akcesoria do nowego

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Re: akcesoria do nowego

Postprzez mullann niedziela, 22 marca 2009, 09:48

skarb napisał(a):Poza tym poprawia wygląd autka i dziewczyny badziej lecą :lol: :lol: :lol:


Przekonałeś mnie, kupuje!!! :lol:
DAWNO DAWNO TEMU: Trafic '10 - 2.5 150KM; Trafic '08 - 2.0 115KM oraz dwa Kangoo (stary i nowy)
Aktualnie PEUGEOTy
Avatar użytkownika
mullann
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2007, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra - okolice

Re: akcesoria do nowego

Postprzez skarb niedziela, 22 marca 2009, 14:43

Wejdź na strone heko.pl i znajdź swojego handlowca.

Dryndnij do niego i się umów po odbiór u siebie w mieście.

Powinno wyjść taniej niż kupno przez alledrogo.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: akcesoria do nowego

Postprzez mullann poniedziałek, 23 marca 2009, 19:22

A u Ciebie Skarb to po założeniu owiewek też się tak mocno brudzą szyby jak przed?
DAWNO DAWNO TEMU: Trafic '10 - 2.5 150KM; Trafic '08 - 2.0 115KM oraz dwa Kangoo (stary i nowy)
Aktualnie PEUGEOTy
Avatar użytkownika
mullann
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2007, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra - okolice

Re: akcesoria do nowego

Postprzez skarb poniedziałek, 23 marca 2009, 20:56

Nie wiem jak się szyby brudzą bez owiewek, bo założyłem je drugiego dnia po zakupie autka.

Powiem tak - jadąc w nocy w śnieg i pluchę do Zakopca z Łodzi to po jakimś czasie prawie nic w bocznych szybach nie widziałem i co jakieś 100 km musiałem się na stacjach zatrzymywać coby omyć szybki - ale podkreślam - warunki były wybitnie extremalne - natomiast w codziennej eksploatacji jakoś nigdy nie zauważyłem coby mi się boczne szyby brudziły po pryskaniu spryskiwaczami - może to dzięki owiewkom a może dzięki częstemu myciu (raz na tydzień).

Reasumując wydaje mi się, że warto - doceniłem to nawet dzisiaj jak sobie pojeździłem z uchylonymi szybkami bo było miło i ciepło i dzięki owiewkom nie chciało łba urwać.

A po trzecie mullann - korzystaj bo za chwile nie będzie co do autka dokładać - przynajmniej mnie na dzień dzisiejszy się inwencja skończyłą - alusy są, CB jest, owiewki, pokrowce, szybki przyciemniane - akurat fanem skóry na kierownicy nie jestem - no nie wiem co jeszcze można.

Myślałem o "rządówkach" stroboskopowych ale to zabawa do spotkania z pierwszym patrolem bo chyba nikt nie uwierzy w borowikowe Kangoo :lol: :lol: :lol:

Z kolei pseudoksenowy też nie wchodzą w grę bo oryginałów do Kangoo nie ma, a debili co mnie oślepiają jadąc maluchem z naprzeciwka z takim czymś tobym powystrzelał, więc nie będę sam trzody robił.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: akcesoria do nowego

Postprzez kacper42 wtorek, 24 marca 2009, 07:52

SKARB. Pokrowce kupiłeś uniwersalne czy jakieś specjalne do kangoo2.Miałem różne pokrowce w autach i nigdy nie byłem zadowolony bo się ściągały i wyglądały jak pokrowce.Raz miałem do czynienia z pokrowcami do matiza sprzedanymi przez salon daewo i rewelacja , nie do odróżnienia od tapicerki. Takie do kangurka to moge kupić(tzn nie od matiza :D )
Helios 1,5 dci 85 km 2008 błękit srebrzysty
www.fachlodz.pl

CB: "kacper"
Avatar użytkownika
kacper42
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 156
Dołączył(a): sobota, 22 listopada 2008, 16:16
Lokalizacja: Łódź-Zgierz

Re: akcesoria do nowego

Postprzez skarb wtorek, 24 marca 2009, 09:19

Kacper - wpisz w google roco pokrowce łódź i znajdziesz.
Facet wystawia się też na allegro.

Koszt pokrowców około 130 pln.

Fajne wzory, przyzwoity materiał a przede wszystkim pasują.

Kupowałem u niego do Kangoo i do Clio i wszystko OK.

Robią pokrowce od wielu lat i mają szablony do prawie wszystkich autek.
Jak nie mają to szyją na wymiar.

Jak będziesz zamawiał to koniecznie weź opcje "z założeniem" to nawet jakby coś było nie tak to ci poprawią na miejscu.

Bardzo polecam.

Jak pojechałem do tapicera to chciał mi siedzenia wyjmować i koszt był około 450 zł.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: akcesoria do nowego

Postprzez mullann wtorek, 24 marca 2009, 19:08

skarb napisał(a):A po trzecie mullann - korzystaj bo za chwile nie będzie co do autka dokładać - przynajmniej mnie na dzień dzisiejszy się inwencja skończyłą - alusy są, CB jest, owiewki, pokrowce, szybki przyciemniane - akurat fanem skóry na kierownicy nie jestem - no nie wiem co jeszcze można.


Aluski zamówione, CB jest, owiewki zamówione, pokrowce raczej dla 2 właściciela, ciemne szybki są, kierownica skórzana - szukam fabrycznej. :D

Zrobiłem sobie teraz oświetlenie na diodzie gałki zmiany biegów - mam tak w Golfie V Plus i jest bardzo fajnie.
Tzn. dioda zamontowana w półce koło CB i z góry oświetla tę ciemną stronę auta - mi się podoba.
DAWNO DAWNO TEMU: Trafic '10 - 2.5 150KM; Trafic '08 - 2.0 115KM oraz dwa Kangoo (stary i nowy)
Aktualnie PEUGEOTy
Avatar użytkownika
mullann
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2007, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra - okolice

Re: akcesoria do nowego

Postprzez skarb wtorek, 24 marca 2009, 19:24

Zrobiłem sobie teraz oświetlenie na diodzie gałki zmiany biegów - mam tak w Golfie V Plus i jest bardzo fajnie.


No takich zdolności to ja akurat nie mam.

Ale jak Ci tak dobrze idzie to możesz spróbować zrobić podgrzewaną nasadkę na zmianę biegów - znam kolesia co miał take coś w Vito tuningowanym przez BRABUSA.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: akcesoria do nowego

Postprzez mullann środa, 25 marca 2009, 17:12

Myślę o grzanych siedzeniach - bo to jest fajna sprawa.
Ręce trzymam na kierownicy najczęściej - a w dupkę lubię mieć ciepło :)
DAWNO DAWNO TEMU: Trafic '10 - 2.5 150KM; Trafic '08 - 2.0 115KM oraz dwa Kangoo (stary i nowy)
Aktualnie PEUGEOTy
Avatar użytkownika
mullann
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2007, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra - okolice

Re: akcesoria do nowego

Postprzez skarb środa, 25 marca 2009, 20:43

Potwierdzam, że grzany siedzeń to jest to, nie żałuje wydanych pieniędzy.

Jak sobie raz zapewnisz taki luksus to już nie chcesz mieć więcej autka bez.

W nowym Kangoorku czyli Fordzie Kuga, który mi się produkuje - też zamówiłem tempomat i grzane siedzenia.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości