jaki silnik do kangoo 2 diesel??

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: jaki silnik do kangoo 2 diesel??

Postprzez jarod37 wtorek, 12 lutego 2013, 20:28

1.5 dci 105 kucy jest w sam raz ;)
BYŁ :( Helios II 2008 Gwiezdny Pył POSZEDŁ DO LUDZI :(
jest Xsara Picasso
Avatar użytkownika
jarod37
II Vice Kangoomistrz 2010
II Vice Kangoomistrz 2010
 
Posty: 418
Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2009, 10:13
Lokalizacja: zazwyczaj Gorzów Wlkp

Re: jaki silnik do kangoo 2 diesel??

Postprzez seba wtorek, 12 lutego 2013, 22:43

dzięki za wszystkie uwagi został zakupiony silnik 1.5 czyli taki jak był i auto jest już sprzedane, udało się na nim dobrze zarobić więc

ale nie ma tego złego, mam następne upatrzone kangoo I z tym nowszym przodem czyli wersja II bez silnika i tu będę szedł w kierunku 1.9 dti i on raczej już u mnie zostanie, o ile zaś się ktoś nie na patoczy :lol:
seba
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 2 grudnia 2012, 20:48
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: jaki silnik do kangoo 2 diesel??

Postprzez seba wtorek, 12 lutego 2013, 22:43

czyli temat do zamknięcia
seba
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 2 grudnia 2012, 20:48
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: jaki silnik do kangoo 2 diesel??

Postprzez Pabloss środa, 13 lutego 2013, 21:15

Kolego trasa w zasadzie po śląskich miastach,autostrada to może jedna czwarta trasy.Dziennie trzydzieści do czterdziestu punktów.Nie wymieniałem tarczy sprzęgłowej ,ani linki od sprzęgła.Zrobiłem szczotki i sprzęgiełko na alternatorze.Zawieszenie to oczywiście kilka razy,ale belka z tyłu dobra,bo w tym modelu to ponoć wzmacniana.Olej zawsze ten sam elf excellium,czyli pełny syntetyk.Wymiana ,co trzydzieści tysiecy.Pasek rozrządu co 120-140 tyś.Niszczy sie ten od napędu alternatora i kiedys mi strzelił w trasie ,ale na szczęście nie zerwał paska rozrządu tylko wkręcił się pod obudowę.Gdyby nie stłuczka to pewnie bym nim jeszcze jeździł ,a tak to kupiłem nowego i zobaczymy jak sie będzie spisywał.Na razie jestem zadowolony, a od stycznia zrobiłem juz 13 tysięcy. Pozdrawiam wszystkich i szerokości:)
Renault Kangoo 1.5 DCI 65KM 2006 był:)
Renault Kangoo 1.5 DCI 90KM 2012 jest:)
Avatar użytkownika
Pabloss
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 30
Dołączył(a): środa, 15 sierpnia 2007, 23:00
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości