszę się bardzo że firma Renault mi umożliwiła zakup pudełkowozu o wiele bardziej komfortowego niż poprzedni mój pudełkowóz czyli Kangoo PH ii.

Zgadzam się, że Kangoo III to samochód dla konesera bo tak naprawdę za te pieniądze to można 2 letnie kabrio kupić importowane (nówka sztuka nie bita :lol: :lol: :lol: ), ale nistety żyjemy w pewnych realiach, a ja potrzebuje samochodu do roboty - a po to się robi, żeby mieć w życiu lepiej - a lepiej żyć znaczy też lepiej i wygodniej pracować.

Po za tym o wiele wygodniej mi się wkłada mojego Tuptusia w fotelik jak mam drzwi przesuwane a nie otwierane. A jadąc na wakacje mogę zabrać co mnie się podoba. Czyli łopatki, rower a nawet przenośny klimatyzator.

Przyjedźcie tylko w pewne miejsce :arrow: viewtopic.php?f=7&t=4782
a słowo może stać sie ciałem :mrgreen:


Z mojej strony żadnych deklaracji - bo wolę się nie zapowiadać i przyjechać niż się zapowiadać i nie przyjechać - ale jak się uda to będziemy.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Poprzednia strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości