Test Łosia nowego Kangoo :-/

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Re: Test Łosia nowego Kangoo :-/

Postprzez metmac poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 19:32

Na tym teście kangoor leci dobre 110 , spójrzcie na licznik jak jest ujęcie w środku . A co do klocków , no niestety , a najgorsze jest to że do dziś dzień nie moge znaleść zamienników . Do tego dosyć awaryjne są same zaciski , średnio raz na 2 miesiące z którymś z nich jest kiś problem . Myśle że egzemplarze tego roczne i kolejne mają już poprawione . Mój sąsiad też ma KII ale w benzynce , 12 tysięcy i jeszcze nie wymieniał , ja w swoim po 7 już musiałem tył wymienić ;-/
metmac
 

Re: Test Łosia nowego Kangoo :-/

Postprzez skarb wtorek, 3 sierpnia 2010, 12:32

allegro

klocki kangoo 2008r będzin
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Test Łosia nowego Kangoo :-/

Postprzez metmac wtorek, 3 sierpnia 2010, 15:31

no właśnie z tym troche problem , gdyż raz kupiłem ( ze 2 - 3 miesiące temu ) firmy Bosh , miały pasować do Kangoo II 2008 r. , a co się okazało to były 2 razy większe . Na opakowaniu też było napisane że do kangoo II 2008r , a fabryczne zabezpieczenie , więc wykluczam tu błąd sprzedawvy . Na moje szczęście sprzedawca zgodził się na zwrot .

Może jak jutro ładniejsza pogoda będzie zabiore się do tylnego, lewego zacisku gdyż ostatnio zaczął coś chałasować . Klocki były niedawno wymieniane i na nich jest zrobione może 2 tysiące w zaokrągleniu , więc raczej się jeszcze nie kończą . Wrażeniami z walki, z problemem się podziele .
metmac
 

Poprzednia strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości