WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez lam3r środa, 31 marca 2010, 18:08

kacper42 napisał(a):Ok.Ja wolał bym usłyszeć o autach ,które macie nowe i są lepsze(bezawaryjne).Takie akcje znanych marek o dobrej opinii jak np.wzywanie do serwisu ,

No to po raz 10ty napiszę. Mamy w firmie jeszcze dwie Skody Octavia II Kombi 140KM. Gdy ja Kangoo robię 20k one w tym czasie 50/60k. W jednej padł tempomat, w drugiej nic się chyba nie działo. Nic nie piszczy, nie trzeszczy, nie stuka; szybciej i oszczędniej (mniej pali) jeździ.
Narzekamy na auta czy serwisy?

No jeśli chodzi o mnie to już chyba doprecyzowałem wcześniej?
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez Lucass środa, 31 marca 2010, 19:09

Niezainteresowany bezpośrednio ale chyba odpowiem:
Gdybyśmy nie musieli narzekać na auta, zapewne nie narzekalibyśmy na serwisy :ugeek:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez lam3r środa, 31 marca 2010, 19:10

A że tak spytam, co w temacie pisma do Renault?:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez kacper42 środa, 31 marca 2010, 21:11

Jak mam szukać i narzekać to wolę w czasie gwarancji na auto bo mam takiego farta,że np. sprzęty rtv i agd psują mi się po gwarancji i to w miarę szybko by się wku... dlaczego nie wcześniej.Tym bardziej , że w Partnerze wszystko co padło lub szwankowało w czasie gwarancji ,po naprawie lub wymianie dobre było o wieki dłużej niż to na pierwszy montaż.Innych nowych aut nie miałem przed Kangoo.
Czy ktoś wpadł na to czemu więcej jest narzekających na 105 km dci?
Helios 1,5 dci 85 km 2008 błękit srebrzysty
www.fachlodz.pl

CB: "kacper"
Avatar użytkownika
kacper42
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 156
Dołączył(a): sobota, 22 listopada 2008, 16:16
Lokalizacja: Łódź-Zgierz

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez skarb czwartek, 1 kwietnia 2010, 06:51

lam3r napisał(a):A że tak spytam, co w temacie pisma do Renault?:-)


A propos pisma :

Może się jeszcze wstrzymajmy jakiś miesiąc - właśnie po świętach będę oddawał autko do dużej naprawy (wentylator, drżenie kierownicy, drzwi prawe się zaczynają nie domykać, spryskiwacze, drżenie kierownicy).

Zobaczymy co wyjdzie i potem SRU (socjalistyczna reforma ustrojowa).

Przynajmniej ja tak proponuje.


Natomiast teraz może zaproponuje coby Lucass wysłał do działu PR takiego niewinnego emaila - że właśnie powstały tematy na temat ich wspaniałego nowego produktu i jeśli są zainteresowania (a na pewno tak - bo stale chcą podnosić standardy i takie tam) to niech sobie poczytają i pomyślą.

Może poinformować w tym emailu o ilości odwiedzin strony, oraz ilości userów, i że strona jest pewnie dość OPINIOTWÓRCZA !
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez Lucass czwartek, 1 kwietnia 2010, 09:51

Wysłane dziś 10:50 na kontakt.klient@renault.com.pl
Witam!
Jako administrator internetowego forum Klubu Kangoo Polska chciałbym zainteresować Państwa wątkiem, który powstał w związku z powtarzającymi się problemami technicznymi w samochodach Renault Kangoo mod. `08.
Nasze zaniepokojenie budzi również fakt, że ewidentne błędy konstrukcyjne lub materiałowe popełnione w procesie produkcyjnym (np przedwcześnie zużywające się podzespoły układu hamulcowego), są składane na karb niewłaściwej eksploatacji samochodów. Co za tym idzie ich użytkownicy pomimo gwarancji ponoszą dodatkowe, nie uzasadnione, wysokie koszty napraw i wymian podzespołów.
Osobnym problemem jest sposób w jaki traktowani są użytkownicy samochodów przez konkretne autoryzowane serwisy Renault.
Trudno nie odnieść wrażenia, że firma Renault od pewnego czasu stosuje politykę "sprzedaj i olej". I nie chodzi tu o olej silnikowy...
Chciałbym za pośrednictwem tego maila zachęcić do zapoznania się z wątkiem na naszym forum
viewtopic.php?f=81&t=7186&start=0
Z uwagi na charakter forum, liczbę odwiedzin i użytkowników, a także to, że w praktyce jesteśmy jedynym w sieci polskim klubem miłośników tego modelu, jesteśmy grupą dość opiniotwórczą.
Chcielibyśmy móc chwalić zarówno sam samochód, jak i obsługę serwisową, niemniej jednak w sytuacji jaka ma miejsce, będzie to niezwykle trudne.

Proszę o poważne potraktowanie tego maila, bo pomimo specyficznej daty wysłania całość zawartych w nim informacji żartem primaaprilisowym absolutnie nie jest.
Liczę na to, że odniesiecie się Państwo do opisanych sytuacji czy to udzielając odpowiedzi bezpośredni w wątku, czy poprzez odpowiedź mailową.


Pozdrawiam!
Administrator forum internetowego Klubu Kangoo Polska
Lucass
Łukasz Bączek
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez lam3r czwartek, 1 kwietnia 2010, 10:09

Załóż sobie biuro podawcze pisania podań... na brak zadowolonych klientów nie będziesz narzekał:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez skarb czwartek, 1 kwietnia 2010, 11:03

Dzięki, bardzo ładne.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez Lucass czwartek, 1 kwietnia 2010, 11:20

Pierwszy "odzew" już jest :lol:
Przynajmniej boot nas wysłuchał (wyczytał)
Witamy,
Uprzejmie informujemy, iz otrzymalismy Panstwa zapytanie, na ktore udzielimy odpowiedzi w najblizszym czasie.
Zapraszamy rowniez do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.renault.pl oraz do zapoznania sie z promocyjna oferta serwisowa "4+", na stronie http://www.serwis.renault.pl
Z powazaniem ,
Renault Polska

Wzruszyłem się.
Zaraz biegnę zapoznać się z ofertą :mrgreen:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: WADY W KANGOO III 2008 NOWY MODEL

Postprzez lam3r czwartek, 1 kwietnia 2010, 16:26

skarb napisał(a):
Może się jeszcze wstrzymajmy jakiś miesiąc - właśnie po świętach będę oddawał autko do dużej naprawy (wentylator, drżenie kierownicy, drzwi prawe się zaczynają nie domykać, spryskiwacze, drżenie kierownicy).


a co z buczeniem grzałki?
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron